logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » PCK » Szybki spontan

Szybki spontan

Jak zwykle na ostatnią chwilę, ale może ktoś miałby ochotę na kawę albo coś? Mogłoby było was wszystkich zobaczyć.. sobota? Raczej w ciągu dnia i raczej coś gdzie najmniejsi fordziarze będą mogli się pobawić a starszym udałoby się chociaż trochę pogadać 😉

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2023-09-27 22:48:35 /


Tak jak pisałem - w sobotę możemy :)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2023-09-27 23:40:58 /


Fajna akcja :⁠-⁠D szkoda że taka odległość bo ekipa w gotowości :⁠-⁠D

Piter M Dokładna lokalizacja na mapie / 2023-09-27 23:49:53 /


Nam sobota niebatdzo, chyba ze przedpoludniem :/

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2023-09-28 07:14:41 /


Nam przedpołudnie jak najbardziej również pasuje. W zasadzie w sobotę to akurat względnie dowolnie.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2023-09-28 09:17:48 /


No to umówmy się na przedpołudnie 😊 jakieś pomysły gdzie?

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2023-09-28 15:00:12 /


Jako, że dzieci też by czymś musiały się zająć, to moje propozycje:

Sala zabaw Michałek - ul. Św. Michała
https://michalek.poznan.pl/
Jest jakaś kawiarnia i stoliki dla rodziców, a dzieciaki mogą bezpiecznie latać po całej sali. Dla maluchów jak Jaś jest też osobna strefa osłonięta płotkiem w pobliżu kawiarnianych stolików.

Sala zabaw Acapulco - Galeria Dębiec
https://www.facebook.com/AcapulcoPoznan/
Pod kątem monitoringu dzieci nawet lepiej, zwłaszcza tych najmłodszych, ale gorzej z atrakcjami dla większych, bo serwują chyba tylko kawę i lody. Ciast czy czegoś w ten deseń zdaje się nie było.

Family Cafe - ul. Grunwaldzka, w pobliżu skrzyżowania z Bułgarską
http://familycafe.poznan.pl/
Tutaj bardziej restauracjo-kawiarnia z dosyć sensownym kącikiem dla dzieciaków do zabawy.

Tyle z moich propozycji. Proponujcie jak co swoje i decydujcie. Nam pasują wszystkie 3 powyższe.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2023-09-29 15:18:47 /


Jak dla mnie pierwsze dwa bomba 😁 ale gdyby reszta chciała trzecia opcje to się dopasujemy 😉

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2023-09-29 16:38:16 /


Dla mnie opcja 1 albo 2, mogę wbić na kawę ale bez młodego niestety.

Z takich ciekawych miejscówek dla dzieci to jeszcze Maxi Fun Swarzędz

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2023-09-29 21:31:33 /


Ja głównie transport publiczny tym razem więc nie ukrywam że Poznań mi bardziej odpowiada 😉

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2023-09-29 21:46:42 /


Monika, myślę że jako Królowa Ciemności i organizatorka tego spotkania masz pelne prawo do tego żeby narzucić miejsce spotkania :) inaczej to się nie dogadamy:)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2023-09-29 22:15:34 /


Nie byłam w żadnym z tych miejsc.. kto pierwszy ten lepszy.. opcja 1 czy 2? Ja będę.. młody też.. będzie zachwycony napewno i tym i tym.. wybieraj Krzysiu szybko.. Michały czy Dębiec?

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2023-09-29 22:30:18 /