logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Skrzynka (skrzyneczka) bezpieczników pod deska rozdzielczą - GRANADA

Skrzynka (skrzyneczka) bezpieczników pod deska rozdzielczą - GRANADA

Kolega zaczął upgrate byłego kombi eddiego. Będzie cały środek w prądzie (szyby, lustra, elektryczne fotele) . W związku z tym mam prośbę. czy ktoś mógłby mi napisać jak te wszystkie wynalazki wpinać w ta skrzyneczkę, czy jest ważna kolejność, czy poszczególne elementy szyby, lustra itd. mają przypisane określone miejsce w tej skrzynce czy to nie ma żadnego znaczenia?? najlepiej jakby mógł ktoś zrobić zestawienie. Pierwszy bezpiecznik od prawej - ......, drugi - ...... itd. Chcemy to zrobić porządnie bo szkoda, żeby fura miała sie spalić:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-29 18:11:59 /


Od razu podepnę się z pytaniem czy tylne szyby mają oddzielny bezpiecznik? Któregoś razu wymieniałem przyciski i jakas głupia ciekawośc mnie zżarła - jak one działają :) stwierdziłem ze sobie pokombinuję ze stykami i jakoś styknąłem niefortunnie że coś jebło i przestały działac tylne szyby. Ktoś wie co to JEBŁO? Pzrednie szyby działają i neiw iem czy to jakis bezpiecznik czy po prostu zepsułem przyciski.

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-29 21:46:04 /


moze zrobiles cos z tym wylacznikiem tylnych szyb co ma kierowca? - o ile dobrze mi swta to chyba szyby maja bezpieczniki prawa i lewa strona osobno, a nie przod i tyl

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-29 22:14:40 /


od jednego zwarcia poszły obie strony z tyłu, silniczki na pewno chodza bo na króko podłączałem.

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-29 22:16:10 /


Bezpieczniki do szyb są na strony lewo/prawo nie na przód/tył. Jak napisano powyrzej sprawdź ten wyłącznik tylnych szyb.

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-29 23:17:05 /


Od lewej to idzie tak:szyby str.L ;szyby str.P ;klima ;pompa paliwa(k-jet) ;podgrzewanie foteli ;centralny zamek oraz szyber

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-30 17:24:21 /


podepnę się ze swoim problemem ;)
otóż primo rozładowuje mi się aku ( tak w 2-3 dni.
Na 99 procent problem znajduje się w tej małej skrzynce.
Na zdjęciu widać jak to wygląda i domyślam się, że tak wyglądać nie powinno.

Dziś zniknęły prawe szyby w prądzie i strasznie mnie to wkurwiło, bo były opuszczone ;/ ( pstyczek jest ok, styki wyczyściłem, na krótko zapierdzielają aż miło)

Czy może mi ktoś narysować, a najlepiej na obrazku pokazać jak to powinno być podłączone?

michalch83 / 2013-03-05 20:21:59 /


To jest sterownik centralnego - to normalne, że przy włożeniu bezpiecznika pstryka.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-03-05 20:31:40 /