logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » dziobak

dziobak

witam
ile moze byc warty dziobak 2d sedan 1.6gt??
srodek oryginal ale do roboty tapicerka, buda ok poza tylnym pasem,
silnik pali znaczki wszystkie sa.
moze ktos ma jakies informacje ile taki dziob jest warty
a przegladu i oc nie ma i jest wymeldowany jakies 8 lat temu ale mozna go zarejestrowac bo tablice i dowod jest
pozdrawiam

darekg Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-30 17:47:33 /


Ja bym dał 3-4 tysiące jakbym miał bo ładny jest ;-)

Jeszcze skośna deska :-)))


Tyle tak realnie jest warty , a za ile kupisz to inna kwestia ... poniżej 1500 zł nawet bym nigdzie nie zaglądał tylko brał jak jest :-P

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-30 18:05:21 /


a to sedan czy coupe ???

bo jak coupe to za 2000 bralbym w ciemno hehehe

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-30 18:34:55 /


można dać za niego nawet 5-6 tys. i w trakcie remontu i poszukiwania części szybko przekonasz się że taka kwota nie jest wcale przepłaconą... GXL przed FL to rzadkość raczej, poszczególne elementy i detale wyposażenia GXL sporo kosztują, nawet ewentualny upgrade elektryki z uboższej wersji do GXL to troszkę pracy i kasy. Trudno po fotkach ocenić... ciekawi mnie też przedni grill czy da się go doprowadzić do ładu... ale myślę że 5-6 kafelków bym dał za takie autko

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-30 20:09:00 /


jeszcze kilka fotek

darekg Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-30 20:36:17 /


Farba (Lakier) jest chlapnieta dość świeżo i bardzo niechlujnie (wiązka elektryczna w kolorze nadwozia ) obawiam się że pod nim jest podobnie czyli kit i niechlujstwo sztuka ładna ,wersja też nie ma ich za dużo. Cena powinna być od 2000 do 4000 zł .Ze wskazaniem na te niższą kwotę , chyba ze jest kpl. dokumentów bez ściemy najlepiej z dokumentami przywozu do Polski (opłata cła itp.)

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-30 22:16:44 /


a to dol

darekg Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-30 22:20:24 /


kable pomalowane ale oryginalna naklejka jest w komorze silnika, której fotke szukam i szukam, wiec jak juz go kupisz to bede prosic o dokładną fotke:D
kolektor wydechowy gt/gxl = rurowy ale ja też mam podmieniony a z tabliczki co wynika?

Havel aka Gaweł Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-31 20:58:42 /