logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Potrzebny transport człowieka z Łodzi na Puchar...

Potrzebny transport człowieka z Łodzi na Puchar...

Witam wszystkich i przepraszam, że osobny wątek. Mam jednak pilną prośbę. Czy ktoś wybiera się na Puchar i będzie jechał w piątek w późnych godzinach wieczornych, lub sobotę wcześnie rano? Chodzi mi o zabranie mnie z Łodzi, lub okolic. W piątek pracuję do 21.30, a nie chciałabym zmieniać planów najbliższym towarzyszom.
Jeśli komuś akurat pasowałoby mnie zabrać, jestem otwarta na propozycje ;)

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-30 21:23:23 /


ja spoko Cię podwiozę, prawdopodobnie będę brał dwa auta, więc problemu nie widzę, jeżeli nie przeszkadzają Ci dzieci to nie ma sprawy.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-30 21:27:02 /


albo weż jakiegoś mojego Forda dotocz się sama na PC i wystartuj :)

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-30 21:28:52 /


Stich a Ty nie jedziesz na treningi? Kiedy wyjeżdżasz?
Ja bym może i wystartowała, ale jeszcze mi prawka nie wydrukowali... więc lipa ;)

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-30 21:31:08 /


ja na treningi jadę, ale drugi Ford pewnie wyjedzie znacznie póżniej, chciałem wsadzić do "GT" młodego Wysmyka , który ściga się w Kielcach w formule Renault x i trenować nie musi, ale chłopak chce jechac na F1 do Budapesztu i nie mogę Go odkręcić, mogę Ci pożyczyć "Strangera" jeśli mówisz płynnie po angielsku nie musisz pokazywać prawka bo panowie policjanci miękną na rozmowach obcojęzycznych a auto ma nadal brytyjskie blachy :)

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-30 21:58:49 /


No, to nie rozumiem. To jak Ty jedziesz i iloma autami? Jakiegoś rozmnożenia Stich'ów dokonałeś? ;)
Mnie bardzo zależy, żeby jeszcze w piątek wieczorem wyjechać.
Pogubiłam się...

Paula Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-31 20:52:19 /