logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Piaskowanie a blacharka???

Piaskowanie a blacharka???

Jak należy przygotować do piaskowania budę? Czy trzeba zrywać przed tym lakier? Czy buda ma być przed wizytą u blacharza czy po wizycie. Pozdrawiam MP.
Ps. Dzięki wszystkim za odpowiedzi na już zadane przeze mnie pytania. Są mi bardzo pomocne.

SKRÓT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-04 00:28:03 /


generalnie lakieru nie trzeba zrywać przed piaskowaniem :-))

2. nie wiem o co chodzi .... jak masz jak zawieźć gołą bude do blacharza to no problem - jak nie to muszą być hamulce koła kierownica przekładnia :-)) i można poholować

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-04 00:39:33 /


Chodzi mi o to, że nie wiem, czy najpierw robi się piaskowanie a potem wiezie budę do blacharza na resztę roboty, czy najpierw jedzie się do blacharza żeby się z tym chrzanił, a potem po blacharce daje się ją do piaskowania.

SKRÓT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-04 00:46:07 /


najpierw piasek ...

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-04 01:00:01 /


najpierw sie piaskuje - później spawa łatki w miejscach gdzie są potrzebne. Jak wiadomo spawanie w palącej sie od temperatury konserwacji do przyjemnych nie należy - i po to m.in sie piaskuje :-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-04 01:29:56 /