logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » rekwizyty klubowe » Koszulkomat

Koszulkomat

Tak na początek, aby usprawnić proces zamawiania koszulek, skleciłem naprędce mechanizm do rezerwacji koszulek publicznie na stronie:

http://www.capri.pl/services/tshirt

Tak więc wszystkich chętnych na koszulkę z Gryźlin proszę o wpisywanie się na tą listę.

UWAGA - AKTUALIZACJA: ponieważ koszulki poszły już do produkcji, dalsze wpisy na listę nie mają już nadmiernie wiążącego charakteru i będą realizowane w miarę możliwości.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-08 16:52:32 /


Nie działa anulowanie zamówienia poprzez wpisanie "niczego" w pola.

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-08 17:12:59 /


Anulowanie wymaga wpisanie zera, celowo żeby Ci mniej skoordynowani ruchowo w akcie klikania przypadkiem w co popadnie nie anulowali sobie mozolnie złożonego wcześniej zamówienia.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-08 17:23:43 /


Aaaaaaaaa, jasne.

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-08 17:28:34 /


Wiem, że to powinno iść do propozycji do rozwoju strony ale tam to zginie.
Coraz częściej zaczynają się pojawiać różnego rodzaju listy (a to obecności, a to składkowe, rezerwacyjne etc.).

Może dałoby się Michale zrobić bardziej ogólny mechanizm wpisywania się na listę bo teraz kopiowanie listy i dopisywanie się na dole jest problematyczne i wprowadza chaos.

Np. coś takiego: z poziomu edycji profilu można zgłosić chęć podpięcia listy pod dany wątek. Podajemy tekst wstępny listy oraz zestandaryzowany zestaw opcji. Po zaakceptowaniu prośby przez moderatora na górze wątku pojawia się lista z możliwością dopisania się.

Można dodać datę zakończenia zapisów.

Jeti Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-08 20:58:16 /


:) He he.. Jak dla mnie to super pomysł, nie wspominając, że jest to jeden z fajniejszych tytułów wątków ostatnimi czasy.. :Kuszulkomat".. he he .. Niech zgadnę? Koszulki z Gryźlin będą w.. macie? ;)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-10 18:54:50 /


Pytanka... Czy jak nie będzie mnie na zlocie to czy koszulka mi nie przepadnie?!? Bo bym nie chciał...

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-10 23:05:40 /


Jak Cię nie będzie to po co Ci koszulka ? :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-10 23:31:50 /


hehe dokładnie :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-10 23:39:38 /


A jak ktoś był na zlocie a nie dostał , to co ?

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-10 23:42:07 /


to po to jest ten koszulkomat zeby ten problem rozwiązać :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-10 23:44:09 /


To się nazywa "czytanie ze zrozumieniem" :)
Po to właśnie "koszulkomat" Jac :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-10 23:51:42 /


"A jak ktoś był na zlocie..."
Przecież tego zlotu jeszcze nie było ( a wręcz nie będzie) :) A Ty już piszesz co będzie jak...?
To tak jakbyś głodny chodził, a szukał ToiToi :D

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-11 00:52:19 /


No właśnie MILO , czytanie ze zrozumieniem . Czyż nie napisałem w czasie przeszłym ? Byłem na SO-07 ,PC-06 a koszulek nie mam . Czy trzeba być na zlocie żeby mieć koszulkę z CAPRI i to nie zawsze się załapierz ? Koszulkomat dobra rzecz . Ja proponuję koczulki klubowe (nie zlotowe) . Parę projekcików , wybieramy jeden , produkcja , sprzedarz-kupno i znów kilka osób jest szczęśliwych !

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-11 09:32:20 /


Co do SO 2007 to koszulki można było kupić na zlocie jak i na capri.pl w ogłoszeniach.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 09:51:42 /


http://www.capri.pl/market/15588

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 09:52:57 /


O właśnie... Na SO nie byłem a mam koszulke, kupiona na Capri.pl po zlocie. Poprostu nie wszędzie można być ale z ludzmi się identyfikujesz, klub lubisz i w ogóle FORD najlepszy jest...

Pozdrawiam

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-11 11:22:18 /


Z całym szacunkiem do 3Mu, ale nie było już XXL lub chociaż XL . Jestem wysoki i w L-ce źle bym się czuł , a w damskich nie gustuję . Co do PC-06 to koszulek nie było już 1szego dnia .

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-11 14:19:04 /


Z całym szacunkiem Jac ale 3M to lokalny klub forda, nie prowadzimy składek itp. więc ciężko zrobic nam tyle koszulek ile jest potrzebnych, kasa na koszulki idzie z prywatnej kieszeni co sprawia że możliwości są ograniczone, choć i tak w koszulki z SO łatwiej jest sie zaopatrzyć niż w te z PC. pozdro

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 16:27:37 /


a z pc 07 są jeszcze koszulki albo ktoś ma ?

Brykiet Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 20:50:39 /


a jak będzie wyglądała koszulka z gryźlin

Brykiet Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 20:52:09 /


Oczywiście , nie mam pretensji ani żalu że nie było na SO koszulek w moim rozmiarze (ale nalepkę mam) . Wychodzi na to ,że koszulkomat jest tylko i wyłącznie dla przyszłych zlotowiczów i to dla tych którzy mają życie poukładane i wiedzą już dziś że na pewno będą .A drwiny - poco ci koszulka ze zlotu , jak nie byłeś - jest chyba nie na miejscu .Nie każdemu zaplanowano życie przy narodzinach .Świetnym pomysłem był kalendarz 2007 . Kto chciał wpłacił i teraz wpatruje się w niego .Czy nie można w ten sposób zamawiać koszulek ?

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-11 20:55:45 /


Jac, zamów sobie koszulkę, a jeśli nie wiesz jeszcze, czy będziesz na zlocie, to ugadaj się z kimś, kto za ją za Ciebie odbierze i nie będzie problemu.
Pozdrawiam

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-11 21:07:06 /


Jac, ja nie drwiłem tylko spytałem - całkiem szczerze. Bo ja bym się dziwnie czuł w koszulce ze zlotu, na którym nie byłem... Taka jest chyba intencja koszulek zlotowych.. wg mnie.. Mają przypominać Ci o zlocie albo na innym zlocie są wyróżnikiem, że na jakimś tam zlocie kiedyś byłeś. I tu może się dany delikwent wpatrzyć w napis na Twej piersi, że byłeś w Miedzianej na przykład w tym i w tym roku.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-12 01:25:38 /


etam ja sobie kupie piramidy w auchanie i bede mówic ze w egipcie byłem...sorry za sarkazm ale dla mnie to to samo.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-12 03:29:54 /


MILO pewnie masz racje co do indywidualizmu koszulek zlotowych . Jak znajdę czas to posiedzę nad projektem własnej kalkomani , może coś z tego wyjdzie (oby nie włosy z mej głowy).

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-12 12:31:02 /


Ja to wogóle składam głebokie ukłony za naklejke (a naklejki zbieram) ze zlotu SO w strone Kasi 3M , nadal nie wiem jak sie Kasi mam odwdzięczyć :) , myślę że moimi audycjami robie co moge :) Z drugiej strony .. no prosze ..klub 3M przeciez wiele biedniejszy niż capri.pl a ufundował koszulki własnym sumptem :) wielki <szacun>.
Wiem jak to jest ciężko ufundowac z własnej kieszeni .. ja sam "umundurowałem" moich prezenterów koszulkami Orła i nie był to mały wydatek. Wcale jednak sponsor strategiczny potrzebny mi nie był.
Pozdrawiam.

cortinas !G.O.P! / 2007-08-12 12:54:46 /


Koszulki poszły do produkcji. Robimy 50% nadwyżki ponad aktualne zamówienia, jako rezerwę dla tych co się nie zdecydowali w ciemno, nie widząc projektu. A projekt zgodnie z nową tradycją jest niespodzianką.

Na chwilę obecną obowiązuje lista z tego momentu, którą sobie zapisuję, wszystkie dalsze zamówienia będą realizowane w miarę tzw. możliwości. Odbiór koszulek na miejscu, powiedzmy do godz. 18 w sobotę - później rezerwacja przepada. Jeśli ktoś ma jakieś szczególne wymogi co do odbioru, które byłyby niekompatybilne z godziną 18 w sobotę, to proszę o indywidualne ustalenia via email.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-13 23:46:07 /


zdążyłam ???

cwietowa_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-13 23:50:08 /


tak z ciekawosci zapytam bo wiem ze byl taki pomysl i nie moge odszukac watku, mianowicie co z dodrukiem pucharowych koszulek z lat poprzednich? dziala ktos cos w temacie czy pomysl umarl?

renifer Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-23 13:49:23 /


A ja mam takie pytanie, gdzie robimy koszulki pucharowe i co to są za koszulki, bo są dobrej jakości i trzymają się latami...

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2018-12-08 18:41:43 /