logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » Capri MK I z Wrocławia - czy ktoś coś o nim wie.

Capri MK I z Wrocławia - czy ktoś coś o nim wie.

We Wrocławiu jest do kupienia czerwone Capri MK 1

http://www.capri.pl/services/ad.php?id=3e9286c40ee86

- czy ktoś już je może oglądał i może coś powiedzieć na ten temat....Do Wrocławia mam kawałek i byłbym wdzięczny za opinię na ten temat.

zibioff / 2003-06-04 13:29:17 /


Oglądałem to auto.
Sprzedaje go jakaś młoda dziewuszka.
Ma wstawiony silnik 1.6 od taunusa, grill od taunusa, fotele od czegoś innego, i blacharka jest do poprawek, jest to furka przed liftingiem, ma wstawione raczej nieoryginalne wloty przed tylnymi kołami (z jakiejś blachy) ma kombinowany wydech i coś z wnęką na koło zapasowe jest chyba nie tak. Obecnie ma założone felgi wolfrace-a (chyba). krzyczała za niego 8500...

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-04 13:33:32 /


8500 - to nie mało kasy.......czy uważasz że samochód faktycznie jest tyle wart czy to tylko fanaberia owej "młodej dziewuszki". Na zdjęciu samochodzik wygląda całkiem nieźle.......

zibioff / 2003-06-04 13:42:43 /


Owszem zdjęcie jest cudne, aczkolwiek w wersji LIVE samochód sprawia wrażenie jakby potrzebował poprawek. Oglądałem go jakiś miesiąc temu i np. na pasce są miejsca wymagające naprawy: szpachlowania i malowania. To zdjęcie pochodzi z jakoś wcześniejszego okresu, bo widziałem go na felgach takich jak ma to capri:
http://www.capri.pl/images/image.php?back=../club/szamotuly-2003.php&dir=../club/images/szamotuly-2003&name=szamotuly-2003-09
i babka mówiła, że właśnie je założyła...
Pozatym silnik jest inny.
Jedynie, co mogę polecić, to wycieczkę do Wrocławia i targowanie się.
Może warto najpierw zadzwonić i spytać się ile obecnie wynosi cena wywoławcza...

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-04 13:50:36 /


Dzięki Wielkie - cóż pozostaje mi tylko tam pojechać i "urwać" z ceny co się da.
Mam nadzieję że Go kupię za adekwatność jego stanu....jeszcze raz Dzięki i pozdrawiam.

zibioff / 2003-06-04 14:05:49 /


te felgi to wolfrace slot (tu akurat 7Jx13) (przy. własciciel) :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-05 00:24:02 /


o co ci chodzi z tym polarem?
sprzedajesz czy co?
jakis nowy sport?
gdzie nie zajrze : tu bylem!
co ty tony halik?

astronomic / 2003-06-05 18:36:19 /