logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » PCK » Koszulki, koszuleczki...

Koszulki, koszuleczki...

Jako że ostatnio próbowałem poddac temat pod dyskusje ale wszyscy byli zbyt pijani zeby mnie słuchać, więc teraz trzeba poważnie podejść do tematu. Mam możliwośc załatwić koszulki klubowe. Cena jest zależna od ilośc sztuk i jakości koszulek jakie sobie wybierzemy. W przypadku powiedzmy średniej jakości koszulek cena może wynieść od 18 do 25 zł za sztuke w zależności od liczby chętnych. Teraz trzeba opracować jakis projekcik, wybrac kolor koszulki no i zrobic liste chętnych. Rezygnujemy z dotychczasowego pomysłu aby każdy miał na koszulce swoje imię. Moim zdaniem jest to bez sensu... jak dzieci specjalnej troski, a poza tym wyjdzie drożej :) Prosze o jakies pomysły i najlepiej od razu zrobic liste chętnych z rozmaiarami, jak będzie wszystko wiadomo to ja wtedy dokładnie podam cene. Jest tez możliwośc zrobienia smycz. Co Wy na to?

pozdropozdro

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-16 23:55:02 /


Pomysł z imiennymi koszulkami nie jest zły. Ander robi grafiki za darmo/piwo/niewielkie pieniądze. Wystarczy kupić dobrego tiszerta.

Ale propozycja kusząca, wezmę od razu L i XL, bo z wagą moją to nigdy nic nie wiadomo. Może być nawet polo, jakość tylko z górnej pólki (jestem kuzynem STICHA, goovna nie kupię). A koszulek nigdy nie za mało. Kolekcję caprikowych zawsze można powiekszyć.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-17 00:01:38 /


rozumiem ze robicie koszulki PCK, ale jezeli byscie mieli jakis model uniwersalny to pisze sie na jedną :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-17 00:08:25 /


czyzby mary z rozmiaru S zwiekszyla sie do L, bo rozumiem ze dla ciebie ten XL :P
jak nie ma opcji na damskie to nie jestem zainteresowana

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-17 00:10:55 /


Tak, Mary w jedym miejscu będzie niedługo L ;P

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-17 00:12:42 /


Serio Hrabia? :))))))))))) WOW !!!!!!!!! No to Hrabiowie - gratulacje!!!!!!!!!! :D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-17 00:19:04 /


No dobra - dementi ;P

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-17 00:20:05 /


Ale to jest wątek o koszulkach, nie bądzcie takimi burakami jak ja i piszcie na temat

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-17 00:21:15 /


Ale Hrabia burak jesteś.. :/ A już się ucieszyłem, że coś Ci wyszło..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-17 00:51:54 /


buehehe :D

ja sie pisze, ale mysle ze lepiej zabrac sie za koszulki lepszej jakosci.. oczywiscie jak beda sredniej jakosci, to biore, ale nie chciałbym wyciagnac z pralki cos co kiedys bylo koszulką :P co do loga to napewno sie cos wybierze..

borys / 2007-08-17 08:22:09 /


podoba mi sie ten pomysl! jestem za! :)

Borys, slyszalem ze nowe wisko dalo kopa Twojej kanapie? :>

_michu_ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-17 10:43:19 /


Popieram Hrabiego - jak koszulka to jakość z najwyższej półki tak żeby służyła długo i dobrze się nosiła.

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-17 11:18:49 /


i zeby smary dobrze przyjmowała ;)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-17 11:28:18 /


1 Hrabia L,Xl
2 Borys ?
3 _michu_ ?

Jak będę miał konkretny projekt to dowiem się ile będą kosztowały koszulki lepszej jakości. Co ze smyczkami?

Odzieży ciążowej raczej ni mo :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-17 12:49:50 /


1 Hrabia L,Xl
2 Borys ?
3 _michu_ ?
4 Monisia
:)
i raczej te bym nie chciala takiej jednorazowej... no i jakby byla ta damska byloby milusio:D

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-17 18:24:13 /


grabnat zaczął troche jechac wreszcie :) i tak jakos sie nawet wkreca :D

borys / 2007-08-17 22:43:31 /


1 Hrabia L,Xl
2 Borys M?L? - nie wiem jaka zabardzo :(
3 _michu_ ?

co do smyczek to oczywiscie jak najbardziej za jestem i mysle ze reszta tez jest za :)

borys / 2007-08-17 22:45:07 /


smyczki sa na czasie. ;) a co do koszulek to jatez jestem za tym zeby byly z dobrego, drozszego materialu. wezme z checia nawet dwie! :)

_michu_ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-17 22:55:08 /


Smyczki jestem ZA, koszuleczki też :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-17 23:12:20 /


Grzesiek nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale to będą w 100% PCK-owe koszuleczki :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-17 23:14:15 /


Dobra, dobra, a co na nich będzie? Fajnie, że chcemy, ale nawet nie wiemy co...

Logo Andera jest ok, ale nie odpowiada nazwie PCK... Jest jednak używane przez nas :)



Kostki? Pomysł Borysa i Pokemona



Czy koncepcje cOke'a?




Żeby nie fakt, że ekipy liil i 3M mają flagi, to też by było warto o tym pomyśleć. A tak to obciach i małpowanie. Może totem? ;P

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-18 00:13:23 /


Ja tam twardo obstaje przy logo zrobionym przez Andera. Podoba mi się, jest porządnie zrobione i większość z nas już je tak naprawdę używa choćby na samochodach. A to, że nie ma tam ściśle napisu PCK jakoś mi szczególnie nie przeszkadza, a jak co może Ander by najwyżej małą korektę zrobił i zamiast "Poznań Group" wstawił "PCK" o po krzyku.
Choć "Poznań Group" ma ten plus, że od razu z naszym miastem nas identyfikuje, a skrót "PCK" to się raczej z Czerwonym Krzyżem prędzej kojarzy ;P
W ogóle wydaje mi się, że takie właśnie koszulki jak ma Ander, Wiewiór i ja są fajne. Ale jeżeli większość opowie się za jeszcze jakimiś innymi to pewnie dołączę.
Natalia by koszulkę pewnie wzięła, ale tylko pod warunkiem jak Segal - czyli jeżeli będzie wersja damska.
Zresztą, to bym musiał się jeszcze upewnić, bo z kobietami to różnie jest ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-18 03:46:17 /