logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » poszukuję chętnego/ch do zbudowania CONSULA CUSTOMA

poszukuję chętnego/ch do zbudowania CONSULA CUSTOMA


-zbudowany od podstaw na nowych częściach
-nachętniej jednostka V8
-skrzynia MUSI być w niezawodnym automacie
-wszystkie detale w orginale (chromy, drewno itp )
-klima
-bardzo ważny czynnik - dodatkowe wygłuszenie, w samochodzie musi być cicho, tak by silnik było słychać dopiero powyżej 3tys.
-oczywiście wspomaganie
-czerwień
-koła chrom
-4drzwiowy

to z grubsza tyle oczywistych podstaw

teraz trochę kunsztu:) :
-w orginalny panel, musi być wmontowany gps/całkowicie chowany i niewidoczny gdy się go nie używa/
-przyjemne, dobrej jakości nagłośnienie ( bez subbufferów itp ) również zainstalowane bezinwazyjnie
-samochód MUSI przejechać niezawodnie pierwszych 50.000km (dodatkowo, osoba podejmująca się tego projektu musi się zobowiązać do bezpłatnego, wliczonego w cenę, serwisu na trasie w Polsce, więc 3eba to tak zrobić, aby absolutnie wszystko działało. patenty na drut odpadają :)
-
Ogólnie rzecz biorąc musi być to samochód zachowany zewnątrz w orginale, natomiast musi kryć w sobie kilka miłych gadżetów.
samochód jest dla kolekcjonera z najwyższej półki, który co prawda nie pasjonuje się samochodami, ale po odwiedzeniu SO zakochał się w consulu, twierdząc ze musi tam gdzieś być zamontowany pussymagnet ;)
i taki pussywagon trzeba zmontować.
są dwie drogi :
- sprowadzenie z niemcowni/szwajcarii, lub skąd innąd idealnego, odbudowanego lub świetnie zachowanego egzemplarza i następnie poddanie go modyfikacjom, bez widocznej zmiany orginalności
-lub 2ga możliwość, mniej nas interesująca, czyli budowa od podstaw. może coś na wzór mniśkowego taunusa :). tu koszty mogą być dużo wyższe i czas realizacji dłuższy.
Termin na jakim zależy to wyjechać bezwzględnie na wiosnę 2008 (kwiecień-maj)

Chciałbym poprosić o poważne potraktowanie tematu. Ktoś chce zrealizować swoją wizję i szuka osób chętnych do współpracy.
komentarze odnoszące się do pomysłu, czyli: czy to fajne czy niefajne i czy godne czy niegodne, proszę uprzejmie zachować dla siebie.

Dobrze by było, gdyby stan wyjściowy był mniej więcej taki : http://www.capri.pl/car/40

Osoby POWAŻNIE zainteresowane tematem proszę o kontakt mailowy, telefoniczny lub w komentarzach.
Miłoby było, gdyby pojawił się wstępny, zgrubny kosztorys realizacji.

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-22 21:58:02 /


czy to auto dla BORATA?

paras / 2007-08-22 22:43:03 /


hmm.. idea szczytna, bardzo trudna -ale nie niemozliwa do zrealizowania - a tym bardziej wedlug mnie ustalanie dead-line'ów jest juz gwozdziem do trumny dla tego kto sie podejmie i zagwarantuje ze bedzie niezawodnie (czyli zapewni serwis na terenie polski) - aczkolwiek moze ktos ma ta tyle wielkie cojones...

To sporo ingerencji w samochod - elektryka to nic bo np. GPS czy inne to kwestia wpiecia sie w fabryczna wiazke wedlug instrukcji i z glowa - pod warunkeim ze CALY SAMOCHOD jest sprawny.. Bezinwazyjny omntaz GPS-u ktory sie chowa i wysuwa to tez nie tak hop-siup.. trzeba sie liczyc z ty, ze zawsze mozesz miec niespodzianki z samym - nawet nowym - sprzetem.. ostatnio zakladalem centralny na pilota.. i przez 24 lata graia miala dobry CZ a ten "nowy" sypnal sie w ciagu 3 tygodni.. i nie bylo to badziewie..
ostro grasz Rasta:) ale powodzenia!

..a poztym.. to co Ty ostatnio jarasz...? - takiego planu do tej pory jeszcze nikt nie wymyslil ..HEHEE

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-23 10:36:22 /


Stworzyłeś nowy wątek na forum. Z całym szacunkiem, ale nie chcesz komentarzy to wystaw ogłoszenie bo forum służy raczej do rozmów.
Z mojego punktu widzenia to pomysł świetny, chociażby dlatego że jest nowy, inny...

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-23 11:10:31 /


michukrk, czekam na wycenę, odzew zainteresowanych. juz się jedna osoba odezwała.
po prostu znając życie zaraz pojawi się np. marcin313 i powie ze zabytek niszczyć to jest hańba i żebym wyp..ał z takimi poomysłami. a drugi powie ze jakby miał 100 tys to by zrobił cos tam, ogólnie bujanie w obłokach. a ja czekam 1-2 tyg. i chciałbym już mieć osobę która się tego podjemie.
czytajmy ze zrozumieniem, komentarze tak, ale z wyceną i rozrachunkiem merytorycznym, a nie dywagacjami .
Pomysł jest odwazny, ale do zrealizowania. oczywiście termin moze się lekko przesunąć jeśli coś by tego wymagało.
jak na razie dostałem jednego konkreta i pozwolę sobie go tu wkleić :
" W takiej konfiguracji samochód może kosztować ok 40 tyś złotych + zakup auta. Oczywiście przez rozsądny kompromis można zejść z ceną poniżej 20 tyś złotych- dobre auto bazowe, rozsądna blacharka i lakier silnik np V6. Paradoksalnie koszt wnetrza, wyciszenia, i tapicerki nie jest zbyt wysoki, cenę "robi" dobre przygotowanie bazy i przeróbka pod V8."
i dokładnie czegoś takiego oczekujemy :D - jest konkret i ten pan prowadzi w sondażach.

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-23 11:34:33 /


wyp..aj z takimi poomysłami :)

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-23 12:26:58 /


daj gosciowi tego linka:
http://www.vtg.pl/

Kriss_MustangII / 2007-08-23 12:29:44 /


Pod V8 powinno sie zmieścić w całości w widełkach 50-60 tyś do stanu igiełka jeśli na samochód wybierzemy ładną baze ... jeszcze zależy jaki sprzęt i czy silnik seria czy jakies modyfikacje. Ogólnie 4dr sedana to jakos mi mniej szkoda ;-P

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-23 13:14:50 /


rastaman pie..dol takie okazje.
zaczniecie robić, nazamawiacie części, mechaników naściągacie, forum zablokujecie, kasę utopicie, zaczną się mnożyć problemy jak to przy przeróbkach i ostatecznie skończycie za dwa lata...
Z własnego doświadczenia wiem, że po prostu można nie wyrobić się z czasem, wiem to z własnej autopsji.
A gość postawił takie warunki, że prawdopodobnie nawet nie wie z której strony się podchodzi do auta. Ty mu powierz, że trzeba świece wymienić a on zaraz zgłosi reklamacje i każe wieźć do SERWISU.
Zanim zaczniesz juz musisz mieć wszystko dostępne bo inaczej narobią się takie poślizgi...

Ale i tak życzę powodzenia
Pzdr.

paras / 2007-08-23 13:16:14 /


paras co Ty gadasz? z tego co widzę ten projekt nie ma być robiony u P. Zdziska, i niema zmieścić się w 5 tyś złotych. kwestia dobrej organzacji, no i jakiejś kasy.
Myślę że wiosna 2008 jest do osiągnięcia bez problemu, ktoś kto się podejmie takiej
roboty nie będzie tego robił "po pracy" albo w soboty...

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-23 13:41:14 /


o to chodzi rozjechany. W takie projekty się angażuje spore siły i bez logistyki oraz 12 h/dobę nie wychodzi. Ja kibicuję temu pomysłowi i życzę sukcesu. To nie jest projekt dla lenia i tego co dużo gada. Powodzenia!!!

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-23 13:53:33 /


dlatego się troche boje przedstawic ofertę ;)

Mysza liil (EM) / 2007-08-23 14:27:59 /


Ja słucham propozycji.
byc może ktoś z Was oblookał coś na ebayu
i byc moze 3eba bedzie zapłacić nieco więcej za stan wyjściowy
powiedzmy cirka +/- 5 tys. euro i na podstawie tego egzemplarza działać.
wtedy widzę dużą szansę na wyrobienie się na wiosnę.
Jesli nic się nie znajdzie w przeciągu 2 tygodni,
kupujemy kurde mustanga takiego np http://www.capri.pl/market/16502&t=20070823141230#new
lekko go customujemy i po sprawie :))
a gość który to zamawia zdecydowanie wie z której strony się wsiada.
Odradziłem mu kupowanie nowej foory z salonu tylko zaproponowałem
zeby zrobić projekt, który mógłby świetnie wyglądać, miec klimat,
dobrze sie prowadzić i posiadać większosć gadżetów z dzisiejszych czasów a przy okazji być starym fordem, o klasycznym, odważnym designie.
Człowiek ten jakoże zajmuje sie sztuką stwierdził że własnie czegoś takiego potrzeba mu do szczęścia i już :)
A świece 3eba założyć takie żeby ich co 40 tys nie wymieniać :]

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-23 15:14:21 /


właśnie o to mi chodzi rozjechany, bo na forum to raczej do wiosny nie do zdjełania

paras / 2007-08-23 15:22:53 /


Mysle ze trzeba wyjsc od granady mkI perana :) Sama skora do wnetrza to ~10tysi (nie meblowa tylko samochodowa), GPS z zabudową drugie tyle (nie latwo zrobic deske do granady mkI, są tacy ktorzy to wiedza :) A co dopiero jakies otwierania i zamykania). Kompletna renowacja silnika i skrzyni to sporo kasy. Jesli oryginalne v8 bedzie na nic, to mamy problem. 3.5 z rovera może być interesujące, ale odbudowa to kolejne 10 tysi (na nowym bloku). v8 z chevy mozna latwo odbudowac i tanio, ale niestety jest za ciężkie. Inne v8 nie pasują do klimatu, albo zaraz sie popsują, chyba ze lincoln 4.6 32 DDOHC, ale musialby byc w nienagannym stanie. Super chromowane kółka z NOWYMI oponami to pewnie następna "dycha". Z realnymi kosztami przedstawionymi przez MikeB4 się zgodze, ale pracując nad tym prawie rok po 12 godzin, kazdy chcialby cos zarobic. Więc jak dla mnie nizej niz 80 tys. polskich złotych za projekt odpada.
Świece platynowe załatwią sprawę tych 50 tys przebiegu, a moze nawet 150, więc jeden problem mamy z głowy :)

Mysza liil (EM) / 2007-08-23 15:30:51 /


Mysza wkroczyliśmy w jakąś sfere własnych marzeń ;-))

W każdym razie do zakupu (zależnie od stanu) trzeba doliczyć około 40 tys +/- 5 tys na blacharke, lakier i całą mechanike od zera z robotą (ale wszystko na igiełke- choć i tej sumy może nie wystarczyć) a później dać komuś kto robi wnętrza i niech sie męczy :-))) ja bym nie chciał oglądać tego co sie później stanie z wnętrzem ;-PPP

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-23 16:38:29 /


najbardziej to by sie ta nadawała, bo ma oryginalną klimę i deskę z obrotomierzem.
http://www.mobile.de/SID7naZEjDNt-ykxFJA3cc8mg-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1187896674A1Iindex_cgiD1100CCarY-t-vctpLtt~BmPA1B21B20B43%81%40-t-vMiMkQuSeUnVb_X_Y_x_y~BSRA6B24D9000BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=22&id=11111111237393086&

Ja kombinuję że można monitorek ok 7 cali zamocować w konsoli środkowej od MKII, zamiast radia i popielniczki. Całą konsolkę razem z całą deską czołową (rozdzielczą) obszyć czarną skórą i będzie cacy

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-23 20:27:29 /


ja obstawiam że jak bedzie 50 tysi na to to będzie stykało...i nie zapominajmy tez o tym że dla wykonawcy trzeba z 10 tysi :) bo za darmo nikt nie zrobi :D

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-23 20:45:04 /


Burżuj jakiś strzelił pieniążkami....Polskie pimp maj rajd....Jak ma tyle kasiory, niech sobie nowego Challengera albo Mustanga kupi, i po sprawie, a nie do Consula jakieś wsiowe elektroniczne o.czo.jeb.stwa wstawiać. Może jeszcze ma mieć fele 21" i podskakiwać, jak jakiś amerykański klasyk zmasakrowany przez hiphopową małpę ze złotym łańcuchem? Krew mnie zalewa, jak takie rzeczy czytam.

rypswyps / 2007-08-23 21:55:30 /


jak napisano wczesniej: "komentarze odnoszące się do pomysłu, czyli: czy to fajne czy niefajne i czy godne czy niegodne, proszę uprzejmie zachować dla siebie."

Mysza liil (EM) / 2007-08-23 21:59:46 /


hehehe. a ja skomentooje... za 50 tysi NOWEGO challengera albo moostanga... hmm a to ciekawe...

leetvoos Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-23 22:23:33 /


szacunek dla goscia ktory docenia klasyczna linie,wymagania nie sa wygorowane a malkontentow zawsze pelno.dosc rozsadne podejscie do projektu-tylko czy zgodne z inwestorem?

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-23 22:32:13 /


http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2882793

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-23 22:34:26 /


podepne sie pod opinie myszy dobre zrobienie fajnego egzeplarza to te 60-80 tys zl. Zawsze mozna na czyms ciac te koszty ale kosztem jakosci wykoanania lub czesci, za 20-40 tez ktos zrobi ale napewno bedzie dochodzic po drodze sporo reczy nie przewidzianych w tej wycenie wstepnej powod prosty widocznie komus realja sie rozjezdaja i malo siedzi tej reczywistosci lub tez pojecice wykonania stawia w kategori jak najtaniej byle do przodu. Generalnie temat nie prosty ale do wykonania ja moge sie podjac ale tylko po reczowej rozmowie z chetnym bo slomiany zapal ma wielu ale jak przychodzi co do czego to sprawa milknie.
Moja propozycja silnika to 5.8 V8 z forda ranchero torino lub mustanga sa tanie moza je krecic calkiem ladnie i brzmia bardzo milo tylko troche ciezkie ale to jest do obejscia

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-23 23:49:24 /


a mnie kręcą lowridery i hip hop także nie przezywaj hiphopowców małpami...bo i tak ostatnio przesiedli sie na navigatory i inne escalade :P

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-23 23:50:50 /


lowridery to raczej meksyki-oni sa brazowawi :) a raperzy wsadzaja 24" do matiza i im styka :D
no i oczywiscie czekam na to jak sie rozwinie sprawa-bo widze, ze nareszcie w polsce ludzie zaczynaja sie kierowac stylem a nie tym, ze skoro kasa to jakas S klasa bo wszyscy tak robia :P

on_the_run Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-24 00:14:37 /


marian212 - dziekuję za linka, uśmiechnąłem się od ucha do ucha. sam bym tego nie znalazł :)
rypswyps - w rytm hiphopa kopa kopa, nie skomentuję.
alwax - cieszę sie że czytasz ze zrozumieniem :)) własnie o to mi chodziło.
Klient jest przsympatyczny i klimatyczny. drażni go plastik.. ot cała historia.

A teraz tak mała zmiana po przedyskutowaniu sprawy z Trójkątem.

Scorpio 24v cosworth. - dawca organów. Taniej, łatwiej, lżej, dodatkowo idzie klima, zawieszenie tył, zeszperowany most, tarcze na tył, el szyby itd.
Mysza - ten pan prowadzi organizację viva - w obronie praw zwierząt, czyli skóra odpada. jakby sie udało orginalna welurowa tapicerka, mogłaby zostać.
jak pisałem wszystko musi byc zainstalowane bezinwazyjnie.
dodatkowo znalazłem bardzo przyjemne chowane radio z wyjeżdzającym lcd z gpsem i bajerami za 6 tys więc powinno styknąć.
mówiąc szczerze najchetniej zmiescilibyśmy się w tych 50 tys. aczkolwiek możliwa jest dalsza dyskusja na ten temat :)

Chuder - nie jest to słomiany zapał, tylko projekt musi ruszyć i to jak najszybciej. gdzie i u kogo ruszy zalezy głównie od konkretnych propozycji, których się kilka pojawiło i nadal pojawia, także jestem dobrej myśli :)



znalazłem niezłego linka :)
tylko pytanie czy Niemiec zejdzie z 1 tys e. :)
http://www.mobile.de/SIDToiJWMt8XFGZ2ayp6pweNw-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1187916622A1LsearchPublicD1100CCarY-t-vctpLtt~BmPA1B21B20B42%81K-t-vCaMiMkQuSeUnVb_X_Y_x_ysO~BSRA6D1100B24D9000BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=37&id=11111111272235828&
i jeszcze drugi
http://www.mobile.de/SIDToiJWMt8XFGZ2ayp6pweNw-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1187916622A1LsearchPublicD1100CCarY-t-vctpLtt~BmPA1B21B20B42%81K-t-vCaMiMkQuSeUnVb_X_Y_x_ysO~BSRA6D1100B24D9000BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=32&id=11111111271322256&

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-24 02:07:23 /


a czy w Consulach bywala welurowa tapicerka kiedykolwiek wogole?
ciekawym jest bezinwazyjny montaz podzespolow ktore sa zupelnie nie od tego auta..

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-24 08:26:33 /


Miło wiedziec ze jest tylu chetnych do wykonania takiego porjektu i chwala im za to tylko mnie zastanawia jedno gdzie te auta co do tej pory ktos wykonal, poza jednym bardzo ambitym projektem chlopakow z plocka wiecej nie widzialem

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-24 08:55:12 /


może sie przyda:

http://www.juka.pl/cena,2055,radio__samochodowe_z_nawigacja__mexico_retro_7948.html

powodzenia

Daniello / 2007-08-24 11:23:13 /


on_the_run nie tylko mexykanie lowriderami jeżdżą ale fotek nie będę wklejał,jak słyszałeś Still D.R.E. albo Front 2 Back to wiesz o co chodzi...i raperzy nie wiedzą nawet jak wygląda matiz :P .... a ten consul z pierwszgo linku od rastamana to chyba nówka sztuka :P pozdro

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-24 12:44:49 /


czarnuchy ktore sie dorobily na hiphopie jezdza Roysami i to cabrio...a co do tego radia za 6000 to nawet jesli mialbym czarna karte nie dalbym tyle za nie po pierwsze brzydkie jak ... a po drugie po co??? co do "customowania" consula to jesli ktos chce kupic za 80tys cosula z bajerami to niech poszuka za 25000$ czegos w stanach typu hod rod itp...

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-24 13:03:47 /


http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1949-FORD-CONVERTIBLE-HOT-ROD_W0QQitemZ270155689431QQihZ017QQcategoryZ6057QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-24 13:08:44 /


http://cgi.ebay.com/ebaymotors/41-Ford-Biz-2dr-Coupe-Flathead-V8-Rock-Solid-Stocker_W0QQitemZ230162234892QQihZ013QQcategoryZ6057QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

znajac zycie to i tak nikt nie zrobi niczego sensownego :) nie oszukujmy sie...grunt to porywac sie z motyka na ksiezyc :)

ps.wiem wiem ze zakladajacy ten watek nie zyczyl sobie takich komentarzy ale nie moglem sie powstrzymac :)

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-24 13:11:19 /


pitbull na litość......pozostawię bez komentarza, cieszę sie ze podobają Ci się lowridery, podobnie jak marianowi212 nowe mustangi... fajnie każdy ma swoją piaskownicę i łopatki.

mam już 3 poważne i kulturalne propozycje mailowe. kosztorys etc. i o to mi chodziło.
Daniello - dzięki :) nie do konca to, ale zaproponuję, może się spodoba :)
Jeśli ktoś znajdzie coś fajnego w necie, to zapraszam do wrzucania linków związanych z tematem.

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-24 13:31:32 /


Te 2 Consule które zamieściliście przepiękne ..... drugi by sie nadawał ... pierwszego bym nie ruszał ;-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-24 13:43:45 /


No,jak facio prowadzi Vive!, to złagodzam komentarze...Dobra robota z tymi koniami. Ja też skóry nie będę kłaść.

http://empatia.pl/

rypswyps / 2007-08-24 15:50:12 /


mateush-wiem o co chodzi bo jestem powiedzmy w wieku temu najblizszym i obracam sie miedzy raperami, ale chodzilo mi o to, zeby obronic low'y a nie rapersow-bo tacy sie juz skonczyli w pod koniec lat 90-ych, teraz ida na hajs a nie styl.
sorry za off'a- to sie wiecej nie powtorzy :)
no i oczywiscie kibicuje projektowi.
over_and_out

on_the_run Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-24 21:29:34 /


Tak z offa także - "rapersi" lecą już na hajs jedynie...a ci z wcześniejszych czasów "tru hiphopu" to niby na co lecieli? :)

Ciekawe, jaki największy V8 by się zmieścił w Consulu...Jakby był taki z 7,2 L...Mniam, i jeszcze jakiś kompresor mechaniczny Rootsa...

rypswyps / 2007-08-25 00:55:54 /


myśle, że Merlin BigBlock też by wlazł :-)) 10,4 litra v8 :-P

925 HP w bazie ....... jeszcze roots hahaha ....
jedynie cena "kratowego" przeraża ..... marne 17 tys $

ktoś ma Granade z Bossem z lat 90tych (gdzieś na forum są linki) - ale w zupełności styka 289 albo 302 V8 z Forda ;-))))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-25 01:10:06 /


ponieważ zbliża się data zakupu konsula, prosiłbym każdego kto kibicuje temu projektowi, żeby może w wolnej chwili wrzucił jakiegoś ciekawego linka z mobile.de, albo jakiegoś innego źródła, może być 2drzwiowy, Ogólnie pełen orginał i pełen wypas :)
tak do ok 3 - 4.5 tys e.
dzieki!!

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-19 20:02:41 /


http://www.mobile.de/SID5xC.qR-INkBynonXRtkIMQ-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1190233132A1Iindex_cgiD1100CCarY-t-vctpLtt~BmPA1B21B20B51%81%40-t-vMiMkQuSeUnVb_X_Y_x_y~BSRA6B24D9000BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=39&id=11111111277955791& trochę poza budżet ale może jednak :)

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-19 21:23:33 /


hehe
to tego dzwoniłem 2 dni temu. typ mówi ze nie jest pewien przebiegu - 127tys, bo ma go od 5 lat.
tapicerka od porshe w środku.
jest niedaleko, bo niecałe 1000km od W-wy. ale nie mówię, jest brany pod uwagę :)
Jednak szukamy dalej :)

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-19 23:39:20 /


jesli jakies bylo to przepraszam

http://mobile.de/SIDRoNZ5obZ6hIMRW5iB36kug-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1190243787A1Iindex_cgiD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B51%81%40-t-vMiMkQuSeUnVb_X_Y_x_y~BSRA6B24D9000BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=18&id=11111111276405721&

http://mobile.de/SIDmnLi39ck9WFWjTmVk6NO3A-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1190243787A1Iindex_cgiD1100CCarY-t-vctpLtt~BmPA1B21B20B51%81%40-t-vMiMkQuSeUnVb_X_Y_x_y~BSRA6B24D9000BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=24&id=11111111277997511&

http://mobile.de/SIDmnLi39ck9WFWjTmVk6NO3A-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1190243787A1Iindex_cgiD1100CCarY-t-vctpLtt~BmPA1B21B20B51%81%40-t-vMiMkQuSeUnVb_X_Y_x_y~BSRA6B24D9000BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=26&id=11111111237393086&

http://mobile.de/SIDmnLi39ck9WFWjTmVk6NO3A-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1190243787A1Iindex_cgiD1100CCarY-t-vctpLtt~BmPA1B21B20B51%81%40-t-vMiMkQuSeUnVb_X_Y_x_y~BSRA6B24D9000BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=39&id=11111111277955791&

i najlepszy kandydat tylko cena chyba troche nie ta...
http://mobile.de/SIDRDsxk-Kjy54By77Fs5kw6w-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1190243787A1Iindex_cgiD1100CCarY-t-vctpLtt~BmPA1B41B20B51%81%40-t-vMiMkQuSeUnVb_X_Y_x_y~BSRA6B24D9000BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=42&id=11111111274005869&

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-20 00:26:33 /


co z tym projektem????

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-28 13:41:26 /


Właśnie, termin powoli dobiega końca?

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-28 20:43:55 /


To się stało:D, nawet miałem w tym swój mały udział.

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-29 22:14:41 /


piękna bestia :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-29 22:16:24 /


A co z modernizacją wnętrza?

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-29 22:25:49 /


wiecej foto prosze.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-29 23:18:43 /


ładny ten Consul ;)

white_wolf Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-30 10:31:48 /


Siemanko autko jest piękne :D wiem lizałem dotykałem wciągałem i woziłem na pleckach :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-30 11:36:28 /


Ja też ja też :D siedziałem w bagazniku nawet :P ze Skunem zesmy to targali z francji :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-30 20:01:47 /


to jest to 1.3 co sie pojawilo jakis cyas temu ??

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-30 23:42:23 /


To co Marian212 dał cynk.

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-31 01:14:50 /


jap to ten samochód

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-31 11:31:50 /