logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Gryźliny 2007 (RUSZAMY). Trasa przejazdu, miejsca i czasy spotkań.

Gryźliny 2007 (RUSZAMY). Trasa przejazdu, miejsca i czasy spotkań.

Założyłem tego topa żeby ustalić kto, skąd i o której wyjeżdża na tegoroczne Gryźliny i jaką trasę obrać, żeby po drodze dołączyć do innej grupy.

O ile tylko mi się uda i auto znowu nie strzeli focha tak jak przed PC to też jadę i mam zamiar wystartować w piątek rano z Bielska-Białej.
Jak jechać i gdzie o której być żeby dołączyć po drodze do innych.

Wygląda na to, że tylko ja będę w tym roku reprezentował Podbeskidzie (a w tym Śląsk) więc oczekuję propozycji kto mnie przygarnie :)))


Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-23 06:27:08 /


ja wyruszam ok 9 z Warszawy, lece ok 80-90km/h nie zaplanowałem nikogo spotkać po drodze.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-23 07:45:00 /


ja nie wiem czy umawianie/jechanie razem jest dobrym pomysłem, jak Mysza kiedyś powiedział, każdy w innym czasie chce, jeść, siuku zrobić, jechać 80/h czy 120/h
myślę że lepiej pojechać każdy własnym tempem, i razem na miejscu wypić piwko,
myślę że od Bielska to conajmniej z 2 godziny wcześniej będziesz sam niż w kolumnie.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-23 08:35:42 /


zgodnie z zasada "kolumny wojskowej" czy jak sie to zwie, w normalnym ruchu drogowym.
czolo kolumny jedzie 40km/h, a koniec przez to ze rozne utrudnienia sie pojawiaja, jadac nawet 60 nie jest w stanie nadazyc.

szkoda ze z poludnia polszy na gryzliny jest tak daleko bo bym sie tez wybral. ale moze za rok....
pozatym i tak granie mam czesciowo nie na chodzie, a rozpaprana nie bede jezdzil.

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-23 08:44:50 /


rozjechany liil (EM) wiem że muszę wcześniej wyjechać ale chodzi mi o to gdzie ewentualnie spotkam się z pierwszą grupą ??
A jeżeli to szybko nie nastąpi to jak jechać dalej, Przez Wawę czy przez Łódź ... ??
Pojadę pierwszy raz i wolał by trzymać się kogoś.

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-23 09:19:33 /


viamichelin twierdzi jak ponizej
http://tnij.org/bb-gryzliny

wybieramy Stawiguda- gryzliny i mamy:
zalecane przez warszawe, a najkrocej przez lodz. jor czojs.

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-23 09:33:08 /


Wiem Leszek, już te mapy przerabiałem. Chodzi mi żeby po drodze dołączyć do większej grupy i w związku z tym pytałem którędy jechać.

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-23 09:36:50 /


myślę że musisz obserwować dyskuje warszawiaków, dużo ich jest, i do kogoś zawsze dołączysz, bo tu bliżej to nie widzę jakichś grup... w krakowie same mientkie siurki... ;)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-23 10:23:33 /