logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » WAWA - wyjazd do Miedzianej, sobota 28. czerwca

WAWA - wyjazd do Miedzianej, sobota 28. czerwca

Witam !

Myślę, że każdy się ze mną zgodzi, że fajnie by było, by pojechać większą i zorganizowaną grupą do Miedzianej. W związku z tym proponuję spotkać się w dobrze ustalonym i charakterystycznym miejscu i stamtąd wyruszyć na Puchar.

Nie znam Waszych planów, ale niewykluczone, że sporo osób wybierze się w sobotę. Należy wyruszyć stosunkowo rano, gdyż do pokonania ok. 200km i należałoby przewidzieć na to jakieś 3 godziny ze względu na prawdopodobieństwo spotkania czipsów z radarem. Poza tym, grupa jedzie wolniej, niż pojedynczy samochód. Zakładając, że chcemy być w Miedzianej na rozpoczęciu przyjmowania zapisów (godzina 12:00), proponuję:

1. Trasa
Z Warszawy trasa jest relatywnie prosta - wiedzie przez Radom oraz Kielce. Nigdy nie jechałem do Miedzianej, ale z tego, co się orientuję, trzeba będzie wjechać do Kielc, jeśli się nie chce nadłożyć mocno drogi. Jeśli ktoś ma jakiś lepszy pomysł - niech da znać.

2. Miejsce spotkania przedwyjazdowego
Z punktu widzenia łatwości wyruszenia w drogę, najlepszy byłby parking przed Ikeą w Jankach. Stamtąd już łatwo wpaść na trasę do Radomia. Minusem tego miejsca jest to, że jest nieosłonięte, więc czekać będziemy na otwartym słońcu.
Innym miejscem doskonale znanym przez caprikową brać warszawską jest Sadyba Best Mall. Zadaszony parking na swoje niekłamane zalety, lecz również jedną istotną wadę - jest zupełnie nie po drodze. Jeżeli wybierzemy to miejsce spotkania, należy doliczyć +30 minut rezerwy na wydostanie się z miasta - al. Krakowska przed Jankami może być zdrowo zakorkowana.
Jeżeli macie lepszy pomysł na miejsce "koncentracji" przedwyjazdowej - zapraszam do dyskusji.

3. Godzina wyjazdu
Proponuję wyjechać, tzn BYĆ NA TRASIE najpóźniej o godzinie 9:00, jeśli SBM - to nawet 8:30. Skłonny byłbym wyjeżdżać nawet wcześniej, ale nie mam odwagi zrywać wszystkich tak wcześnie z łóżek. W związku z tym, należy zacząć koncentrację na 45 minut wcześniej. A zatem 8:15 w przypadku Janek, 7:45 w przypadku SBM, x:xx w przypadku innego uzgodnionego miejsca.
Zaproponowana przeze mnie godzina nie uwględnia wypadków losowych po drodze (awaria, tfu tfu...). Jeżeli ktoś takowe planuje, niech da znać. :-)

4. Dołączanie po drodze
Mogą się znaleźć osoby, które zechcą dołączyć po drodze. W związku z tym trzeba będzie polegać na łączności komórkowej. Wiem, że w grupie warszawskiej ten typ łączności się sprawdza.

5. Skrzynka kontaktowa
Proponuję niniejszy wątek jako skrzynkę do wymiany wszelkich pomysłów nt. wspólnej wyprawy do Miedzianej.

Mam nadzieję, że uda nam się planowow wyruszyć, bezpiecznie i cało dojechać do Miedzianej, aby tam móc stanąć do współzawodnictwa o Puchar Capri.

Pozdrawiam,

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-09 09:27:32 /


Z W-wy do Miedzianej nie jedzie się przez Kielce - przed Kielcami zjeżdża się na obwodnicę na Kraków, a po parunastu kilometrach tą obwodnicą jest zjazd w prawo na Łódź, stoi tam też znak kierujący na tor wyścigowy.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-09 09:38:03 /


Zatem już jedna sprawa się wyjaśniła. :-)

Zastanawiam się tylko, czy większość wybierze wyjazd w piątek, czy w sobotę. Dla mnie w rachubę wchodzi tylko sobota.

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-09 09:40:39 /


ja to jade w piątek ,bo wole być na miejscu od rana ,jeszcze mi sie po drosze samochód rozp... (odpukać) i co ?/ nie wtstartuje??": nie no dla mnie sobota odpada !!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-09 15:08:34 /


ja rowniez jade w piatek i do osordka nad sztucznym jeziorkiem zeby sobie wypoczac jeszcze przzed sobota

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-09 16:45:37 /


Chuder jak profesjonalnie:)) Podoba mi sie twoje podejście, nie robisz tak jak wszyscy że tylko auto jest najważniejsze ale i kierowca musi się przygotować przed wyścigiem... Popieram, popieram.... ale obyśmy się pochamowali od sporzywania browarków w piątek..:))) Pozdro

jagoolmk2 / 2003-06-09 17:47:25 /


ja to chyba tez pojade w piatek i chudera zloje browarami
chuder szykuj sie

Michal FAZI / 2003-06-09 17:54:09 /


oj tam
sie wytrzezwieje na kit cary i kabriolety trzeba byc na 9 rano tam czyli wstac kolo 8 i rura zeby nie spoznic sie jeszcze nie przecholowalem tak ze nie dojechalem auto raz dalo plame ale ja nie a na capri cup to na 13 spoko jeszcze bede po sniadaniu i zdarze z 5 razy dojsc do siebie

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-09 17:57:00 /


oj cos czuje melanżyk ostry w piąteczek:)

starrsky / 2003-06-09 18:24:37 /


:D

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-09 22:10:22 /


Ja też bym wolał jechać w piątek żeby troszke pobalować ... Capri zostaje w domu z przyczyn technicznych więc pozostaje mi pojechać w roli widza i pić na umór z rozpaczy ...

Łysy Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-10 07:44:22 /


OK, zatem temat umarł śmiercią naturalną. No problem. :)
Ja przyjadę z qmplem w sobotę, w piątek nie mam szans.

Do zobaczenia w Miedzianej. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do towarzystwa. Jakby co, to swoją Astrę mogę parkować nieco dalej.

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-10 10:15:01 /


Ja bym sie tam nie przejmował :-)) niektórzy co mają Capriki nadal w remoncie też jeżdżą Astrami :-)) najważniejsze to pogadać z każdym właścicielem Caprika !! :-PP

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-10 10:38:13 /


Ja się nie przejmuję. Ani trochę. Bardzo liczę na to, że pogadam sobie z Wami nt. kupowania, remontu i utrzymania Capri. Muszę znaleźć argumenty, którymi przekonam moją lepszą połowę do inwestycji pt. Capri.
CU in Miedziana !!

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-10 14:14:45 /


i co z tym wyjazdem? kiedy ktos z wawy jedzie? piatek->gdzie, o ktorej?
pozdro

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-26 12:02:01 /


haaaa :-) ja jade jako pasazer i moge sie spic jak prosiak :-) moge walczyc do niedzieli :-)

Jabol / 2003-06-26 18:44:11 /


Ja jadę jako kierowca i też nie myślę się oszczędzać - mam nadzieję że mają tam dobre piwo

Piotr Nowak / 2003-06-26 21:03:43 /


A ja nie mam czym jechać kto mnie zabierze?? Oczywiscie będę partycypował w kosztach benzyny ;-)

Łysy Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-27 07:49:35 /


dla mnie to kolejny zlot capri-bezcapri. chyba jako pierwszy wylamie sie i wrzuce kilka fotek tylko :-))

Jabol / 2003-06-30 08:55:18 /


Jabol / 2003-06-30 09:01:34 /


Jabol / 2003-06-30 09:03:22 /


Jabol / 2003-06-30 09:04:56 /


Jabol / 2003-06-30 09:06:44 /


Jabol / 2003-06-30 09:10:04 /


nie no fotki pierwsza klasa, szkoda że ten klimat moge liznąć tyko patrząc na zdjecia,ale niebawem TO SIE ZMENI!

Meits Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-30 12:20:44 /


DO DYRY!
i niech ktos powie ze jestem w bledzie

---DONT KILL GOOD LOOKING 69----

Tak sie wola od dzis na Twojego Taunusa

NARRA

Q_Back / 2003-07-02 20:53:14 /


Fotki kilku Caprików w akcji :-)

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-05 02:11:03 /


Nie ja jestem autorem tych zdjęć...
Fotki zrobiła Kasia

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-05 02:12:25 /


Apeluję po raz kolejny o niezamieszczanie dużej ilości zdjęć na forum ! To niczemu nie służy, ciężko zainteresowanym w przyszłości będzie dotrzeć do tych zdjęć, gdyż rozsiane będą po kilku różnych miejscach na stronie. Niech zdjęcia na forum pozostaną prostym dodatkiem ilustracyjnym do poruszanego tematu. Zaś wszelkie zdjęcia ze zlotów, spotkań, prezentacje samochodów NIE NA FORUM ! Do tego celu są inne strony. Prezentacje samochodów wiadomo gdzie, fotki z Pucharu proszę podesłać do mnie, ja je dołączę do jednego zbioru zdjęć które wylądują w jednym miejscu. Fotki z innych spotkań, o ile ma to zasięg zainteresowania poza dwoma biorącymi w spotkaniu samochodami można zamieszczać na dedykowanych stronach, ktorych edycję mogę na życzenie udostępnić, wystarczy się tylko zgłosić z potrzebą, i zostanie to wtedy podpięte we właściwe miejsce.
Ok ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-05 12:59:21 /