logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Siedzenia Cobra dostępne na stronie Burtonpower.

Siedzenia Cobra dostępne na stronie Burtonpower.

Cześć.

Mam pewien problem, być może ktoś ma rozeznanie w temacie. Otóż przydałyby się siedzonka nowe do mojego Dziobaka, zaciekawiły mnie siedzenia na stronie Burtonpower. Chodzi mi o modele Roadster 7 oraz Classic CS. Nie bardzo mogę się porozumieć z nimi. Piszą mi, w odpowiedzi na pytanie o możliwosć zamontowania w Taunusie, oraz na pytanie czy Roadstery są rozkładane, zdawkowo, że są do zamontowania jedynie w samochodach z grodzą przeciwpożarową z tyłu, a ja za cholerę nie wiem, co to niby ma znaczyć...

Przy okazji, chciałbym zauważyć, że firma Burtonpower serwuje totalna olewkę. Dopiero po 5 mailach z mojej strony odnośnie tych siedzeń raczyli łaskawie odpowiedzieć. Mail bez witamy, dziękujemy za zainteresowanie, z małej litery, niezwykle zdawkowy i w ogóle spierdalaj polaczku. Siedzenia mnie interere, bo wygląd b. stylowy a i cena nie taka makabryczna (oczywiście kolega w UK by zakupił i mi przesłał, bo cło i takie tak to wydatek horrendalny).

rypswyps / 2007-09-05 11:05:20 /


Cło na terenie unii??

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-05 16:26:08 /


850zł lub 1050zł za 1 fotel to troszkę sporo... nie lepiej poszukac czegoś w kraju? BiMarco, używane Sparco?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-05 16:40:45 /


Pogadaj z Kubą Wójcickim, ma fajne fotele w Capriku jedynce, dedykowane do jakichś KitCarów jeśli dobrze pamiętam, podobno nie były tak drogie;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-05 18:45:26 /


a nie lepiej poszukac polskiego przedstawiciela??:)

jak coś to zapraszam m pisz na biuro@allpower.com.pl

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-05 19:21:33 /


a tu ciekawa opcja dostępny od ręki http://fotele-speed.pl/foto/przod_450.jpg ??

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-05 19:23:42 /


Hejka.

No cóż, nie wiem czy to o cło chodzi, w każdym razie za zamówienie i dostarczenie manuala do dzioba z UK (a propos, będzie niedługo tłumaczony, jak by był ktoś zainteresowany proszę na priv), dodatkowo wpadło 59 funciaków...

Używanych foteli raczej nie chcę, mam zresztą całkiem dobre w Dziobie. Po prostu te mi się badzo spodobały. Szukałem trochę po necie w Polsce, jednak nie znalazłem nic w tym stylu, raczej modele dedykowane do jakisik Subaru czy innych plastików quasi samochodowych.

Ten fotelik na zdjęciu całkiem całkie, można jakiś link do sklepów czy wytwórcy z takimi bardziej klasycznymi fotelami? Kurcze, ja takich nie znalazłem...

rypswyps / 2007-09-05 21:31:02 /


Tu masz siedzenia jak koniecznie muszą być z UK .

http://www.midlandwheels.com/index.asp

http://www.demon-tweeks.co.uk/

Ale to chyba bez sensu kupować tego typu fotele w UK. Chyba , ze jakieś klasyczny model jak Classic z tej strony, które ciężko w Polsce dostać. Ale one i tak będą za małe. Zwykłe kubełki w Polsce sie opłaca chociażby ze względu na koszt transportu z UK. Z tańszych Bimarco, z lepszych Sparco, OMP. To już lepiej z Niemiec bo transport sporo tańszy. Wbrew pozorom siedzenia z tego plastikowego samochodu jak nazywasz Subaru są niezłe.

A te dodatkowe 59 funtów za ten manual to jakaś chora akcja. Kupowałem kilka razy rzeczy w Burtonie też i specjalnych problemów nigdy nie miałem.

Pzdr

Jarek / 2007-09-05 22:01:29 /