logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » Obcierające koło

Obcierające koło

Dzisiaj mam taki problem:

W mojej fiesście mk1 przy pełnym skręcie koło obciera o wewnętrzną stronę nadkole, ale tylko po jednej stronie. Kiedy kręcę w drugą stronę nic takiego nie ma miejsca. Wygląda tak jakby z jednej strony koło bardziej skręcało niż z drugiej. Jakie mogą być przyczyny?

Qba1983 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-09 02:55:23 /


Rózne długości drążków kierowniczych i kierownica przestawiona na wieloklinie.

Mysza liil (EM) / 2007-09-09 08:45:36 /


ustaw zbierznac dobrze jezeli podzespoly mechaniczne masz wlasciwe i problem ustanie

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-09 09:53:20 /


a mi na zerwanej poduszce pod silnikiem kolo pasowe ociera o stabilizator? - czy to normalne przy nadmiarze mocy?:)

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-09 10:14:54 /


To normalne przy lipnych poduszkach :) Princeska na nadmiar mocy nie narzeka, poduszki stare oryginalne i jakoś się to trzyma kupy.

PS. Od nadmiaru mocy tylne kola ocierają o nadkola przy ostrym starcie, jak dupa idzie z 10 cm w dół :D

Mysza liil (EM) / 2007-09-09 10:21:20 /


moje poduchy przezyly jeszcze stare 2.3 (szatan wcielony tylko olej bral.. moze to diesel byl....?!) i teraz tez wpier.. mialy niezly bo dyfer ma taki luz ze pol obrotu walu sie robi zanim zalapie. poducha pod dyfrem jest jak szmata, i silnik mial uderzenia mocne widocznie... na mokrym zaczelo szarpac i sie stalo
zle poduszki moze i nie byly, tylko stare juz troche pewnie

dupa 10 cm w dol przy starcie....:) dobre hehe... chyba moglbys urzadzic zawody kto nizej siada:) choc swojego nie widzialem..

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-09 10:47:19 /


he ja miałem taki nr. w innym aucie, wymieniłem drążki kier. na nowe, oryginalne i okazało się ża mają inne długości i w jedną strone auto prawie nie skręcało a w drugą koła stawały prawie 90* :)

fordofil Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-09 11:50:08 /