logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Pomocy młody klubowicz:D

Pomocy młody klubowicz:D

Witam! mam problem z moim przyszłym taunim a mianowicie musze wymienić a raczej chce juz wymienić instalacje same kable w Taunusie na całej budzie łączne z silnikiem. potrzebuje wszystkich mozliwych schematów. Ptosze o pomoc mam dopiero 17 lat troszeczke cos czaje ale fole to z robic z shematem :D:D puzcie młodemu klubiczowi:D:D:D

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-10 21:40:04 /


http://www.capri.pl/forum/223235#223285

Przemek. Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-10 21:41:41 /


Przemek ty chyba wszystko o taunus'ach wiesz :) dobrze mieć takiego znajomego:P

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-10 22:45:26 /


Jak masz możliwość to nie oszczędzaj na przekrojach , grubościach kabli .

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-10 22:49:24 /


A może zamiast kłaść nowe kable to zrobić porządek z wtyczkami i łączeniami kabli. Sam kabel jeśli nie spadnie z niego izolacja to się nie psuje. 95% wszelkich awarii elektryki w taunusie/capri to są właśnie wtyczki i połączenia, stare przekaźniki, skrzynka bezpieczników, wtyczka-gniazdo na połączeniu komory silnika z resztą instalacji. Kable same w sobie są sporadycznie przyczyną niesprawnosci instalacji.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-10 23:02:52 /


Trza miec troche wprawy zeby wywalic wszystkie bajpasy po elektrykach :) Potem troche polutowac, poizolowac i wiazka jak nowa. Przewody są rzeczywiście bdb jakości (co innego w scorpio z lat 93-97 - tam kable się obkruszają z izolacji)

Mysza liil (EM) / 2007-09-10 23:12:06 /


kiedyś chciałem sie brać za wymianę całej instalacji w capri, doszedłem do wniosku jednak że o wiele taniej i szybciej będzie zlikwidować patenty, przeczyścić styki itp. ze sie nie znałem oddałem auto do elektryka a ten za 150zł wywalił kilka metrów dodatkowych kabli i zwycięzca flakonu hrabiego nie dość ze dojechał na So 2007 to jeszcze wrócił do gdańska po czym do krakowa dojechał, tylko raz gasnąc.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-10 23:30:46 /


spoko kurcze nie wiedziałem że tak mi pomożecie ale już mój tauni był u elektryka znajomego i on juz sobie poradzi z tym :D:D:D Do pełniej świetności zostało mi tylko zawieszenie lekkie zaprawki i silnik i jazda aaa i jeszcze prawko zdac:D:D

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-11 15:11:42 /