logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Zloty i giełdy części

Zloty i giełdy części

Właściwie to nie wiem, czy spodziewać się linczu czy aprobaty, lecz spróbuję.
Jak niektórym wiadomo mój były niebieski potwór ulega transormacji do czarnego super potwora, więc na zlot do Miedzianej wybieram się Transitem (w końcu też Ford).
Posiadając więc zaplecze transportowe pomyślałem, że nie byłoby głupim pomysłem zabranie ze sobą paru części do Forda Capri MK III (tylko takowe posiadam) i urządzenie mini-giełdy.
Niektórym może się to nie spodobać, bo niby skąd te części ? Pewnie z rozbiórki !!!
Inni pomyślą - Kure, od dwóch lat jeżdżę z pleksą zamiast szyby.

A co Wy na to ?

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-11 22:23:22 /


ja ,ja das ist gut pomysł !!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-11 22:29:46 /


o tak tak szjba ja chce od ciebie pare części :)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-11 22:33:42 /


jestem za tyle ze nie ma kasy ... przygotowania zrzeraja za duzo kaski..:(

jagoolmk2 / 2003-06-11 22:41:22 /


> przygotowania zrzeraja za duzo kaski..:(

Pochromowałeś kask ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-11 23:35:22 /


hahaha no ja tez pewnie nie będe miał kasy ale ktoś (nie jedna osoba) na pewno bedzie miała i chetnie kupi !! (może ktoś chce półosie ?? 3.44 dłużdzy od MK II puźniejszych i MK III) Wiem ze sa ogłoszenia ,ale ja ich nie chce sprzedac ,i pytam dlatego że może ktos bardzo potrzebuje to... . (ale tylko bardzo potrzebujacych pytam :) )

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-12 00:08:05 /


wez Szajba co mozesz ja napewno na cos sie skusze :)

Maciasek_3M / 2003-06-12 11:07:25 /


Michale bardzo bym chciał mieć własny kask...:(
niestety wyszło ze jednorożec jeszcze troszke postoi bo nie chce go robic na szybko i do wyscigów zaprzęgam streetfoghtera tego matowego a jak wyjąłem wszystko ze środka to trzeba było podłoge pospawać z silnikiem zrobić hamulce bo biły kierownicą wymienić plyn takie drobiazgi ale dla bidnego studenta bez pracy to masakra...
Pozdrawiam
Ps: musze gdzieś wypożyczyć kask czy taki od motoru może być??

jagoolmk2 / 2003-06-12 13:05:44 /


weż sobie taki z budowy :) będziesz wyglądał oryginalnie i doprowadzając przeciwników do śmiechu - będziesz miał większe szanse na zwycięstwo. Tylko pamiętaj, żeby zakładać go w ostatniej chwili na starcie!

lutek / 2003-06-15 11:15:29 /


nie no ja tak nie gram:) liczy się uczciwa walka...
a z tym kaskiem to poważnie jakie rodzaje kasków są dozwolone??
Pozdro

jagoolmk2 / 2003-06-15 11:24:22 /