logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Włoszczyzna....co sądzicie???

Włoszczyzna....co sądzicie???

Hellou!Mam bardzo ważne zapytanie dotyczące przednich błotników"włoszczyzny"Codzą rózne opinie dotyczące jakości wykonania owych blach.Ja już sam nie wiem czy bawić sie Auto kitem i wyżezbić elegancki błotnik,czy też kupić włoszczyznę.Podobno te blachy nie są tak idealnie zrobione,że trzeba je naciągać itp...Rozmawiałem dzisiaj z Andrzejem Capikiem,który zaprzecza temu,że taka słaba jakość tych blach,ja już sam nie wiem POMOCY!!!!!!!

Pozdrawiem B@rtek - m.i.c.r.o.n

m.i.c.r.o.n. / 2003-06-13 10:20:51 /


blotniki te sa do bani, ale nie znajdziesz innych

zazwyczaj nie pasuja do podszybia/drzwi/progu i tam trzeba kombinowac

jesli oryginalny blotnik jest do uratowania to probuj, ale jesli musialbys na to zuzyc pare kilo szpachli to zdecydowanie lepiej kupic wloszczyzne, ocen sam

ja teraz jeden ratowalem, jeden kupilem, ten oryginalny wyglada lepiej pomimo wieku

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-13 10:25:34 /


a nie ma juz "dunczykow"??

Maciasek_3M / 2003-06-13 10:40:30 /


Zakładałem włocha od Capika i nie było tak źle. Najwięcej rzeźby miałem ze zgraniem linii listwy pod lampami z błotnikiem i jeszcze szpare między drzwiami a bł. musiałem ze szpachli produkować bo od góry była koszmarna jakby auto pękło - ale z podróbkami robienie szpar to normalka. Góra czyli klapa i podszybie idealnie sie zgrały z nim.Bierz makaroniarza.

Radosław Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-14 02:47:09 /


wloskie ja polecam w ostatecznosci jezeli orginalu nie da rady juz zrobic albo kupic dobrego orginalu uzywanego
a poza tym nikt ci nie powie ze czesci co sprzedaje sa zle
ja tez handluje czesciami ale tylko sprawdzonymi wloskich nie uznaje jako czesci w ostatecznosci

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-14 09:22:07 /


powiem krotko i na temat wloszczyzna nie jest taka zla serwisy fiata do ktorych zaworze wloszczyzne wola ja niz dunczyka raz ze jest tansza a po drugie jeszcze kilka lat temu dunskie blachy walily na glowe wloskie teraz nie robia juz tak dobrych jak kiedys.caly pic polega na tym ze do capri nikt nie chce dunczyka bo jest o wiele drozszy od wlocha.

Andrzej Capik / 2003-06-23 14:01:26 /


Ja mam do kupienia przednie błotniki Mk III używane ale oryginalne niemieckie 1-szy lakier na Nich jest i są prościutenkie - 200 zł.szt.- brać?

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-26 09:31:12 /


BRAC BO TANIO

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-26 21:22:09 /