logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Konsylium - "nowy" samochód przed zimą.

Konsylium - "nowy" samochód przed zimą.

Panowie z Warszawy i okolic. Mam prośbę i propozycję związaną z moim nowym nabytkiem i Waszym, mam nadzieję iż niedługo 'naszym' gronem.

Chciałbym "Sarasę" przygotować do zimy i do zbliżającego się przeglądu technicznego, a na wiosnę (chyba, żeby dało się coś robić wcześniej) zabrać się do robótek. Jako, że moje doświadczenie w mechanice jest takie, że pozwala na samodzielną wymianę termostatu, filtru gazu i szczęk przednich hamulca we współczesnym samochodzie, muszę prosić o pomoc. :)

Poszukuję:
1. Kilka chętnych osób które chciałyby się spotkać w któryś z najbliższych dni, najprawdopodobniej weekendów.
2. Najlepiej, żeby jedna z nich miała kanał lub wysoki podnośnik ramowy, żeby wygodnie dało się wejść pod spód i urządzić konsylium.
3. może jakieś akcesoria do sprawdzenia luzów, braków w zawieszeniu, jeśli nie da się tego zrobić naocznie. :)

Przy okazji... mógłbym wreszcie poznać was na żywo :) - a Wy mnie...

XtraVert Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-23 11:02:47 /


Umyj, nawoskuj, zabezpiecz newralgiczne punkty, zalej zbiornik paliwa do pełna, wyjmij akumulator, postaw samochód na kołkach i przepalaj co miesiąc postoju.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-23 11:21:51 /


Ale w ciągu miesiąca chciałbym odbyć skuteczny przegląd techniczny... :)

XtraVert Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-24 07:27:03 /