logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Sondaż

Sondaż

Jeśli da się coś takiego skombinować... Z CZYSTEJ CIEKAWOŚCI chcę się dowiedzieć


Uważam naszą grupę zrzeszoną wokół starego Forda za racjonalnie myślącą i zastanawiam się jak wyglądał by sondaż wyborczy przeprowadzony wśród nas. Taki jak ankiety na innych stronach... naciskasz na kogo chcesz zagłosować i anonimowo podliczają się głosy a wynik wyskakuje obok opcji w formie słupku opisanego w % ankietowanych.

czy ten temat kogoś jeszcze ciekawi i czy jest to wykonalne?

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-23 19:52:13 /


na darmowej stronie z sondami zrób taki sondaż i wklej linka, kto będzie chciał zagłosuje. wątpię żeby sie opłacało to dawać na główną stronę bo wkoncu nie o polityce tu gadamy :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-23 19:57:00 /


zgadzam sie to jest strona o fordach :)

kozi Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-23 20:03:38 /


nie bede sie wypowiadal w pizdu:) nie mam sily nawet mysec o tych burakach:) ale chlopy i dziewczyny musimy isc zaglosowac agy cos sie zmienilo bo jak kazdy bedzie mial wyje...... to nic sie nie zmieni bo same buractwo bedzie glosowac takze apeluje glosujmy wszyscy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D pozdro

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-23 20:11:03 /


nigdy nie chciałem sobie głowy polityką paprać, ale idę pierwszy raz zagłosować na kogokolwiek, kto jest stanie braci K odsunąć od władzy. Niech "Przeproszą I Spierdalają".

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-23 20:20:01 /


Leper był najlepszy, na konferencji z milerem powiedział:
- mam zal do pana milera ze nazwał pana ziobro zerem... bo pan ziobro to mniej niz zero..
Myslałem ze sie przewróce ze smiechu, to jest burak jeden..;)

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-23 20:27:33 /


Przed chwila R.G. z LPR powiedzial do kogoś na debacie, ze jest w trudnej sytuacji w tym programie, bo jest sam, a ten ktos przyszedł z kolegą w parze, i trzymali się za rączki idąc do studia. Na to riposta brzmiala: (w domysle nie jestem gejem)...ja mam więcej synów i córek, niż R.G. elektoratu. Na to R.G. nazwał współdyskutanta Abrahamem :) Jaja se robią...

Mysza liil (EM) / 2007-09-23 21:07:13 /


Moja Mama jak żyła mówiła, że bardzo łatwo można poznać kiedy polityk kłamie..............rusza wtedy ustami :)

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-23 21:12:01 /


<filip> ty juz masz jeden glupi watek w ktorym smialo mozesz wpisywac swoje "dowcipy" i pomysly takze. Zauwaz ze to strona o starych fordach, nie o policytce. Chcesz wziac udzial w sondazu wejdz na onet.pl albo idz na wybory (nie wiem czy juz masz 18 skonczone)

Somebody Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-23 22:42:59 /


Somebody zauważ ze wątek ten jest wrzucony w offtopic wiec można powstrzymać sie od złośliwych komentarzy.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-23 22:55:06 /


Ale Somebody przeglada capri.pl tylko i wylacznie w poszukiwaniu okazji zeby dopier..lić Filipowi

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-23 23:19:51 /


wez ty Somebody przyjedz na jakis zlot zamiast dosrywac ludziom...

szukalem informacji ile masz lat ale jakos nie widze , bo wyobrazam sobie ze jestes mlodym chlopcem w okularkach ktory przeglada rozne fora i pisze bez sensu byle komus dojebac bo na zywo nie umie ...

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-23 23:28:22 /


Somebody dla mnie jesteś nobody.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-24 00:00:40 /


obsesja, choroba czy wrodzony debilizm...

a tak a propos tego co napisał Ptasiek... :D

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-24 00:09:04 /


Somebody jeżeli większośc osób zauważa twój "kiepski" sposób bycia nie pasuje tu, może czas go zmienić i dac spokój Filipowi albo może czas zmienic zainteresowania..

Hoover 3M / 2007-09-24 00:56:56 /


Hoover 3M daj spokój to nic nie da :) kolega nie znalazł w necie forum podstarzałych japończyków i dlatego wyżywa się tutaj :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-24 02:27:16 /


a mnie się wydaje, że przyczyną frustracji jest Fiesta MK.I, MK ich nie lubi i właściciele są w depresji, co wielokrotnie dało się zauważyć.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-24 08:26:59 /


Ja glosuje na Henrego Forda i tak cale zycie :-))

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-24 09:07:03 /


Dajcie spokój. Kolejne niesnaski.. :/ Wątek offtopic, więc odpowiadam (za siebie) : nie widzę sensu wrzucać tu nawet linków. Wiadomo, że sondaże sondażami a wynik wynikiem. Jedno z drugim ma niewiele wspólnego. A po ostatniej akcji (nie dopuszczenie do przeprowadzenia wyborów z udziałem obserwatorów UE) to ja już wiem kto wygra. I my niestety nic nie będziemy w stanie zrobić. A tak na marginesie, to Wam powiem ciekawe spostrzeżenie: przez ostatni tydzień z ciekawości spytałem kilkoro moich znajomych (młodych ludzi) czy idą głosować i ani jedna osoba nie powiedziała TAK. Czy to nie smutne?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-24 11:06:51 /


Milo bo na kogo mozna isc zaglosowac na kolejnych debili i złodziei ??

kozi Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-24 11:15:13 /


Z takim poglagem to od razu zbiorowe sepuku popełniajmy.
Głosujcie na kogokowielk byleby bracia K nie przeszli.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-24 11:19:11 /


bo wrog mojego wroga jest moim przyjacielem. zasada nie zawsze ale czasem skuteczna.
tyle ze przy glosowaniu wazne zeby wszyscy glosowali mniejwiecej na tego samego przyjaciela, bo inaczej beda kaczki i drobnica.

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-24 11:33:52 /


Rzecz o sondazach (na wypadek, gdyby ktos sie podniecal kolorowymi slupkami w telewizorze)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-24 12:29:56 /


UPR nie było bo jest LPR

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-24 13:16:13 /


Jest tylko jedna słuszna opcja...

567u4567576 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-24 13:26:23 /


bbuuuuahahahahha

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-24 13:29:19 /


przyznam sie ze nie wiem w jakiej partii są bracia K.
nie wiem tez jak ma na imię prezydent a jak premier
nie interesuję się polityką, nie oglądam wogóle TV

dzięki temu żyję spokojniej bez konieczności denerowania sie rzeczami na które nie mam wpływu
czego też i Wam życzę ...

ETC Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-24 14:48:44 /


mieszkasz w bialym domku z kratami w oknach
sciany sa mieciutkie, nie ma klamek, a ubranko ma troche za dlugie rekawy ;)

MSPANC

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-24 14:55:48 /


Bardzo obrazowo opisałeś to miejsce! Tak szczegółowo i dosadnie, ze zaczynam wątpić iż to tylko obraz widziany oczyma wyobraźni...

Mysza liil (EM) / 2007-09-24 16:08:55 /


buhaha!! dobre Mysza... :D

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-24 16:43:47 /


to calkiem realny obraz, tak to chyba wlasnie wygląda
tylko w tych moich drzwiach, brak jest klamki z zewnętrznej strony ...
:)

ETC Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-24 16:44:48 /


a czy wiecie ze Henry Ford byl antysemitą i przyjaznil sie z hitlerem?!? ludzie dajcie sobie na luz z polityka chociaz na tym forum!! wchodze tu w celu znalezienia odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie w temacie czterech kolek a tu sondaz polityczny. To tak jakbym poszedl ogladac mecz do pubu w towarzystwie kolka gospodyn wiejskich.
A regulamin serwisu capri.pl stanowi
"Niedopuszczalne jest zamieszczanie przez użytkowników następujących treści:
[...] prywatnych konwersacji cechujących się charakterem tymczasowym, lub pozostających poza zakresem zainteresowania pozostałych użytkowników
a w tematyce off-topic - off topic, ale ograniczony zdrowym rozsądkiem i względnym zainteresowaniem całej reszty"
tematom politycznym na tym forum mowie NIE, jesli ktos jest w opozycji proponuje poddac temat glosowaniu w celu oszacowania - wzglednego zainteresowania calej reszty :)

renifer Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-24 19:42:19 /


sam do tej pory nie mam pojęcia na co głosować, lecz wiem że byłoby szczytem chamstwa oddać głos na partię panów k. i wyjechać do irlandii

rybaak Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-24 23:45:32 /


Reniferek.. z tym przykładem to CI trochę nie wyszło :) Dla mnie akurat to jest bezsens. Idę do pubu na piwo a tu... mecz na telebimach :) Jak ktoś chce sobie pooglądać niech się umówi z kumplami w chacie.

Co do Henry'ego to wiemy :) ale i tak go lubimy .. z innych powodów. ;))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-24 23:57:13 /


hola hola! nie mozna mowic ze nie masz wplywu - wlasnie przez takie myslenie te lajzy robia co chca. Ale razcja ze jak sie tego nie oglada to jakos zdrowiej sie czlowiek czuje;)

W ogole jak by gówno moglo latac to sejm byl by lotniskiem ale glosowac trzeba.

A ja tez raz glosowalem "na byle kogo byle nie na tych co sie juz nakradli" i niechcacy zaglosowalem na to co okazalo sie potem LPRem! No wtedy jeszcze ledwo bylo ich slychac. Ale przepraszam.

To bylo ku przestrodze - nie glosujcie na kogo popadnie tylko na tych zlodzieji ktorzy poza tym ze sami nakradna to jeszcze maja cos we łbach i bada pracowac nad powaznymi rzeczami a nie "rozliczaniem z rozliczania wczesniejszych rozliczajacych"...

dziekuje za wysluchanie;)

maru Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-26 20:10:33 /


Dobrze gada! Piwa Mu dać! :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-26 20:21:22 /


Program polityczny :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-05 21:25:08 /


Debata - nieznany material wykradziony ze studia ;-)

http://pl.youtube.com/watch?v=kf3NMtfc9k8

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-07 00:57:42 /


WYKSZTAŁCIUCHU PODAJ DALEJ!!!
21 PAŹDZIERNIKA WALCZYMY O POLSKĘ

IRONICZNIE:
Facet, który rządzi Polską mając 57 lat mieszka z mamusią i kotem, nie ma konta w banku, nie ma prawa jazdy, nie potrafi obsługiwać komputera, rano - jak mówi jego mama - mógłby ubrać się w dziurawy worek i tego nie zauważyć. Myślisz, że to Kononowicz za Białegostoku? Mylisz się, tamten ma chociaż prawo jazdy i na swój sposób był przynajmniej zabawny.
Kiedyś o kimś takim mówiło się nieudacznik, ciamcia- etc. dziś facet rządzi średnim, europejskim krajem.

NA POWAŻNIE:
7 cudów Twórcy IV RP

1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława K. to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund K., żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.

2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce

3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV i grają w kiepskim filmie.

4) Cud czwarty. Jarosław K. jako jedyny działacz opozycji, z kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.

5) Cud piąty, Jarosław K. odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.

6) Cud szósty, Jarosław K. jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.

7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi K. przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława K. w stanie wojennym?

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-08 10:21:08 /


Gryziu - u Korwina-Mikke jest potem jeszcze jeden akapit:

"...Kto wie czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania
lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Być może postraszył esbeka lustracją, układem, oligarchią? A może po prostu oficer zadzwonił do ojca, kazał odebrać syna, wyłoić w tyłek i obiecać, że się więcej nie będzie wygłupiał. Wiecie, rozumiecie towarzysze z PiS tak po starej partyjnej znajomości. Pomożecie rozwiązać zagadki cudownego życia wodza?"

Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-08 12:08:28 /


polecam

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-08 23:25:40 /


trzeba zrobić takie koszulki i iść na wybory .

grek Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-09 18:45:31 /


http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=3374

kozi Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-09 18:54:58 /


Otóż to!

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-11 15:44:49 /


Kuna :( fotka nie weszła się :(

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-11 15:45:19 /


Myslalam, ze tylko na chwile sie urwe z pracy bo do POSKu daleko nie mam... ale :O :O :O Za brama jeszcze spory ogon... TO JEST POLONIA!!



... i to jest "przygotowanie" tutejszych placowek :/

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-21 13:54:49 /


W Dublinie podobnie... 2 lokale wyborcze na około 15tysiecy głosujących....od 12.30 do 15.30 staliśmy w kolejce...masakra

ulek Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-21 19:38:29 /


Dowcip o szczycie bezczelnosci wszyscy znamy ;) Ale czy bedac na emigracji, nadal robicie rodakom na zlosc? (na odpowiedz czekam po zamknieciu lokali, coby ciszy wyborczej nie naruszyc...) ;)

Mysza liil (EM) / 2007-10-21 19:41:06 /


to możesz długo jeszcze czekać bo z tego co wiem w Lądku i Dublinie lokale będą czynna do momentu w którym ostatnia osoba która ustawi się w kolejce do 20 nie zagłosuje.....nie wiem jak z ciszą wyborczą w Polsce, ale tu chyba będzie dłużej...

ulek Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-21 19:44:11 /


ju po zamknieciu !!! wiec mozna pisac. ja powiema ze nierobie nikomu na zlosc....no moze kilku milionom wyborcuw Drobiu jak mawia moja zona to zrobilem na zlosc, ale nie reszcie ! :P

sorki za brak polskich znakow ale jestem w robocie.

ulek Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-22 00:21:36 /


Pissss on them :)
Ja się cieszę.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-22 00:39:23 /


Jaki jest szczyt piractwa? Szukać w torentach ogłoszenia wyników wyborów zanim je pokażą w telewizji.

i leppera i giertycha nie bedzie :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-22 00:44:19 /


Się pożyje, się zobaczy. Też się cieszę, bo PO jeszcze szansy nie mieli coś zmienić. Ale osobiście myślę, że to jeden ch.... po dłuższym czasie i tak będzie to samo. (Chciałbym się mylić oczywiście)

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-22 00:57:03 /


zobaczymy ....... ja tylko jestem w wielkim szoku ze PIS wygralo, i to zdecydowanie w Nowym Yorku.....

ulek Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-22 01:00:19 /


koniec IV kaczpospolitej :))

Premiera na szczęście została odwołana. http://tiny.pl/122j

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-22 01:26:31 /


W Limericku nie tak zle.. w kolejce sie stalo tylko godzine.. ale kolejka ta jakos wcale nie malala;P w narodzie sila..

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-22 01:42:46 /


czas sie uczyć angielskiego, nie długo będziemy mieli Irlandię w Polsce :) ciekawe czy ruch lewo stronny tez będzie :)
zeby nie było to sie ciesze ze PO wygralo :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-22 01:48:08 /


Monika....ja stalem 3 godziny, a jak wracalem do domku to kolejka byla prawie 3 razy dluzsza niz w momencie w ktorym ja zaczalem w niej stac.....Tak wiec jak ktos sie zjawil po 15 to niewiem czy do 20 sie wyrobil?
Ogolnie masakra.....w lokalu wyborczym 5 lasek wydajacych karty do glosowania....rozpierducha jak cholera....o tajnosci glosowania niebylo mowy, bo wszyscy zakreslali swoich kandydatow gdzie popadlo, napewno nie wchodzac do tych magicznych boksow....ale dalem rade i jestem z siebie dumny.

a jutro na obiad kaczka pieczona :P

ulek Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-22 02:05:16 /


świat bez lepera i giertycha jest jednak możliwy.
Jestem dumny z nas wszystkich.

... bo każdy głos się liczy.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-22 03:09:41 /


a donaldzik juz spelnia obietnice wyborcze

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-22 15:37:01 /


Nie podzielam powszechnej radosci z wymiany kaczora na donalda.

Jestem bardzo sceptyczny, co do budowy "drugiej Irlandii" przez ekipe Tuska. Moze sie myle - kto wie. Ale oni juz przeciez pare razy rzadzili. Raju nie zbudowali, wrecz przeciwnie. Na pewno bedzie pare spektakularnych zagran pod publiczke, typu obnizka VAT z 22 na 21,9%. A poza tym...?

Podobalo mi sie, jak przyjal porazke Kaczynski - spokojnie i z honorem. Nie jak ten pieniacz Tusk, ktory dwa lata temu prawie sie zaplul, jak powiedzieli mu ze wygra... a tu zonk.

Nie spodziewam sie wiele dobrego po partii, ktora przez cala dzialalnosc w opozycji i "kampanie" produkowala glownie histerie, oszczerstwa i dzikie wrzaski. Przy okazji dowiedzielismy sie, ze w Polsce przeciez nie ma zadnej korupcji, zalatwiania, matactwa ani kolesiostwa, tylko sobie te glupie kaczki cos ubzduraly. Nie ma tez zadnych ukladow miedzy polityka i biznesem, poza oczywiscie tymi ktore powstaly za rzadow PIS. Rzygac mi sie chce, jak ludzie mlodzi, inteligentni itd. piernicza tylko jak sie ciesza ze juz nie ma tych wrednych kaczorow (i nie potrafia nawet sensownie wyartykulowac, co im sie w tych kaczorach nie podobalo).

Wszystkie lewicowe i "postepowe" gazety w jewropie wyja ze szczescia na wynik wyborow - to, jak na razie, najlepsza recenzja nowej wladzy. Zapewne juz bez problemow staniemy sie prowincja eurosojuza.

Poczekamy - zobaczymy. Na razie radzilbym nie wpadac w euforie, a patrzec nowej wladzy na lapki. Cieszyc sie, to bedzie mozna PO konkretnych dzialaniach, a nie PRZED.

Na razie mamy nowy szczyt bezczelnosci - zaglosowac na PO i nie wrocic :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-24 12:27:10 /


... szczyt bezczelności ... zagłosować na PIS i wyjechać do UK ;)

Mirek K. / 2007-10-24 14:33:38 /


nie wiem czy zauwazyles ale PIS zdobylo na wyspach 11% a po 62% glosow...

zgadzam sie z Krwawym Wiewiorem...na POchybel POwalonym POmylencom :D hehehe

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-24 14:40:01 /


:)

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-24 14:42:34 /


Brawo! I niechaj powróci pis ze swoimi socjalistycznymi rządami! I niechaj nadal wypędza z kraju wszystkich wartościowych ludzi! I niechaj wreszcie znów się zacznie nękanie tych, co tworzą miejsca pracy w tym kraju!
Bo my kochamy komunistyczną demagogię!

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-24 14:47:30 /


Ustami takich jak Ty gryziu, broni się Układ. Ale czego się spodziewać, oligarchowie z TelAwiwu nie skąpią swoich wpływów i pieniędzy aby utrzymać istniejące brudne powiązania. Nie cofną się przed brutalnym atakiem i niebywałą agresją napadną każdego kto spróbuje im przeszkodzić w zaprzedaniu Polski i Polaków wiadomym siłom. Biedni jesteście Wy, zmanipulowani przez liberałów chodzących na pasku Berlina, Brukseli i Moskwy i My, którzy zapłacimy najdroższą cenę- wolność!, za Wasze nieodpowiedzialne wybory. 21 Października Szara Sieć tryumfowała nad Polską Solidarną- Polską Prawdziwych Polaków- smutne...

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-24 15:02:57 /


;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-24 15:03:35 /


oto siedem cudownych dni premiera Tuska:

Poniedziałek:
Donald Tusk wyczarterował 10.000 jumbo-jetów. Trzy miliony Polaków wraca do kraju.

Wtorek:
Zarządzeniem premiera Donalda Tuska zlikwidowano wypadki samochodowe.

Środa:
Donald Tusk obniżył podatki - od środy PIT, CIT i VAT w Polsce wynoszą 1%, jednocześnie Donald Tusk zwiększył wynagrodzenia - pielęgniarka zarabia średnio 5890 zł netto, a lekarz 25630 zł netto. Nauczyciele zarabiają od środy 8300 zł netto, a urzędnicy 6250. Zachodnie granice Polski przekraczają tysiące lekarzy z Niemiec, Francji i Irlandii, by podjąć pracę w polskich szpitalach.

Czwartek:
W czwartek Donald Tusk gwałtownie podniósł prestiż Polski na świecie - UE ogłosiła wprowadzenie Nicei i pierwiastka jednocześnie, Niemcy zrezygnowały z Gazociągu Północnego, a bałtycką rurą będzie transportowane mięso z Polski do Rosji.

Piątek:
W piątek Donald Tusk wybudował 2500 kilometrów autostrad 840 pływalni i 320 stadionów. Hanna Gronkiewicz-Waltz - nowa minister infrastruktury - przecięła 6000 wstęg w ciągu 18 godzin.

Sobota:
Donald Tusk rozdał akcje, średnio 70 tysięcy na głowę. Ponadto wprowadził poszóstne becikowe i ulgę na dziecko - bez kozery - pięćset tysięcy.

Niedziela:
Po zrobieniu tych wszystkich cudów, siódmego dnia, Donald Tusk odpoczął.

PS.
Wieczorem w niedzielę od niechcenia Donald Tusk zniósł przymrozki, by jabłka już nigdy nie drożały.

:D

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-24 15:26:39 /


♠MAD♥DOG♠ vel ♥PIT♠BULL♥ lepiej byś wymienił co dobrego przez ostatnie 2 lata zrobił pis ?? A przecież tyyyyyyyle obiecywał. Nie wywiązał się obietnic to został zepchnięty na drugi plan. Teraz niech PO się wykaże.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-24 15:55:32 /


Buraki ze wschodu wstyd mi za was:):). Zobaczcie mapki województw na kogo głosowały. Porażka. Pozdrawiam

Przynajmniej nie bede sie wstydził za wygląd premiera, bo Duck jakoś wygląda i potrafi sie logicznie wypowiadac. Może w końcu skończy sie rozliczanie wszystkiego co było przed laty, PRLu itd, rzygac mi sie chciało jak słyszałem o sprawach sprzed kilkudziesieciu lat które nalezy zbadać. Mam to w DUPIE, mnie to nie dotyczy, i ciesze sie, że PO wygrało. Mam nadzieje, ze skończy sie pierdolenie o stanie wojennym, jerzym Popiełuszce i tym czego nie przeżylem.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-24 16:18:49 /


Miejmy nadzieje ze przestana pier... o aborcji i znajdzie sie ktoś, kto podłoży ogień w IPNie.

Mysza liil (EM) / 2007-10-24 16:28:49 /


Nagle socjalizm stal sie niemodny. Super! Ciekawe tylko, dlaczego wszyscy nie lubia "socjalistycznego" PISu, a nie pamietaja, jak to "liberalowie" z dzisiejszej PO psuli ustawe Wilczka i wprowadzali eurosocjalizm od poczatku lat 90.? To oni sa wspolodpowiedzialni na wysokie podatki, akcyzy, koncesje, zezwolenia, urzedniczy burdel.

Jezeli lewicowe gazety w Europie pieja z zachwytu nad zwyciestwem PO, to co to za wielcy "liberalowie"? Chyba tylko od pochodow gejowskich i praw tchorzofretek :)

Nie chce mi sie wymieniac, co dobrego zrobil PIS. Po pierwsze, duzo tego, a jak ktos sie uparl ze przez PIS mu studnia wyschla a krowy mleka nie daja, wymienianie nic nie pomoze. Po drugie, nie zmieni to niczyjej opinii, a wywola tylko glupie klotnie, wiec szkoda czasu :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-24 16:43:41 /


'Nagle socjalizm stal sie niemodny.' - ale nie zauważyłeś, że najbardziej nie podoba on się tym, którzy zawdzięczają mu wyksztalcenie i profesorskie tytuly?

Mysza liil (EM) / 2007-10-24 16:51:47 /


Szkoda slow...chyba zmienie nicka na Burak ze Wschodu...

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-24 17:46:37 /


Większość dzisiejszych profesorów uzyskało tytuły lub pracowało na nie za czasów "socjalistycznego" PRL-u. A nie był to szczytny okres dla naszej historii, ergo świat nauki niekoniecznie tęskni za tamtymi czasami.

Dzisiejsi "socjaliści" z PiS-u doprowadzili do tego, że pracownik naukowy zarabia mniej niż kolejorz, może stąd ta niechęć "wykształciuchów" z tytułami do tzw. "socjalizmu"?

Nie zamierzam się tu z nikim sprzeczać. Interesuje mnie jedno - sprawne zarządzanie krajem. Jak usłyszałem Komorowskiego, twierdzącego że wyda miliony złotych podatników na kilkadziesiąt komisji śledczych dotyczących różnorakich występków PiS-u to mnie zmroziło, bo właśnie przeciw temu głosowałem. Mam dosyć palenia czarownic na stosach... Ale widać, że PO odpowiada PiSowski styl rządzenia, czyli "90% energii przeznaczmy na rozliczenia naszej historii 2000 lat wstecz, a 10% na zarządzanie, tak tylko, żeby się ten bajzel do końca nie posypał".

Lipa Panowie z PO, lipa :/ Nie tego od Was oczekuję.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-24 18:02:52 /


o czym tu dyskutować , jeszcze nawet nowego rządu nie powołano. Jakoś nie chce mi sie wierzyć żeby za 4 lata jeśli obietnice wyborcze pozostały by tylko nie zrealizowanymi obietnicami PO , ludzie znowu zagłosowali na Tuska. Nie miej nas za idiotów głosujących ślepo, to co mieliśmy przez ostatnie dwa lata nie podobało się większosci i postanowili to zmienić wybierając inną partie. Pogadamy za rok albo dwa lata jak bedzie co oceniać. Uwielbiam ludzi którzy narzekają od samego początku, bo to nie fajne bo tamto. Jak dla mnie obietnice PO są bardziej realne do zrealizowania niz poprzednie obietnice PIS. Gdzie te 3mln ? sorry 1,5mln bo w końcu tylko dwa lata rządzili. Żeby wybudować tyle mieszkań w tak krótkim czasie trzeba by 1000 dziennie oddawać do użytku :) podobnych obietnic bylo więcej, a jak sie skumali ze nieda rady to zmienili temat na walke z oczywistym układem,oligarchami i innymi.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-24 18:18:49 /


co do komisji sledczych , IPN i innych takich to powinna to byc sprawa całkowicie poboczna a nie główne zajecie polityków, i tu tez mi sie nie podoba ze zaraz znowu sie zacznie wielkie rozliczanie.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-24 18:22:43 /


Kohas, nie wiem, kogo tyczy się Twoja wypowiedź ;) Ale daleki jestem od oceniania głosujących na PO za idiotów. Zaburzyło by to moją samoocenę ;)

Zwracam jedynie uwagę, że skoro pojawił się taki zryw przy wyborach, to warto go kontynuować - władza, która czuje zainteresowanie i kontrolę wyborców i obywateli jest władzą ostrożniejszą i działającą rozsądniej. Jak każdy kontrolowany. I z kontrolą przebiegającą w tą stronę się zgadzam i popieram - to my winniśmy patrzeć na ręce, a nie nam.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-24 18:28:04 /


Racja, myśle że taka frekwencja i różnica głosów na PO i PiS nie wzieła się tylko z działań układu i nieprzychylnych mediów. Zbyt wielu ludzi było niezadowolonych a Polacy są zbyt podejżliwi by wierzyć w bajki. Inna sprawa że jak stwierdziliśmy z kumplem to nie były wybory ZA czymś tylko PRZECIWKO czemuś, a skoro do takiej sytuacji doszło i nagle ludzie się ruszyli to znaczy że mieli czegoś dosyć i postanowili coś z tym zrobić.
Wiem że cuda nie zaczną się dziać od dziś czy od poniedziałku czy może od 2 listopada, to powolny proces ale skoro już się zaczyna to trzymajmy kciuki i nie mówmy że cośtam nas nie dotyczy. Jak pokazały wybory mamy dużo do powiedzenia.

Pozdrawiam

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-24 18:39:26 /


Hrabio nie ciebie sie tyczy :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-24 18:48:21 /


... ale nie możemy wykluczyć ingerencji Mosadu.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-24 19:33:15 /


Ja tam sie ciesze , że nie musze słuchać tego Kaczyńskiego ... bo niesamowicie pitolił od rzeczy a jego hasło przewodnie "Spieprzaj dziadu" tylko świadczyło o jego niskim poziomie .... też miałem już dość wyimaginowanych przeciwników dzięki, którym / przez których nic sie nie udaje zamiast przyznać sie do swoich błędów ... niech spada ...

zobaczymy co zrobią Ci z PO - ale może nie będzie gorzej ;-)))
Tamtej nienawiści juz nie dało sie znieść .... myśle, że dlatego ludzie zagłosowali tak a nie inaczej .

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-24 19:41:40 /


Niestety, poziom platformersow byl jeszcze gorszy.
Na okraglo "zagrozenie dla demokracji", "faszyzm", "ciemnota", "mohery" itd.

Do tego chamskie i prymitywne zagrywki wscieklych kundli poprzedniej wladzy, oraz stada "pozytecznych idiotow": a to powiesili flage do gory nogami i obsmiali ministra (czy minister sam flagi wiesza?), a ze prezydentowa wyglada jak wiedzma, a ze corka prezydenta to k..a bo spi z SLD-owcem i tak dalej. No i Michnik w furii, to mowi samo za siebie :)

Przed poprzednimi wyborami z dwojga zlego wolalem jeszcze PO. Po wyborach, jak wyszlo szydlo z... platformy, a donaldzik prawie sie zaplul na smierc, wolalem juz PIS.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-24 20:39:07 /


Z tego co pamiętam to PiSowski kaznodzieja wyzywał Panią Prezydentową od wiedźm.
Za karę, że mieszasz fakty przez najbliższy miesiąc słuchasz w Range'u tylko Radia Rydzykowego.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-24 20:44:04 /


A tak na deser: sporo tu postaw antykonformistycznych. "Nie" dla zasady :P

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-24 20:51:49 /


to piękne, że każy ma swoje poglądy i piękne jest to,że nie każy ma starego forda
PIS OFF !

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-24 22:05:23 /


Wreszcie mam okazję poprawić WCzc Moderatora B4.
Otóż ten Kaczorek od 'spieprzaj, dziadu!' pozostał na swoim stołku. Dopiero za 3 lata będziemy mogli wystawić mu rachuneczek.
A co do głosowania 'przeciw' to od 18 lat normalka. Wszystkie bez wyjątku wybory w PL od 1989 r. na tym się zasadzają.
Nie głosowaliśmy 'za Kwachem' tylko 'przeciw Wałęsie', a wczesniej nie 'za Wałęsą' tylko 'przeciw Mazowieckiemu', itd. itp.
A w parlamentarnych żadna partia nie wygrała dwukrotnie - co więcej raz się zdarzyło [AWS] że partia dotad rządząca w ogóle nie weszła do parlamentu.
Przyszło nam żyć w ciekawych czasach...pogadamy za kolejne 2-3 lata :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-24 22:08:44 /


premier Kaczkorowski bredzi i klamie , to bylo nie do wytrzymania i dziekuje Bogu, ze nie bede musial sluchac tych nonsensow przez najblizsze 4 lata, na ksierzyc ze .... synem.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-24 22:28:25 /


No to ja tradycjnym "Precz z Preczem" pożegnam się z Panami i pójdę śnić o Pięknej Polsce, wolnej od ptasich trosk, paranoicznej podejrzliwości i przeznaczania ustawowego czasu pracy na walkę z kolegą z tej samej strony barykady, który nieadekwatnie użył słowa 'Bracia'.

Ave Freedom!

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-24 22:40:14 /


...czekam aż premier dotrzyma słowa i zrezygnuje z funkcji prezesa partii PIS, ale wątpie zeby to zrobił tak samo jak wątpiłem wtedy gdy mówił ze jak jego brat bedzie prezydentem to on nie bedzie premierem...
rzeczywistosc znamy: wszyscy są winni tylko nie my !

cos na rozluźnienie :

Poseł Jacek Kurski:
O sile i pozycji Polski w Europie świadczy przyznanie naszemu krajowi po interwencji pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego, wraz z prezydentem Wiktorem Juszczenko, organizacji prestiżowej, trzeciej największej imprezy na świecie, EURO 2012. Strasznie was denerwują te sukcesy. Zazdrościcie i macie czego.
Poseł Paweł Graś: I koło wynaleźliście.


Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-25 00:43:47 /


Taaa... i nie będzie koalicji z Samoobroną i zbudują kiiiilommmeeeeeeetry autostrad.. itd.
Przestańcie pieprzyć. A Ty wiewiór jesteś na pewno częścią układu. To jest dla mnie oczywista oczywistość :))
Ja głosowałem przeciw obłudzie i temu co się działo w tym cyrku - z tysiącami niepotrzebnych miejsc w administracji, z psami wyprowadzanymi przez BOR-owców, przez żenująco niski poziom premiera, który nie dość, że nie umie się ubrać, nie umie śpiewać, gada od rzeczy, nie zna języków obcych, to jeszcze kurde jest jakiś ubezwłasnowolniony bez konta, komórki i .. i co jeszcze? Do cholery! Mama mu tyłek jeszcze podciera? I taki gość kieruje państwem? No ludzie! Pościągajcie sobie z netu jego wypowiedzi i zobaczcie jaka papka. Gorzej już być nie mogło. Dajmy teraz szansę innym. Może coś schrzania, a może jednak natrafimy na ludzi. Poczekajmy dwa lata - zobaczymy. Takie gadanie dwa dni po wyborach to dla mnie paranoja.
Aha, ktoś tam się cieszył, jak Kaczyński zniósł porażkę... No, to sie uśmiałem! Jak ją zniósł? Zwalił wszystko na ogólnopolską akcję głosowania! Że to niby apele do ludzi przeszkodziły! To jest poziom? No może jest. Jak dla mnie - dwa piętra poniżej dna.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-25 02:49:33 /


Hrabia, masz krotka pamiec :)

Najpierw byly "kawaly" o "najbrzydszym panstwie swiata" (oraz masa tekstow bardziej chamskich).

Duzo pozniej byla "czarownica" u Rydzyka.
A ci sami, ktorzy wczesniej te "kawaly" rozsylali, byli teraz "oburzeni" takim zachowaniem.

Dlatego odmawiam wykonania kary ;)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-25 13:38:01 /