logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » Czy ktoś oglądał tego dziobaka?

Czy ktoś oglądał tego dziobaka?

Witam,
Czy ktoś oglądał może tego dziobaka z allegro:

http://moto.allegro.pl/item246486590_ford_taunus_1971_73_.html

W opisie jest, że lakier nowy i że spód zrobiony i zakonserwowany - nie wiem na ile temu wierzyć a do Białegostoku kawał drogi...
Jakby mu odpiąć spojler, wywalić końcówkę wydechu i pozbyć się naklejki z szyby to byłby całkiem ok...

Pozdrawiam,
Tomasz_SB

Tomasz_SB / 2007-09-25 14:37:41 /


Ja go nie oglądałem ale bardzo się cieszę, że w końcu ktoś z Bielska jest zainteresowany porządnym autem ! Może w końcu nie będę czuł się tutaj tak samotnie ;) :)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-25 16:51:39 /


porzadnym chyba miales na mysli tylko to ze to dziobak :)

bo ze zdjec to nie powiedzialbym ze wyglada na porzadnie odpimpowana bryke a szkoda wywalic taka kase za to co widac na foto

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-25 19:31:05 /


Nie znam się szczególnie na samochodach,ale na chłopski rozum:
Facet pisze, że nic w zasadzie o nim nie wie a jest jest jeszcze dużo miejsca między karoserią a podwoziem w którym dziać się może wszystko, "na chodzie" też bynajmniej jego stanu nie opisuje.. czterech tysięcy nie płaci się z myślą "a nóż.."

alwayspromisedcar / 2007-09-25 21:44:44 /


a no właśnie dlatego pytam - może ktoś już go oglądał i jest coś więcej w stanie powiedzieć.
Ze zdjęć wiele nie wynika - nie dysponuję rentgenowskim spojrzeniem ;)

Z drugiej strony ciężko kupić dzioba ze zdrową blachą ....

Pozdr,
Tomasz_SB

Tomasz_SB / 2007-09-25 22:37:49 /


No ale 4 tysie to tez chyba nie jest za wielaza dziobaka.

afro !G.O.P! Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-26 00:25:48 /


za to co widze na foto zastanawialbym sie czy dac 1500...przeciez to nawet nie jest kompletne...samo skompletowanie do niego rzeczy zeby to mialo rece i nogi to "pare zloty" a to tylko wersja L...nie mowiac o tym zeby to jeszcze jezdzilo...za 4000 to musi sie trafic niezly jelen :D

za 4500 byl na allegro GXL albo XL i jeszcze gratis kolejny L z ktorego potrzebowalem pare fantow :) i nikt sie skusil a wygladal o niebo albo i nawet trzy lepiej :) (przynajmniej na foto )

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-26 18:06:05 /


Ja to ogólnie jestem dziwak, bo nie dość, że najbardziej podobają mi się dzioby w wersji L, to jeszcze najlepiej 4drzwiowe sedany.
Może ma ktoś namiar na takiego, albo na cortinę III ?

Pozdr,
Tomasz_SB

Tomasz_SB / 2007-09-26 19:11:38 /


ja mam dziobaka w wersji L i 4d wiec nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz ze jestes dziwiakiem bo ja sie nie poczuwam :)


dla mnie to najlepsza wersja :) do ulepszen :)

kilka modyfikacji (takich jakie zamierzam zrobic) i bedzie zaje...fajny :)

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-26 19:46:53 /


http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3052430

a tego ktoś oglądał? estetyka jak dla mnie 3+ i nagana za automat..Ale i tak fajny :)

alwayspromisedcar / 2007-09-27 01:33:33 /