logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » felgi Cragar (USA)

felgi Cragar (USA)

A więc historia jest taka: mój nietypowy kapeć niedługo wyjeżdża z blacharki i zajmę się składaniem go. Ponieważ będzie nowy lakier i kilka nowych gratów chciałbym aby moje fele wyglądały lux. I tu moje pytanie - czy ktoś się orientuje gdzie można kupić felgi Cragar typ 330 super spoke ale na 4 śruby? Ja mam w tej chwili takie ale chrom zaczyna korodować a w polsce nikt chromu na nowo nie położy dobrze i w normalnej cenie... za wszelkie info dzięx! Dodaje 4 zdjęcia (koło, opona, kapeć przed remontem, koło aktualnie produkowane na 5 śrub:(


pasek Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-03 15:09:17 /


zacznij od umycia i od przepolerowania ich automaxem
a jak chcesz nowe to chyba musisz się uśmiechnąć do kogoś kto ci załatwi takie z usa. z tego co tam mi się obiło o uszy to takie felgi ma cragar,us-wheels i mangels ale któreś tak chyba mają słabszy chrom
niech się wypowie ktoś kto więcej wie ale przypuszczam że te po przepolerowaniu będą się i tak zajebiście świeciły

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-03 15:22:22 /


sorry za off topic ale czy ten kapec nie jest z Warszawy? ładnych kilka lat temu bardzo podobny był na sprzedaż na Bielanach, dokłądnie nie pamiętam bo to juz z 8 lat temu było ale wlasnie był taki poszerzony i w tym kolorze

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-03 15:42:59 /


Felga za duża jak na mój gust do kapcia, za cienki balooon. Opony se umyj też, bo brudne :).

rypswyps / 2007-10-03 16:13:02 /


Tak kapeć jest z warszawy od gościa z bielan kupił gość z woli a od gościa z woli gość z rembertowa czyli ja... :) Z tym automaxem muszę wypróbować... może da radę coś z tym zrobić ale na oko wygląda to nieciekawie. Co do felg z USA to podobno mangels ma najsłabszy chrom (gadałem z gościem, który zajmuje się terenowymi autami i "testuje" wszystkich producentów w ekstremalnych warunkach)

"Felga za duża jak na mój gust do kapcia, za cienki balooon" - felga ma 15" więc nie tak dużo uwzględniając, że kiedyś chcę zrobić upgrade hamulców - kapeć jest 295/50/15 i balooon na żywo jest całkiem spory...

pasek Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-03 16:25:47 /


no korozje cif do armatury kuchenno-łazienkowej czyni cuda i automax sie chowa

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-03 16:53:12 /


widzialem samochod w trakcie remontu i felgi tez, niemasz sie czym przejmowac - wyczysc je, fure skoncz jak nalezy i bedzie z tego cos ciekawego.
poszerzenia przyznam bardzo subtelne:)

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-03 19:39:07 /


http://www.chromy.pl/go.htm tutaj dostaniesz cragary

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-03 19:50:46 /


Jeśli to jest kapeć, który mial zderzaki z rurek i zarąbiście maksymalne poszerzaki na tyle, oraz silnik 2.3, to fura do Wawki poszła z Płocka ładnych pare lat temu :)

Mysza liil (EM) / 2007-10-03 19:53:03 /


ja tez bym chcial takie felgi najlepiej z jak najszerszym rantem ale nigdzie nie moge znalesc maxymalnie to 16:) i 10 cali szerokie

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-03 20:07:26 /


610 sa 22" i 10" szer.

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-03 20:21:29 /


do odkrecenia tylnego kola trzeba miec konkretna przedluzke juz:) - niewiem czyto takie zdrowe dla samochodu - przesadzanie z czyms kultowym tez wygladowi nei zawsze pomaga, ale cos w nim jest

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-03 21:57:08 /


moim zdaniem fela jest gicior, opona ze zdjęcia balon też słuszny ale poszerzenia jak dla mnie do roboty od nowa, wyglądają tragicznie
ja osobiście próbowałbym wzorować się na poszerzeniach byłej foorki Kobysza:
http://www.capri.pl/image/car/9/1094

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-04 11:15:00 /


coke - dzięki za pomysł, napewno wyprubuję - ale czy ten cif nie "zmatuje" chromu??

mateusch (proko) - są cragary ale tylko na 5 śrub (LIPA)

Mysza liil (EM) - jak ja go kupiłem to miał już takie zderzaki jak na zdjęciu ale może kiedyś miał z rurek... ale silnik był 2.3 a będzie 2.9 (leży w garażu i grzecznie czeka :)

cichymk - są dostępne 2 wzory 15" na 10 cali zdjęcia poniżej (kiepskie ale tylko takie znalazłem). Są z rozstawem garbusa 4 x 130 ale można zredukować na fordowskie (produkcja MANGELS HISZPANIA) jak jesteś w miarę konkretnie nastawiony to możemy się dogadać i zamawiać od razu 2 komplety (może jakiś rabat wywalczymy.. :) )

Atom - poszerzenia są trochę hardcorowe ale z drugiej strony to jedyna taka sztuka może nawet na świecie... i coś w tym faktycznie jest...

michukrk - poszerzenia kobysza bardzo ładne ale ja nie chcę się na nikim wzorować, chcę mieć coś nietypowego i oryginalnego... ale za to obiecuję, że nie "skażę" caprika "wieśniackim TJUNINGIEM"


pasek Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-04 12:10:25 /


chromu napewno nie, lakier juz tak :) ja wczesniej granie atakowalem cifem jedyny srodek ktorym sie dalo domyc lakier,niom ale troche matowieje

kozi Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-04 12:14:39 /


oj sorry dwa razy to samo... już wrzucam właściwe + zdjęcie z nowym kolorem caprika - co wy na to??

pasek Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-04 12:15:07 /


kolor z palety forda? mój własnie lakieruje sie i puki twój na fotkach wygląda podobnie :)

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-04 14:17:48 /


Nie. To jest kolor z palety Toyoty...

pasek Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-04 16:15:04 /


cif kamień i rdza, i chromiki jak nowe, na lakier tyż można tylko ze to strasznie żrące jest, do lakieru lepiej kup pastę polerska w jakiejś mieszalni lakieru, wszystkie automaxy i inny shit dostępny w 'detalu' sie chowa.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-04 17:52:09 /


a nie cilit kamień i rdza?? Jakie wogóle felgi występują w rozmiarze 15X10 cali?? oczywiście z rozstawem na 4 śruby?

pasek Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-05 16:19:50 /


http://www.fastcars.com.pl/index.php?status=1&id_pod_wys=2

Facet przerabia tak ze pasuje na 4 sruby. zamierzam tez takie felgi wstawić do mojego Capri. Pozdro

devil176 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-05 18:06:25 /


a masz może jakiegoś maila do tego gościa bo telefon ma cały czas wyłączony...?

pasek Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-09 11:58:48 /


już udało mi się z nim skontaktować... Dzięki.

pasek Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-11 10:29:15 /


niestety... :( facet z fastcars powiedział, że nie ma już podobno 10-cio calówek - tylko 7" i 8" ... H.E.L.P!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pasek Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-30 10:20:36 /