logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » gdzie zgłosic weterana

gdzie zgłosic weterana

WItam, mam taunusa 17M z 69" i chce dostac w pzu 50%znizki, Kazali mi jednak sie najprzod zapisac do klubu weteranow szos, i wtedy dopiero bedzie 50%, Gdzie tego szuakc w poznaniu, albo wogfule bo mizalezy po 130% płacr za 1,7 silnik i troche kasy toejdnak jest. proszeo podpowiedz,,


pozdrawiam grzes

grzech / 2003-06-22 23:52:13 /


buahahahah idziesz do pzu i mowisz ze samochod ma ponad 25 lat i ze nalezy ci sie 50% znizki z tytułu weterana szos, nie mas zadnego stowarzyszenia ani tym podobnuych bzdur 'weterasz szos' to nazwa pzu na samochody starsze niz 25lat, jak ci robia problemy olej ich i idz do innego inspektoraru thats all

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-23 00:03:03 /


ale bzdury

- pierwsza sprawa
W jakiej firmie ubezpieczasz ?? Jeśli jest to PZU to idziesz z dowodem rejestracyjnym - pokazujesz rok produkcji i voila - gotowe - na warunkach weterana szos dostajesz 50 % zniżki na samochodzik. Nigdzie nie trzeba sie zapisywać.

-druga sprawa
Pisze już o tym kilka(naście) razy, więc użyj czasem wyszukiwarki

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-23 00:06:04 /


a jak masz dalej problem, to znajdź brokera z wtyczką

gutek / 2003-06-23 00:11:53 /


Jak robią problemy to poproś o rozmowę z naczelnikiem.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-23 00:13:22 /


trzeba najpierw zapisać sie do Klubu CAAR i dopiero wtedy można dostać zniżkę na weterana szos !! Musisz zadzwonić do PZU i oni ci powiedzą gdzie to jest i dadzą numer telefonu... mi przynajmniej dali !!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-23 00:14:59 /


spawn cos jeszcze ci kazali zrobic? do automobilklubu, 'czarnego lotosa' ;)
cos kombinujecie daja bez niczego, sprawdzono organoleptycznie :) Jezeli jest inaczej robia was w przysłowiowe bambuko, Pozatym to Wy płacicie im kase, wiec probuja sciagac jak najwiecej, jak robia wam problemy idzcie do innego lokalu i po problemie.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-23 00:24:31 /


Ej Spawn, to jest pieprzenie! Co do Caar'a to jest inaczej. Będąc jego członkiem (wyłącznie zameldowanie w Warszawie) masz na wstępie 70% zniżki czy jakoś tak. Kumpel ma wyciąg z przepisów wewnętrznych PZU więc jak to dorwę to postaram się zeskanować.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-23 00:25:28 /


To jeszcze nic, jeżeli ubezpieczyłeś w PZU samochód to w momencie gdy samochód osiągnie 25 lat oni sami naliczają zniżkę i wpisują to w pierwszej kolejności do polisy. Jeśli tego nie zrobili to masz prawo domagać się zwrotu kaski, a może i odsetek.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-23 00:30:41 /


Prawda jest taka ze dają nie wszędzie, trochę więcej o tym tutaj: http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=3c4bc4d9751d6

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-23 01:03:00 /


Spawn nie mów że jesteż zapisany do CAARu bo to nie taka prosta sprawa że dzwonisz sobie i już. Muisz jeździć z nimi na rajdy i jeśli im przypasujesz jako osoba może dadzą Ci formularz zgłoszeniowy. Michu nie trzeba być z Warszawy żeby być członkiem do CAARu. Co do zniżek to za członkowstwo w CAARze jest zniżka dodatkowa, czyli statndardowo 50% bo auto jest starsze niż 25 lat i do tego jeszcze zniżka za członkowstwo w klubie.

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-23 10:33:55 /


Hmm ... no ja nie wiem jak jest z zapisaniem się do tego clubu wiem tylko że babeczka powiedziała mi że musze sie zapisać i dała mi nómer telefonu... a mi sie narazie nie chciało tego robić :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-23 11:29:54 /


hehe. zeby sie do CAARu zapisac to albo granada1 albo capri mk1 albo mk2. na trojke kreca nosem - poza tym skladki czlonkowskie, staranie sie o to zeby cie ktos z czlonkow klubu "wprowadzil" do klubu i takie tam inne to spore koszty - wiecej niz ich znizki - a z PZU maja niezla umowe - koszt calkowitych znizek UWAGA UWAGA to max 90%.... kiepsko? ja juz policzylem.... nie oplaca sie zeby ze starymi piernikami ganiac na zloty hehehe. i nie mam samochodu takiego co by im sie spodobal :-))

Jabol / 2003-06-23 23:45:44 /


Jabol poznaj ludzi a nie gadasz odrazu że stare pierniki... na zlotach przez nich organizowanych jest świetnie, ostatnio byłem na Rajdzie Łomżyńskim. Zresztą u nich jest juz jedno Capri Mk1 i mam nadzieję że moje Mk2 do nich dołączy. Co do składek to coś tam się płaci ale ich rajdy i z loty sa super zorganizowane. W Łomży był zapewniony hotel, jedzenie, picie i sporo dobrej zabawy. Procedura Wprowadzania do klubu to dobry pomysł bo daje gwarancje że nie zjedzie się stado oszołomów i debili.

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-24 00:23:52 /


Nie mówcie o piernikach, bo się głodny przez Was zrobiłem ;))

Lloyd / 2003-06-24 12:42:40 /


Na pierniki to zapraszam do Torunia ;P

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-24 17:15:05 /