logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » 3M » POSPOLITE RUSZENIE 25.10.2007 godzina 17:00-ZASPA - 3M zaprasza

POSPOLITE RUSZENIE 25.10.2007 godzina 17:00-ZASPA - 3M zaprasza



Bardzo ważne spotknie dla członków i sympatyków 3M !

OBECNOŚC OBOWIĄZKOWA!!!!!!!!!

1.Będziemy rozważać kolejne SPRING OPEN czy robimy czy nie.

2.Gdzie jesli nie w Konarzynach, Borsk? Borne? czy okolice Łeby?

3.Jeśli tak to, kto jest za co odpowiedzialny i kto co może załatwić.

4.Będziemy dyskutowac jak zdobyć sponsorów.

5.Zaprojektujemy logo na koszulki zlotowe.

6.Noclegi, itp.

@ Dużo rzeczy jest do obgadania APEL by każdy zarezerwowal ten czas i był obecny!


No i piwka sie napijemy:)



POSPOLITE RUSZENIE 03.02.2007 godzina 17:00-ZASPA - 3M zaprasza
termin nie podlega negocjacji i basta!
podpisano:prezes:)

Hoover 3M / 2007-10-18 16:23:33 /


Sorry za dwa identyczne wątki, ale jak napisałem pierwszy i kliknąłem żeby potwierdzić wyskoczył dziwny komunikat na czerwono: "Nie masz uprawnień do utworzenia wątku" dlatego stworzyłem drugi, a po chwili patrzę są dwa:)

----------
Hoover - już jest jeden ;-))
----------

Hoover 3M / 2007-10-18 16:36:56 /


okiej - do zboczenia zatem :)

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-18 16:55:53 /


Ciezko bedzie...
Ale przysle swojego czlowieka.

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-18 18:21:14 /


zgłaszam swoją obecność.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-18 19:00:45 /


Jak zwykle termin, który pasuje co najwyżej przeciętnemu studentowi :|

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-18 19:31:25 /


Mnie nie będzie siedze na szkoleniu do końca miesiąca w Legionowie

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-18 23:07:21 /


A ja jako przeciętny student pojawię się na 99%.

yaycash_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-18 23:13:12 /


A co to za data? 03.02.2007

yaycash_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-18 23:51:12 /


a to z poprzedniego spotkania :P

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-19 01:09:43 /


tylko dlaczego znowu Zaspa ? nie można gdzieś w centrum ? np. Szafa ?

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-19 01:28:27 /


Szafa jest niezłą koncepcją :) warto by było to przedyskutować :) no i może rzeczywiście godzina trochę późniejsza?

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-19 02:48:24 /


Wszystko w szafie spoko, tylko tam podyskutować to tak średnio bo głośno muza leci, godzina jest dobra, proszę nie kwestionować zdania Prezesa :D

567u4567576 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-19 05:49:30 /


Tez się przychylam do szafy w gdańsku - więc zadecydowane ze szafa :) a godziną lepszą byłaby 20 bo na 17 to musiałbym z wywalonym jęzorem od razu po pracy lecieć - i pewnie nie tylko ja

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-19 11:37:51 /


tradycja nakazuje zaspe i tyle ... to nie ma byc najebka tylko dyskusja n a temat SO

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-19 11:47:41 /


A jaki problem spotkać się na zaspie a potem do szafy?

yaycash_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-19 12:04:29 /


niestety nie mam jak sie pojawic. takze w tym roku raczej nie pomoge w organizacji. pozdro.

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-19 12:45:29 /


Dobra dobra dziatki boże, robota nie zając nie ucieknie ja specjalnie wziąłem dzień wolny od tyry żeby sie pojawić to po pierwsze, godzina jest całkiem wporządku :) Pozatym czemu zawsze mamy sie spotykać w Gdańsku Głównym może tym razem niech się wypowie mniejszość (czyli np Ja :D) dla mnie Zaspa jest bardzo dobrą lokalizacją bo mam pare minut do chaty i z chaty :D a do szafy można zawsze zajechać po spotkaniu bo tak jak szacowny kolega Bigos napomknął tam gadać to raczej średnio...

Szyja_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-20 01:37:27 /


Zaspa ponieważ to spotaknie 3miasta Gdyni Soptu i Gdańska a nie tylko Gdańska, Sowa no coments czyli jak zwykle... luty to pomyłka dla kogo za wszesnie może wpaśc godzine albo dwie po rozpoczęciu odrazu do kebaba

Hoover 3M / 2007-10-20 02:08:38 /


akurat w tym wypadku szyja do spotkania od zawsze byly na zaspie a nie w centrum, idąc tokiem rozumowania Hoo to powinniśmy sie w Sopocie spotykać bo po środku...dla mnie jak i tak ma ktoś kolejką jechał to czy wysiądzie na zaspie czy w centrum niema różnicy...
mozna zrobic głosowanie gdzie ma byc i tyle...

Centrum:
Kohas

Zaspa:

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-20 02:57:15 /


Jakie glosowanie. miejsce jest ustalone i nie mieszajcie. skoro do glownego bedziesz jechal to co ci za roznica czy na zaspe. po co wogole ta dyskusja . spotkania organizacyjne zawsze odbywaly sie tam i bylo dobrze

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-20 09:23:31 /


skoro pojawiły się głosy sprzeciwu, tzn. że nie było dobrze. Jestem za Szafą.

Maja_3M / 2007-10-20 09:47:49 /


To idzcie do szafy . proste. Spotkanie na temat SO odbywa sie na zaspie a potem moze byc szafa jak najbardziej

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-20 11:38:58 /


A tak poza tematem . Po co ma przychodzic ktos kto wysmiewa awaryjnosc starych fordow i nie wyraza zainteresowania tymi pojazdami ? ..... Na spotkania towarzyskie w szafie sa inne terminy tu chodzi tylko i wylacznie o organizacje SO.

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-20 11:41:50 /


Kurcze,lipka...wczesna pora jak dla mnie, jeszcze jestem w robocie także ja odpadam ;/

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-20 11:58:35 /


Zawsze mozesz sie 2 godzinki spoznic

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-20 12:02:36 /


w razie jak bym mógł sie urwać z roboty to gdzie dokładnie na zaspie? jest jakieś miejsce gdzie sie zbieramy (np dworzec)i potem idziemy do konkretnego miejsca gdzie obgadujemy wszystko czy od razu na miejsce?

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-20 12:31:20 /


jak bedziesz spoznion yto przy kolejce masz kebaba to tam

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-20 13:02:05 /


Hoover, powiem Ci jak ja to widzę. Terminy spotkań są często dość spontaniczne, późne, lub wypadają w środku tygodnia. Niestety, z różnych powodów trudno mi im sprostać. Dlaczego nie można by zorganizować spotkania w piątek wieczór lub w sobotę ? Oczywiście żaden termin nie jest dobry dla wszystkich, ale te wydają się najbardziej uniwersalne.
A propos Twojego komentarza to ja z kolei odnoszę wrażenie, że terminy spotkań związane są z faktem, iż Prezes zjawi się w trójmieście, najlepiej na Zaspie i jemu najbardziej pasuje, a jak ktoś się nie zjawi to już jest "niedobry". Jeżeli ta opinia jest nietrafiona i krzywdząca to przepraszam.
Poza tym jest jeszcze jedna sprawa. Gdzieś wykruszyli się starzy bywalcy.
Niestety dla mnie, średnia wieku zrobiła się trochę niska ... Fakt, że wszyscy są bardzo sympatyczni nie zmienia faktu, iż trudno mi znaleźć płaszczyznę porozumienia. Tak więc bawcie się dobrze i do zobaczenia na drodze.
Pozdrawiam.

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-20 14:39:34 /


No to pojechales :P

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-20 14:45:29 /


Ok bede w kebabie - ale chwile po 17

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-20 18:37:08 /


Ludzie 3M SQUAD jest formacją sympatyków starego Forda na Pomorzu, który gromadzi miłośników głównie z Trójmiasta i okolic, nikt nie każe nikomu się sztucznie utożsamiać z tą organizacją! Jak na razie jest 2 prezesów i są rządy absolutne, jeśli się komuś nie podoba nikt go na siłę nie trzyma, kto chce należeć do 3M musi się dopasować. Sowa tak mieszkam czasowo w Poznaniu do końca roku i specjalnie jadę 310 km tylko po to by pogadać z członkami 3M o Spring Open.
Mieszkam w Gdańsku 2km od centrum, więc pasuje mi najbardziej w centrum, ale nie jestem egoistą i wiem, że część jedzie z Pruszcza Gdańskiego a część z Gdyni, z Rumi i Wejherowa, wcześniej były spoty na Parkingu pod Operą Leśną, ale zaniechaliśmy tego, ponieważ w okolicy jest bardzo drogi lokal gastronomiczny, na Zaspie natomiast jest też duży parking i tanie miejsce spotkań z kebabem za parę złotych piweczkiem i przy kominku gdzie zawsze płonie ogień i jest rodzinna atmosfera. Jeśli ciężko Ci ruszyć tyłek i przyjechać te 10-20 km na spotkanie to zamilcz, bo ja jadę ponad 310, zbierz kolegów załóż własny SOWA SQUAD i nie marudź.
Co do reszty miejsce nie podlega dyskusji spotykamy się na Zaspie, komu nie pasuje jak napisał słusznie Ptasiek niech nie przyjeżdża i nie pitoli Ci co chcą pomóc w organizacji będą na pewno, jak co roku choć by kolejką.

W szczególności do "świeżych członków 3M SQUAD" dopisać sobie 3M do nicka jest najłatwiej i raz pojawić się raz na zlocie, ale nie oto w tym biega tu nie chodzi o lokalizację tylko o grupę osób, które się wzajemnie wspierają i razem trzymają swoisty klan i starsi członkowie wiedzą o co chodzi, nowe twarze są jak najbardziej mile widziane ale powtarzam nie chodzi o to żeby sobie dopisać 3M do nicka na Capri.pl i się pojawić raz na zlocie- trzeba dać coś z siebie!

Termin nie podlega negocjacji nie dlatego że jestem chamem i tak ma być, tylko jest nas koło 60-ciu osób i nie jesteśmy w stanie każdemu dogodzić żeby termin był ok, jest to po prostu niemożliwe, dlatego jest 2 prezesów i oni starają się mniej lub bardziej udolnie kierować grupą sympatyków i prawie od 6 lat przy pomocy starych zasłużonych członków im to wchodzi.

Sowa nie miej mi za złe, że twoje zdanie jest dla mnie mniej ważne niż np., Ptasiora który zawsze jest, gdy go potrzeba 3 razy SO organizował, wkłada dużo pracy w działanie 3M squadu i rozumie pewne sprawy, nie jest krzykaczem, bo wie, że nie łatwo jest wszystko dograć w tak licznej ekipie, przemyśl swoje zachowanie i przyłóż się, daj coś z siebie, jeśli czujesz się członkiem 3M, przyjedź zaoferuj swoją pomoc w organizacji SO na początek.

Hoover 3M / 2007-10-20 18:58:21 /


jak trzeba to trzeba... bede na zaspie, ale poźniej i tak mozna sie gdzies przeniesc i napic jak juz wszystko obgadamy :) wkoncy żadko jest okazja sie spotkac w wiekszym gronie...

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-20 19:35:14 /


''W szczególności do "świeżych członków 3M SQUAD" dopisać sobie 3M do nicka jest najłatwiej i raz pojawić się raz na zlocie, ale nie oto w tym biega tu nie chodzi o lokalizację tylko o grupę osób, które się wzajemnie wspierają i razem trzymają swoisty klan i starsi członkowie wiedzą o co chodzi, nowe twarze są jak najbardziej mile widziane ale powtarzam nie chodzi o to żeby sobie dopisać 3M do nicka na Capri.pl i się pojawić raz na zlocie- trzeba dać coś z siebie!''

m.in dlatego jeszcze sobie nie dopisałem 3M do nicku bo jakoś na razie nie czuje sie bardzo związany z 3M-em a to dlatego, że nie często jestem na spotkaniach i nie udzielam sie wiele ale myślę że kiedy będę miał auto skończone będę sie starał więcej udzielać i ''zasłużę'' na bycie oficjalnie w 3M-ie...pozdro


postaram sie nie spóźnić...pozdro

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-20 19:36:20 /


Hoover zupełnie mnie nie zrozumiałeś i nie potrafisz słuchać. To, że nie pojawiam się na spotkaniach nie ma nic wspólnego z ruszaniem tyłkiem, czy lenistwem - po porostu nie mam już czasu i nie będę się przykładał tak jak inni, mam inne priorytety. I choć nigdy też nie mówiłem, że NIE chcę się utożsamiać z 3M, to jeżeli ma się komuś zrobić lepiej to mogę wyrzucić znaczek 3M z nicka, choć szczerze mówiąc nie potrzebuję na razie niczyjego pozwolenia. Zrób ranking zasłużonych i baw się dobrze !

Powinieneś był tylko dokładnie określić na początku zasady przystąpienia do klubu. O ile wiem dalej ich nie ma. Poprzez domniemanie zostałem biernym członkiem, czy to źle ? Wydawało mi się, że tak działa wiele klubów i stowarzyszeń.

Zresztą kiedyś próbowałem być bardziej aktywny, zaproponowałem nawet zwiedzanie jednej z największych i najnowocześniejszych w Polsce wytwórni napojów alkoholowych i ... spotkałem się z brakiem zainteresowania, szczególnie ze strony 3M. Tak więc później mi przeszło, bo sporo czasu mi zajęło przekonywanie mojego szefostwa.

Sorry Hoover, ale Twoje "jak zwykle" w tamtym kontekście trochę mnie zirytowało, mam nadzieję, że teraz rozumiesz mój punkt widzenia.

Pozdrawiam

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-20 20:31:09 /


hoover albo ptasior to napiszcie cokolwiek co zostało ustalone...;)

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-22 08:27:33 /


To co w tytule spotykamy sie w czwarek o 17:00 na Pasie Stratowym na Zaspie, potem jedziemy do Kebaba przy kolejce ogrzac sie przy kominku i pogadac na temat ewentualnego SO 2008.

Hoover 3M / 2007-10-22 11:27:48 /


a to chyba cos pomieszalem bo myslalem ze juz bylo to spotkanie ;)

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-22 12:57:01 /


...czy ktoś mógłby napisać jakie ustalenia odnosnie SO 2008...będzie czy nie będzie? chętnie bym sie zjawił, wprawdzie nie capri ale też fordem(mlodym bo młodym ale zawsze), a muszę sobie wcześniej urlop zaplanować.

pozdro

ulek Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-26 16:13:51 /


SO będzie na pewno w weekend majowy tj.:2-3 maj.
Szczegóły wkrótce;)

Wroobel_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-26 17:55:42 /