logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » Prośba o rade - białe tablice, Slowacja, 2.8i...

Prośba o rade - białe tablice, Slowacja, 2.8i...

Witam wszystkich serdecznie.
Jestem Sebastian z Tarnowa. Od pewnego czasu prowadze dość zaawansowane negocjacje z Borisem ze Slowacji w sprawie Capri 2.8i ogłaszanego na stronie. To Capri jest już prawie moje mam tylko problem z przejazdem przez granice, moze macie propozycje jak to zrobic?? moze znalazl by sie ktos, kto ma szybko odkrecane tablice w swoim Capri i ma ochote na wyjazd na Slowacje celem zwleczenia Capri? Oczywiscie koszty... dogadamy sie. Bois nie bardzo chce sie zgodzic na przyjazd tym autem do Polski, ma co prawda inne zarejestrowane Capri ale tamto ma inny kolor, numery (oczywiscie) itd... Macie jakies pomysly?
Co sadzicie na temat ceny za to Capri? 1700 EUR to jakies 7 600 pln + koszta przywozu + rejestracja ;) (wiadomo na jakiej zasadzie). Z drugiej strony szukam nieruszanego Capri 2.8i a to na takie wyglada. Ja kompletnie nie znam Niemieckiego, chociaz uczylem sie go w szkole, a Niemcy nie bardzo chca odpowiadac na emaile po Angielsku. Prosze o rade. Czy uwazacie ze jest to warte zachodu??

z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi.
Pozdrawiam wszystkich.

Sebastian

Ivan Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-24 19:57:41 /


Kolego ja już przed Tobą stanałem przed tym samym problemem z tym Capri 2.8i. Ale dlaczego mówisz 1700 euro. Ja płaciłem mniej 1500 euro to cena wyjściowa była ale.....
Powiem Ci tyle że przejazd przez granice w taki sposób jak piszesz to ryzyk - fizyk. Ma sie szczeście albo się go nie ma.
Ale Boris mówił że nie jest na chodzie i tylko laweta wchodzi w rachube. A po drugie możesz go załadować na lawete na Czeskich blachach i boris na granicy powie że do remontu go prowadzi do zakładu w Polsce.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-25 10:41:07 /


Ja tydzień temu oglądałem 2.8i w Duisburgu (kawał drogi) 83rok , niebieski ze srebrnym dołem. Stan technicznie super, blacharsko do odnowienia,srodek jak nowy. Gdyby nie ta rdza tu i tam to byłby mój za 1000 - 1200 euro. Mam numer telefonu (capri jest wciąż aktualne) starszy facet pierwszy właściciel.Ale to w Czechach też jest niezłe. Jakbyś go nie kupił prosze daj znać a jeszcze raz pomysle nad nim.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-25 11:03:49 /


A jakie jest w Czechach??

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-25 14:14:27 /


Nie z Czech tylko ze Slowacji, i juz praktycznie jest moje tak ze sie nie interesuj zazbytnio :-)

pozdrawiam
Sebastian

Ivan Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-25 15:19:41 /


W obronie Albatrosa Vel RoT który pytał gdzie jest to Capri Ivana :

Ivan - Jeśli pytasz o rade co masz zrobić to grzecznie Ci odpowiadam(y)-podpowiadam(y).
I służ(ę)ymy pomocą bo chodzi o Nowego członka i nowe Capri. Chodzi o to żebyś wiedział co, gdzie i jak - po to jest m.in. forum. I nie mysl że ktoś chce Ci to Capri podkupić bo wierze że 100% Caprikowców są to ludzie honorowi.

Ale jeśli w twojej wypowiedzi po chwili pada stwierdzenie " Nie interesuj sie gdzie jest to Capri!!! .." - to jesteś to nie fair i tyle, bo traktujesz np. Albatrosa i przy tym mnie jak przypadkowych "gówniarzy" i tych co Ci coś mogą zabrać. Nie tędy droga kolego.
Napisałem Ci nawet że "gdybyś zrezygnował to daj znać może ja znów pomyśle o Nim" i nawet napisałem ze moge dać namiar na moje 2.8i które ogladałem w Niemczech i co? Nic - Ja nie kupiłem ale może ktoś kupi - tak podchodze i chyba to zdrowe podejście.

Tak na marginesie: jeśli sie boisz to jedź szybko i kup (bo z Twojej wypowiedzi wynika że jeszcze nie kupiłeś) ... bo w każdej chwili ktoś(?) może zachować sie tak jak ty przed momentem ,skontaktuje sie z Borisem i da mu 2000 euro tylko po to by Ci zrobić na złość.

Zmień swój stosunek do Nas - Zmień !!!
No i kup to Capri ! Pozdrawiam.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-25 15:52:52 /


Wh... Konrad Kuba - stąd tyle agresji i powagi? Nie staje w niczyjej obronie, bo sprawa jest poza mną zupełnie, ale kolega Ivan raczej żartował - przynajmniej tak wywnioskowałem...

Pokój bracia...

Sąsiad / 2003-06-25 16:24:42 /


Miało być "skąd" a nie "stąd"... Sorry

Sąsiad / 2003-06-25 16:28:17 /


Dokladnie, stwierdzenie "nie interesuj sie zazbytnio" to mial byc zart, nawet maly usmiech sie wdarl ":-)", to taka moja natura, moze troche bardziej specyficzne poczucie humoru. Przepraszam jesli urazilem kogokolwiek, nie mialo tak byc, ale jesli tak to ktos odebrał to z bardzo przepraszam. Do Ciebie kolego Wh.... Konrad Kuba napisalem emaila z prosba o blizsze informacje, ale albo adres nieaktualny, albo.... nie masz ochoty ze mna gadac, szkoda...
Jeszcze raz wielkie sorry zwłaszcza dla "Albatros vel RoT" - TO BYŁ MAŁY NIEWINNY ZARCIK - mam nadzieje ze to rozumiesz.

dzieki
pozdrawiam
Sebastian

Ivan Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-25 16:42:32 /


Ojejej... ale sie porobilo ;( Peffno, ze odebralem to jako żart ( było ;) ), ale dziekuje też za obronre! Chodzilo mi wlasnie o to ze ono jest, ze Słowacji ;) Postaram sie być precyzyjniejszy następnymrazem ;P Pozdrówka!

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-25 21:52:28 /


Nie odebrałem tego maila - nie wchodziłem w poczte nawet - sorry , ale mail aktualny !!!! Piszczie,piszczie ....

A Capri 2.8i to o którym mówiłem to :
Capri: 2.8injection '83rok maj,
Kolor: niebieski metalic + (strato-silber) wkoło od listwy - oyginał jak z folderu,
Stan: właściciel mówił że troszke rdzy ale jest więcej niż troszkę (McPhersony,błotnik przód,tylna klapa,zaprawki - ale do zrobienia)
Środek: jak nowy,recaro welur, idealny jak niejeżdżony
Przebieg: niby ok. 200 tys.km. ale ma mniej facet poprostu niepamięta już
Stan techniczny: super, po przeglądzie TUV do 2004.05 - (to coś znaczy)
W pełni oryginalny, felgi są oryginał ale daje też 15-ki z rantem,oryginalne radio,servo,elektr.lusterko,uchylane szyby itp.

Duisburg tel: 0049 (0)172 833 06 70 (jak coś to mam też 2-gi tel.domowy do Niego a teraz tylko komórke znalazłem)

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-26 08:36:56 /


AAAA, no i jakbyś Ivan nie kupował tego 2.8i od Borisa to daj znać może...

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-26 08:41:02 /


Prosba do Kuby.
Odezwij sie na priva lub podaj nr tel, pogadamy. Mam sprawe.

Sebastian
ivan@solutions.net.pl
GSM 607 62 88 30

Ivan Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-26 15:06:34 /