logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Gruba akcja dotyczy współczesnego FORDa

Gruba akcja dotyczy współczesnego FORDa

Hejo, co prawda nie dotyczy oldforda ale może ktoś z Was, używa tak jak ja na codzień bardziej cywilizowanego forda/fordów.

Ja dzis dostałem pismo o akcji serwisowej poduszek na mojego S-maxa rodzinnego.
Jest strona gdzie można zweryfikować po „winie” swój egzemplarz, polecam

https://www.ford.pl/wsparcie/akcje-serwisowe

Na domiar złego postanowiłem zweryfikować tez cmaxa żony i ten tez zawita w serwisie ale juz na co innego.

Więcej o akcji tu:

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/wadliwe-poduszki-powietrzne-zabijaja-ludzi-firma-prowadzi-najwieksza-akcje-serwisowa/036l7v9

Jak widać musi być grubo 🤨


jacob81 Dokładna lokalizacja na mapie / 2024-04-19 23:16:17 /


Jeżeli miarą ucywilizowania twojego Forda jest jego zdolność do zabijania własnych pasażerów poduszką powietrzną, to ja jednak zdecydowanie wolę swojego 50-letniego nieucywilizowanego prymitywa.
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2024-04-19 23:43:34 /


Akcje serwisowe to akurat norma w obecnych czasach i dotyczy to każdej marki. Nawet uznawanej za premium platinium pakiet VIP :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2024-04-20 02:12:10 /


Wczoraj na Niepodległości w Wawie jakieś milionowe cywilizowane auto próbowało spalić właściciela.

Czy te też mają akcje serwisowe?

cezaryg / 2024-04-20 07:41:24 /


Tak, one są tak ekologiczne, że albo płoną, albo na recykling. Nawet ubezpieczalnie to zaczęły zauważać, szczególnie jak przy okazji spłonie jakiś statek…

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2024-04-20 07:51:17 /


Czy to pierwszy list o akcji serwisowej jaki dostałeś w życiu? :)

Konar / 2024-04-20 09:07:41 /


Ano w sumie bawią mnie te tzw bardziej ucywilizowane współczesne auta 🤨
Chociaż nie ukrywam, tak jest to moja pierwsza akcja serwisowa w tak starym 17letnim aucie. Bo z regóły nie kupuje młodszych aut, szkoda mi kasy, inne priorytety i wogole.
Co do wspomnianych elektryków bawią mnie palące się ze wstydu, ale jak z drugiej strony widzę nawet na projektach w pracy jak niektóre elementy się projektuje obecnie, są projektowane przez ludzi którzy śrubokręta nie mieli w ręku i kierują się np bardziej aspektami estetycznymi niż funkcjonalnymi to tym bardziej nie mam zamiaru kupować nic nowszego 😉

Co do powyzszej akcji, wrzuciłem tylko czysto informacyjnie, bo byc może na grupie są osoby które mają rodziny i jeżdżą na codzień nowszymi modelami „FORDa” a nie koniecznie tylko tymi starymi 😁. Jezeli nie to można potraktować to zawsze jako ciekawostke bo ponoć jest to jedna z największych akcji serwisowych.

jacob81 Dokładna lokalizacja na mapie / 2024-04-20 09:52:14 /


Akcje serwisowe na poduszki powietrzne Takata są w wielu markach, Bmw, Mazda, Ford etc nic szczególnego. Najlepsi są ci co dzwonią do serwisu 7.01 bo mają akcje serwisowa na poduszkę, a gruzu ja autem z niedziałającym systemem airbag XD. Od razu pisze, jeśli świeci się wam błąd poduszki to nie ma sensu dzwonić :)

Tom'ash Dokładna lokalizacja na mapie / 2024-04-20 17:23:10 /