logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » hamulce » ręczny w taunusie

ręczny w taunusie

A mianowicie jest jakaś szczegulna nazwa na linke do Tunusa tc2.
Zerwała siei musze jutro pylać dosklepu i boje sie ze panmi powie
"Do jakiego auta??!!" Wiecprosze o jakies wskazówki.
Z góry dzięki

afro !G.O.P! Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-21 21:40:44 /


To nie wiesz do jakiego samochodu chcesz linkę kupić jak się zapyta do jakiego samochodu? :-)

PSIAŁA / 2007-10-21 21:53:08 /


A do jakiego auta potrzebujesz tą linkę ręcznego??

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-21 21:54:04 /


wez sobie stara na wzor i tyle,no i do taunusa tc2:)

kozi Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-21 21:57:55 /


Ford Taunus rok porodukci i tyle jak niebedzie to sprowadzą..

Przemek. Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-21 21:59:05 /


No.. ja nie wiem jak się nazywa linka do "Tunusa" ... Pani w sklepie może się rzeczywiście zdziwić.. :))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-21 23:03:45 /


są w sklepach, tzn. nie ma ich, ale mają w katalogach i sciągają..
Mowisz linke do Taunusa prosze, jak pani mowi "nie ma" to mowisz zeby sprawdzila w katalogu, jak mowi "ooo jest, ale my nie mamy" to mowisz że za tydzien ma być:)

Havel aka Gaweł Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-22 09:34:02 /


w sklepach ktore odwiedzam (w nowym saczu) tego typu zamowienia realizowane sa z regoly "na jutro". z wyjatkiem kolka do alternatora ;)

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-22 11:28:34 /


No sprawanie aktualna:) miły pan w sklepie powiedział MAM !!
Bez czekania, okazuje sie ze Taunus to bardzo popularny samochód
na Polskich drogach:) I byle tak dalej

afro !G.O.P! Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-22 15:26:50 /


fajny masz sklep, pogratulować...
u mnie na wsi (tzn we wschodniej części wrocławia) jeszcze nigdy nie udało mi się kupić choćby najmniejszej części do taunusa czy granady, za to nie raz byłem prowokowany do sprzeczki gdy usłyszałem że do takich starych gratów to tylko na szrocie... ręce opadają, wolę czekać na dostawę od eddiego czy chudera niż zadawać sie z burakami.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-23 10:26:15 /


kurcze remon_wFe całkowicie się z tobą zgadzam jak wpadłem do sklepu zapytać sie czy wogule mają czesci to kolo powiedział żebym poszedł sobie na złomie poszukał kura no kopara upada jak sie słyszy takie coś ;/

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-23 18:17:15 /


To ja jak kupiłem Taunusa, natychmiast wybrałem się do małego osiedlowego sklepu po przewody WN. Miły pan sprawdził w katalogu, dobrał odpowiednie i na odchodne powiedział, że to bardzo fajny wóz i zaprasza na przyszłość po części. Normalnie szok.

radzieckii / 2007-10-23 21:48:32 /


Tja, to miłe... Na pradze przy placu Hallera jest stary sklep, jak powiedziałem że mam Capri to facet powiedział że mi wszystko co będzie mógł załatwi byle tylko przyjechać Caprikiem i pokazać auto. Jak przyjechałem to siedział przy Capriku z 30 minut, wyjaraliśmy pare fajek a gość miał banana jak się patrzy!

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-24 08:58:56 /