logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Wrocławskie spotkania YoungTimerów - zaproszenie.

Wrocławskie spotkania YoungTimerów - zaproszenie.

Witajcie koledzy.
Przeglądam to forum z różną regularnością - i nie ukrywam że podoba mi się.
Częściej udzielam się na forum youngtimer'a - i tam też probuje organizować coś na wzór spotkań miłośników starszej motoryzacji.
Aut już kilka mamy - jak zawsze połowa w remontach. ;)
Są ople, bmw, fiaty,porsche, lancie i mase innych produktów rodem z PRL'u - jest tylko jeden problem...
...nie ma fordów.
A przecież nie raz, nie dwa we Wrocławiu widuje ładne egzemplarze.
Łudzę się ...że ich właściciele pojawiają się na tutajszym forum.
W związku z powyższym - prosiłbym wszystkich użytkowników klasyków o przekazanie osobom trzecim (nie zawsze korzystającym z dobrobytu internetu, bądź najzwyczajniej zabieganych) zaproszenia na Wrocławskie spotkanie Youngtimerów.

Poniżej link z naszym ( Wrocławskim) wątkiem...i przykładowymi zdjęciami.

http://www.youngtimer.pl/board/viewtopic.php?id=2517&p=11

Ot jak widać - jakiś tam poziom fotografowania też jest.
Zatem prócz poznania innych pozytywnie zakręconych mianiaków YT - zawsze można załapać się na fajną sesyjkę zdjęciową.
Od czasu do czasu organizujemy spontany, grille i inne atrakcje.
W planach są też rajdy, teledyski etc.
Wrocławskie środkowisko nie jest tzw - środowiskiem hermetycznym - jak to czasami bywa.;)
Naprawde cieszą nas wszystkie starsze auta... nie występuje u nas segregacja markowa - staramy tworzyć się "zgraną rodzinę".
Plusy można wymieniać - ale po co...ot zapraszam na "któreś" z cotygodniowych spotkań.
Jeśli ktoś ma dodatkowe pytania, to zapraszam do kontaktu ze mną.

Mateusz ->
mail : polonez-coupe@o2.pl
GSM : 505-650-757
GG : 4550196

Pozdrawiam serdecznie.

Lajka / 2007-10-23 22:07:28 /


Witam!

A my zapraszamy na stronke wroclawskiego "oddzialu" capri.pl - www.wfe.capri.pl na ktorej mozesz sie dowiedziec czegos wiecej o fordowcach z Wroclawia.
Pomysl ciekawy i wydaje mi sie, warty zrealizowania. Ale niech reszta z wFe sie wypowie, mi w tej chwili zostal jeden ford ktory nie jezdzi a poruszam sie matizem ktory klasykiem jeszcze nie jest;)
Takich tez na spotkanie przyjmiecie?:)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-23 22:15:58 /


Pewnie że tak - często się zdarza że na nasze spotkania przybywają ludziska autami codziennymi.
Przeciez to nic złego. ;)
Wszystko jest jeszcze w powijakach - choć spotkania odbywają się już od ok roku.
Na stronke już lookam - super było by połączyć siły (mam na myśli spotkania).
Zawsze to człek pozna inne konstrukcje samochodowe, innych ludzi - a zarazem o dość podobnych upodobaniach/pasjach.
Powstaje także szersze pole do wymiany wiedzy na typowo przyziemne tematy - jak dobre warsztaty, lakiernicy, lawety, miejsca postojowe etc etc.

Byłbym baaaaaaaaaaardzo rad - gdy koledzy pojawili się także na forum YT. :)
Ot łatwiej będzie pojawić się wrocławskim fordowcom na forum wszystkich marek (YT) - niż wszystkim markom na forum forda - choć może jestem w błędzie.;)
Pozostaje także kwestia czystej logistyki - najzwyczajniej w świecie - za dużo robi się tych for/ludzi...które/których muszę "obskoczyć" przed każdym spotkaniem.

Mam nadzieje że Wrocław stanie na wysokości zadania.
W nas siła.;)

Lajka / 2007-10-23 22:28:04 /


:) Super spontan! Jestem absolutnie ZA i pojawię się u Was. Ale jak widzę ze stronki macie jeszcze kłopot z lokalizacją. Mogę się urwać z pracy żeby na 19 dołączyć ale fajnie byłoby znać dokładne miejsce spotkania i czy w ogóle się odbędzie :)

Vaax, Ty się nawet nie pokazuj, bo zostaniesz zlinczowany :) Na spotkania wFe się nie pojawiasz a youngtimerów będziesz odwiedzał? ;D

P.S.: Lajka: czy istnieje możliwość, żebyś mi esa wysłał na kom. kiedy i gdzie dokładnie się spotkacie jutro? Tak mniej więcej godzinę wcześniej muszę mieć info, bo jak nie to zostanę w robocie a tam dostępu do netu nie mam i nie bardzo mam jak telefony wykonywać.. Mój tel. jest w profilu.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-23 22:47:35 /


Przyjeżdżasz na te spotkania swoją Lancią lub Alfa Romeo? Chętnie bym je obejrzał, od dłuższego czasu chodzi/jeździ mi po głowie GTV6 2.5 ...

Sergio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-23 22:48:41 /


MILO nie ma żadnego problemu - wyśle sms'a.:)

Sergio - Alfe sprzedałem po kosztach (zresztą śmiesznych koledze z wrocławia...remontującemu Opla Rekorda C Coupe chyba z '69).
Oczywiście też youngtimerowcowi. ;)
Lancia jest aktualnie w podkładzie - więc zostaje mi do jazdy tylko idealnie zachowany fiacik z roku '77.
Co do GTV6 - właśnie jestem na etapie przygotowywania miejsca pod takie auto;)

Lajka / 2007-10-23 22:56:52 /


We Wrocławiu na rynku kilka lat temu parkowała ślicznie utrzymana srebrna GTV6, ale teraz jej miejsce zajęła nowa GTV. Aktualnie nie mam Capri we Wrocławiu, ale też poproszę o info nt. spotkania.

Sergio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-23 23:06:00 /


Oka sergio - dam znać:)
Choć już jest podana lokalizacja i czas -> Spot o godz. 19:00 pod mostem milenijnym przed Halą Orbita ;)

Lajka / 2007-10-23 23:26:00 /


OK, co prawda jutro nie mam szans się zjawić, ale jeśli informacje o spotkaniach pojawiają się zawsze w tym wątku na YT, to muszę tam zaglądać.

Sergio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-23 23:41:43 /


Tak - zawsze się pojawiają.
Jest to chwilowo mało czytelne...ale są pewne zasady.
Czcionka czerwona - informacje konkretne dotyczace spotkań
Czcionka niebieska - ważne informacje.
Tak czy siak - zapraszam do zarejestrowania sie, pokazania aut w galerii, przywitania się etc etc;)

Lajka / 2007-10-23 23:52:19 /


Witajcie - sam za dużo zdjęć dziś nie robiłem - więc podrzucam jedną...
W szczytowym momencie było ok 11 aut - więc nie tak źle.
Mam nadzieje że lepsze zdjęcia pojawią się po obróbce na forum YT.

Lajka / 2007-10-24 22:44:39 /


Ojjjjjjj chyba rozpoznałem Carlę :)

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-24 23:24:49 /


Zgadza się ! :) Dobre oko zawada ;)
Zjawiliśmy się na samo zakończenie lansu ale swoje pomruki uznania dostała :)
Muszę ją jakoś rozpieszczać. Obiecałem jej sesję z youngtimerowcami, bo na tę się spóźniliśmy.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-25 02:31:22 /


Dorzucam jeszcze dwa zdjęcia Tomka z YT ->

Lajka / 2007-10-25 10:51:48 /


dosyć rzadko przeglądam forum - i jak zwykle za późno dowiedziałem się o spocie... ale pomysł super, mało jest we wrocku imprez youngtimerowych
i w pewnym sensie spełnia koncepcję Młodego żeby rozkręcić wFe

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-26 00:48:50 /


Dziś wyszło mini mini spotkanie - podczas mycia auta;)

Kolejne większe spotkanie planowane jest po wszystkich świętych.

Lajka / 2007-10-27 00:44:14 /


o jak miło! i manta A!!!
dlaczego nigdy nie widziałem na mieście tych cudów?

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-10-27 11:35:50 /


jeszcze jedna fotka manty :)

Lajka / 2007-10-28 09:35:44 /


hmmm coś się nie chce załadować...

Lajka / 2007-10-28 09:39:07 /


Fajnie szkoda ze mnie nie bylo jak sie cos dzialo... Kiedy nastepne spotaknie bo chetnie sie wybiore!!!

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-30 02:12:43 /


myślę że w ten weekend - zobaczymy jaka będzie pogoda

Lajka / 2007-10-30 09:27:19 /


przepraszam że tak późno - zabiegany ciut jestem ostatnio
Dziś o godzinie 19 spotykamy się pod milenijnym...zapraszam wszystkich.
P.S.
Prosiłbym o rozesłanie tej informacji pocztą pantoflową.

Lajka / 2007-11-04 15:23:36 /


zapomniałem dodać - pod milenijnym..koło hali Orbity;)

Lajka / 2007-11-04 15:31:42 /


I co bylem pod milenijnym i nikogo nie bylo o co chodzi? Na waszej stronie pisalo ze galeria to jak w koncu???

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-08 23:35:51 /


neOn - przepraszam najmocniej za zamieszanie...
Moja wina i bije się w pierś!
Już się tłumacze - jako winny.
Ot miałem dość pracowity weekend - łącznie z niedzielą która mineła pod znakiem spawania Lancii.
Sam o spocie zapomniałem ...przypomniał mi kolega Guciu z forum YT.
W domu pojawiłem się tuż przed samym spotem - i w całym swym roztargnieniu napisałem że spot odbywa się pod milenijnym...w sytuacji gdy wcześniej ustalono że na dachu gelerii dominikańskiej.
Co gorsza - rozesłałem także kilka emaili i smsów ...

Przed samym spotem zauważyłem swój błąd ( już po wyjściu z domu)..więc wraz z kolegą guciem udaliśmy się pod milenijny...by w razie czego zabrać te osoby które wprowadziłem w bląd.
Czekaliśmy do godziny ok 19:15 - 19:20 - następnie pojechaliśmy na galerie.
Za całę zamieszanie jeszcze raz przepraszam i mam nadzieje że taka sytuacja się niepowtórzy.

W razie jakichkolwiek wątpliwości - w przyszłości ...podaje jeszcze raz tel do siebie : 0-505 650 757

Pozdrawiam serdecznie.
Mateusz.

Lajka / 2007-11-09 13:45:00 /


Ja zamieszczę moje fotki z wczorajszego małego spotkania.
Na następny raz wyciągnę mojego grata z garażu (oczywiście jak będzie ładna pogoda :))

margines / 2007-12-09 13:50:24 /


CAAARLAAA!!!! :)) Jaka pięęęękna! :)))
Ktoś coś zauważył? Kohaś? Widzisz jakieś różnice? ;)

Dzięki margines za sesję :) Masz jeszcze jakieś? Mogę na maila prosić?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-10 00:45:35 /


Nic więcej nie mam. Będzie kolejna sesja - będzie więcej zdjęć :) Na forum youngtimera w wątku wrocławskim jest trochę zdjęć Lajki i DonBolano.

http://www.youngtimer.pl/board/viewtopic.php?id=2517&p=18

margines / 2007-12-10 08:28:10 /


z tej biednej sesji wynika ze były tylko dwa Capri, żółty plastik i piżmak... skoro jakieś seicento prezentowane jest jako okaz "mini zlociku" bardziej niz taunus czy granada to życze powodzenia... i nie mówcie że klisza sie skonczyła..

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-10 17:56:45 /


tachu - miło mi poznać:)
Teraz kilka rzeczy :

1) Poświęcaj więcej czasu na wczytywanie się w forum.
Został podany link do YT - gdzie zrobiłem fotki ogólne samych fordów.
Tutaj zostały wrzucone 4 i link..więc uznałem że nie masensu w 100% dublować wszystkiego - ot zainteresowanie znajdą to co znaleźć chcą. :)

2) Po co zdjęcia mojego plastika - nie wiem..nie wnikam.
Ot zostały podlinkowane i są...mi do szczęścia czy dumy nie są potrzebne zdjęcia żółtego SC które jest czarne z brudu.

3) Spotkanie - jak można przeczytać na WFe...miało na celu omówienie pewnych spraw, zapoznanie się - integracje...
A nie sesje zdjęciową youngów / fordów.
Więc chyba nie do końca był kolega poinformowany co do celu spotkania.
A jeśli tak było...to uważam że bezzasadne są tutejsze żale / pretensje dotyczące zdjęć.

4) Jeśli zależałoby mi na konkretnych zdjęciach to:

a) poprosiłbym najzwyczajniej "stary pstryknij mi jakąś fotkę" - nie zachowujmy się jak księżniczki.

b) wziałbym aparat i sam zrobił.
Niestety nie mam jeszcze 6 zmysłu i nie jestem wstanie ocenić jakie zdjęcia kto i gdzie robi, szczególnie gdy było minimum 4 osoby z aparatem - tym bardziej że patrz punkt 3. :)

c) spytałbym kulturalnie czy ktoś ma więcej zdjęć - zamiast odrazu wylewać żółć.
Latwo się burzy - o wiele trudniej budować.
Jeszcze się nie znamy za dobrze - ale mogę cie zapewnić że nie praktykuje zasad równi i równiejsi...nie ma dla mnie lepszych aut czy gorszych...i jestem więcej niż pewien że fotki reszty fordów ktoś ma.
Wystarczy spytać.
Primo liczy się człek / właściciel.

5) Szkoda że kolega nie uczestniczył w dalszej części spotkania - może wówczas automatycznie i poprzez dyskusje dowiedziałby się dlaczego były tylko stare fordy...i czemu nie było cruisin'gu oraz sesji zdjęciowych aut - a miłe rozmowy chyba w najlepszej wrocławskiej knajpie :P "pastelowej" ;]]]]]]]]]]]]]]
Zapewne obecność na dalszej części spotkania - zaowocowałaby większą integracją...na którą zarówno ja...jak i sądze osoby ze strony forda (uczestniczące w rozmowach) liczą i pozytywnie się zapatrują.
Mam nadzieje że załagodziłem jakoś "te złe emocje" oraz wytłumaczyłem cała sytuacje.

Pozdrawiam serdecznie.
M.S.

Lajka / 2007-12-10 18:36:31 /


nie bede walił podpunktów bo to bez sensu,akurat wiecej wczytuje sie w forum niz myslisz, klikam na link i nic wiecej nie widze poza wrocławiem i dwoma capri... to nie są żale bo akurat takie cos mam głeboko w... i nie jestem tym urażony... zwróciłem tylko uwage... nie ma zadnych złych emocji... co do spotkania to mam dużo spraw na głowie i nie zawsze moge sobie pozwolic na pierdzielenie o tym czy o tamtym.. nie wiem czy wiesz jak to jest jak twoje stare autko zarabia na zycie i nieraz musisz je rozebrac na poboczu daleko od domu i pojechac dalej... moje nie stoi w garazu i nie czeka.. bo nie ma na to czasu... tylko jak widze emocje z powodu spotkania i widze uwiecznione nie wszystko... to po co było uwieczniać... dla wyróżnienia?? wiec zwróciłem tylko uwage.. jestem przekonany że gdyby neon przyjechał drugim taunusem<dziobakiem> to zapstrykalibyscie sie na smierc... ale skoro przyjechał zastepczym to po co, nie? przeciez sie nie swieci... i gdzie tu pokaz frekwencji... zreszta...nie ma sensu sie sprzeczać... nie mam zamiaru próbowac sie gdzieś przebić... ale np: neon dużo sie udziela jesli chodzi o wfe, i za to szacun, wiec ja pewnie bym go uwiecznił i pojazd jego.. jesli już takie gazeciarskie foty robicie... wrocław, te swiatełka... wszystko wycukrowane żeby było ładnie , aha... i jeszcze jedno... ja nie posiadam swojego auta żeby być w jakims klubie albo żeby mnie zauwazano... nie opisuje na swojej stronie kazdej naprawy i nie chwale sie jak szybko jezdze... to dobre dla golfiarzy... wiec zle mnie troche oceniłes swoją odpowiedzią... ale wybaczam ci.. nie znasz mnie i nic o mnie nie wiesz... pozdro. wesołych swiąt..

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-10 19:06:48 /


no to kwestie z tachu mamy już zamkniętą;)
Również pozdrawiam...a co do życzeń świątecznych to myślę że będzie jeszcze okazja złożyć je na żywo - podczas kolejnego przedświątecznego spotkania. :)

Lajka / 2007-12-10 19:10:33 /


ja zrobiłem zdjęcia Waszych aut (granady i taunusa) ale nie miałem statywu i wyszły beznadziejnie. Na pocieszenie jedyna fotka która nadaje się do obejrzenia mojego autorstwa

Seba vel Pitcarn Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-10 22:31:24 /


ale to nie chodzi o jakieś pocieszenia Pitcarn... tylko jakbym nie był to napewno nie dowiedziałbym sie z netu jakie naprawde auta były...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-11 16:56:34 /


tachu - myslałem że zakończyliśmy już tą bezproduktywną wymiane zdań.;)
Odpowiedziałem na twoje zarzuty w 101% - słowem w tym temacie wszystko zostało powiedziane.
I niech tak będzie - nie róbmy spamu;)

Lajka / 2007-12-11 21:10:41 /


Tachu, w ogóle nie miało być aut. W tym sęk. Wiem, że to tak łatwo mówić na moim miejscu, bo Carla się załapała, ale zauważ, że nawet ja nie miałem aparatu. A wierz mi - gdybym miał - pierwszy byś miał fotkę. Niejako specjalnie się wyłamaliśmy, żeby trochę podokuczać young'om, pytając "a gdzie wasze auta" ? :)
Następnym razem jak będzie NORMALNY spot, bierzemy aparat, będzie NW, sesja i inne. A jak jeszcze raz znikniesz bez pożegnania, to inaczej pogadamy :) Nie, żeby ktoś tam Cię chciał tulić od razu ale jeden z Young'ów coś tam wspominał.. ;D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-12 02:11:58 /


Tachu się pożegnał.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-12 07:14:39 /


chłopaki nie ma problemu,,, Milo jeszcze sie potulimy;)) a pan Lajka mysli że jak on już wyjasnił w "101 procentach" to nikt po nim nie moze nic napisac.. <wolnośc słowa> " skonczylismy bezproduktywną wymiane zdań" ...czyli nie wolno broń Boze nic dopisać.. kurcze jak ja mogłem tak sie zachowac... w dodatku to taka "bezproduktywna" wymiana zdan.... i może jesteś starszy to nie musisz na siłe mnie gasić bo mam prawo pisac... i bede to robił kiedy tylko bede miał na to dziką ochote... i może sie powtarzam ale nie znasz mnie... zreszta palce już mnie bolą od pisania, jak odpoczne to sie odezwe.. narka..

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-12 19:53:20 /


Trochę luzu ludzie nawijacie jak babeczki na targu oboje dajcie sobie trochę na luz

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-12 20:40:04 /


He he.. :) Młody kiedyś w swoich jakże krótkim życiu powiedział jedną mądrą rzecz (może i powiedział więcej ale innych nie pamiętam ;D) .. "Każdy facet przechodzi okres"..
Tak mi się .. nasunęło :)
Aha, Tachu - łapy przy sobie :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-13 00:50:53 /


tachu dzieki za mile slowa w moja strone!:) Musisz po prostu wpadac czesciej a wtedy bedzie latwiej sie dotrzec bo twoja granada to zacny goac...

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-13 09:05:53 /


Milo sugerujesz cos...?? :))

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-13 16:02:04 /