logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » Narożniki zderzaków- granada

Narożniki zderzaków- granada

Nie dopatrzyłem się takiego tematu na forum więc pozwolę sobie założyć wątek.

Chodzi mi o to czy ktoś z was kiedyś dorabiał jakieś "custom" narożniki do zderzaków. Ja w tej chwili nie mam żadnych a wiadomo, że jak trafi się jakiś złośliwy pan policjant, zapewne stracę dowód za ostre krawędzie. Jednak muszę powiedzieć, że długie plastikowe narożniki od polifta mi nie podchodzą ( nie podobają mi się). Wolałbym coś krótszego, tak jak w przedliftingowych zderzakach.
Wiadomo, że o zderzaki od przedlifta ( a te bym założył najchętniej) ciężko, więc szukam jakiegoś substytutu.
Jak i z czego coś takiego wyczarować????

Z góry dziękuję za odpowiedzi i za KONSTRUKTYWNĄ krytykę! :P

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-29 13:30:31 /


duza puszka zywicy,rolke maty szklanej i baw sie w rzezbienie :)

kozi Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-10-29 19:05:50 /


Odgrzewam kotleta, a mianowicie:
jak mocowane są zderzaki w granadzie mk2a? To że przedni jest mocowany na uchwyty przykręcane do podłożnic to wiem, ale czy dodatkowo były mocowane do przednich błotników? Mam jakieś dziwne uchwyty przyspawane raczej przysmarkane do boków zderzaka i przykręcane do błotników. Czy tak ma być? Taka sama sprawa z tylnym, też ma jakieś dziwne boczne uchwyty.

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-25 19:05:37 /


tak, na samym rogu pod wnęką na kierunek jest otwór w błotniku do mocowania

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-25 20:19:56 /