logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » stowarzyszenie capri.pl » zwrot kasy za Puchar 2007 (było: do michala koniecznego)

zwrot kasy za Puchar 2007 (było: do michala koniecznego)

panie michale,
czy doczekam sie zwrotu moich 80zl?
dlaczego zignorowal pan moje dwa mejle-brak odpowiedzi!!!
zapomnial pan-tak sobie to tlumacze! :)
stan faktyczny: wplacilem na panskie konto 80zl tytulem wpisowego(PC '07), a mimo to nie znalazlem sie na liscie startujacych.
domagam sie-co chyba logiczne-zwrotu moich pieniedzy.

z szacunkiem,

pawel gawronski

03 1500 1911 1019 1004 3311 0000
pawel gawronski
ul. pelczynskiego 139/18
01-471 warszawa

tel: 502 664 901

pawel_g - warszawa / 2007-11-11 22:56:43 /


Wydaje mi się że Michała nie ma, od 2 miesięcy wysyłam e-maile, dzwoniłem i tel nie odpowiadał może MK wyjechał na jakies dłuższe wakacje. Napewno sie odezwie jak wróci.

Hoover 3M / 2007-11-11 23:46:12 /


Paweł czy Ty tak zawsze ? Dobrze że juz przy pierwszym kontakcie zdałem sobie sprawę , że jesteś jakiś dzieciak . Robisz tutaj coraz więcej syfu , a za chwilę się obrazisz na całe trowarzystwo .

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-12 12:27:50 /


polecam wczytac sie w regulamin pucharu capri a dopiero nastepnie domagac sie zwrotu gotówki za udzial w imprezie

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 08:22:36 /


Nie wiemy [większość forumowiczów] wprawdzie co było powodem owego 'nieznalezienia się na liście startowej', ale zanim zaczniesz robić bydło człowiekowi, dla którego 80zł to naprawdę nie problem, zastanów się czy wykonałeś wszystko zgodnie z regulaminem PC, a dokładnie z poniższymi punktami:

1.Warunkiem dopuszczenia kierowcy i samochodu do zawodów jest:
a.ważny przegląd techniczny,
b.ważne ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej,
c.ważne prawo jazdy,
d.posiadanie gaśnicy samochodowej,
e.posiadanie przez kierowcę kasku.
2.Uczestnicwo w zawodach wymaga wcześniejszego zgłoszenia do 01.08.2007 i opłaty wpisowego.
3.Wpisowe podlega zwrotowi wyłącznie w przypadkach zawinionych przez organizatorów.
4.Rejestracja zawodników zaczyna się w dniu zawodów o godzinie 9:00 i kończy o godzinie 9:45
5.Po godzinie 9:45 niezarejestrowani zawodnicy nie zostaną dopuszczeni do udziału w zawodach,
6.Do rejestracji należy okazać wszystkie niezbędne dokumenty opisane w warunkach dopuszczenia do startu

Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 09:10:04 /


skoro no problem.. to gdzie jest problem ? Paweł wyjaśnij sytuację i niech stanie sie jasnośc :)

cortinas !G.O.P! / 2007-11-13 11:39:09 /


bogdanw,
rzecywiscie, w porownianiu z toba jestem jeszcze "dzieciak", a w tej sytuacji, chocby z grzecznosci, nie wypada mi uczyc cie zasad kultury.
Pozostaje mi jedynie udzielic ci dobrej rady: zajmij sie swoimi sprawami.
z szacunkiem,
pawel gawronski

pawel_g - warszawa / 2007-11-13 11:58:03 /


Następny... :/ Czy tym młodym to już się w ogóle w głowach poprzewracało? :/

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 12:14:55 /


W takim układzie jeśli oczekujesz Pawle, żeby ludzie trzymali się swoich spraw to sugeruję nie wywlekać tego typu "badziewnych" spraw na forum!
Sam zajmij się swoją sprawą!

pozdrawiam
sołtys

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 12:34:44 /


Jak mam problem zwracam się do osoby której ten problem dotyczy.
Masz z tym problem kolego to napisz do zainteresowanego lub do "Tiny" a nie tutaj.

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 13:20:02 /


Moją Tinę zostaw w spokoju!!! ;)

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 15:13:40 /


zamknijcie wreszcie ten wątek, albo w ogóle całkiem go wywalcie...

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 15:35:21 /


zanim watek zniknie calkowicie zpaytam tylko: Kto aktywuje strony z autakmi, relacjami itp?

Hoover 3M / 2007-11-13 16:56:44 /


moderatorzy :) niewidzialni ;)

Mysza liil (EM) / 2007-11-13 17:14:40 /


Hoover stronki z autkami nie ma problemu - z relacjami ze zlotów / poradami typu hamulce itp. aktywuje sam MK ....


Myśle, że MK ma telefon - ewentualnie Orzeł , więc zadzwoń i pogadaj. Ja dawno nie widziałem żadnego jego posta .... wyobraź sobie ile maili dostaje na skrzynke mk@capri.pl ;-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 17:16:32 /


> dlaczego zignorowal pan moje dwa mejle-brak odpowiedzi!!!
> zapomnial pan-tak sobie to tlumacze! :)

Niestety od dłuższego czasu krucho u mnie z czasem na zajmowanie się capri.pl. Obecnie mam dość poważną "kupę" zaległych maili i trochę spraw czekało, w tym również i ta.

> stan faktyczny: wplacilem na panskie konto 80zl tytulem wpisowego(PC '07), a mimo to nie znalazlem sie na liscie startujacych.

Sprawdziłem ten stan faktyczny:
- nie zgłosiłeś swojego udziału za pomocą mechanizmu rejestracji na stronie w terminie ustalonym przez regulamin
- wpłaciłeś kasę która wpłynęła po terminie określonym przez regulamin
- nie nawiązałeś żadnego kontaktu przez imprezą w celu wyjaśnienia sytuacji

Efekt netto: nieobecność na liście uczestników i brak udziału w imprezie.

> domagam sie-co chyba logiczne-zwrotu moich pieniedzy.

Biorąc pod uwagę to że nie zgłosiłeś swojego udziału w imprezie w regulaminowy sposób, natomiast wpłaciłeś mi jakąś kasę, mogę to tylko potraktować jako spontaniczną darowiznę. "Domaganie się" zwrotu darowizny nie jest logiczne, ale potrafię zrozumieć że nie miałeś jednak w zamyśle poczynienia darowizny. Na przyszłość sugeruję uważniejsze czytanie wszelkich regulaminów, one jednak mają jakiś cel. A tak mamy zbędne zawracanie głowy z przelewami, zwrotami i publicznymi żalami.

Odpisuję w tej kwestii publicznie, ponieważ napisałeś to trochę w tonie jakbym Cię oszukał, co nie bardzo ma związek z rzeczywistością i wolę to wyklarować.

Zwrot kasy przenoszę już na prywatnego maila, bo nie przyjmuję spontanicznych darowizn z za małą ilością zer.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-04 21:52:29 /


Krótko i na temat. Podoba mi się taki tok prowadzenia rozmowy.Pozdrawiam

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-04 22:48:51 /


Więcej takich ludzi krótko zwięźle i wszystko jasne:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-05 00:08:37 /