logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » prz.napędu » naped linki szybkosciomierza ... jak wymienic?

naped linki szybkosciomierza ... jak wymienic?

No i stało sie :( padła mi naped linki szybkosciomierza, Jak to wyjac? musze wyjmowac skrzynie i całosc rozbierac czy jest jakis fajny knyf na w miare bezproblemowa naprawe? Skad sam naped wziasc, mozna to jakos kupic czy szukac jakies szrotowej skrzyni?
pozdro... i pomocy! ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-04 02:15:46 /


Najprawdopodobniej padła Ci plstikowa zębatka w napędzie. Zdejmij linkę, wyjmij broka z drugiej strony i wyjmij zębatkę. Włóż nową wbij brok uszczelniając go i po kłopocie.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-04 07:31:44 /


W ramach nowej akcji odpowiedz na pytania:
Tak zgadza sie, zrobiłem bez wyciagania skrzyni, po wyjeciu broka, wyleciało ze skrzyni ok 0,2L oleju, Opis ok, ... okazało sie ze zebatka była ok, po ponownym montarzu tej samej zebatki, wszystko gra... czyli samo sie naprawiło :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-24 00:11:25 /


aha, broka podwazałem zestawem srubokret+młotek jak by ktos pytał, na wyjetej skrzyni pestka, na zamontowanej chwila gimnastyki.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-24 00:12:36 /


ale w skrzyni z zewnętrznymi wodzikami to tak się nie da zrobić?

PiotrekFCapri / 2003-07-25 23:22:37 /


nie wiem jak z zewnetrznymi wodzikami moja jest 'typ E' czyli wewnetrzne, tak ze nie wiem :(

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-26 01:53:17 /


Kiedyś pytałem jak ściągnąć samą dupkę ze skrzyni na zewn. wodzikach, nikt mi nie odpowiedział. Jak dla mnie nie da się tego naprawić bez rozbierania skrzyni.

PiotrekFCapri / 2003-07-27 23:27:38 /