logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Bielsko-Biała prośba o pomoc.

Bielsko-Biała prośba o pomoc.

Potrzebna mi pomoc jakiegoś klubowicza z Bielska-Białej.
Sprawa wygląda tak, że firma wulkanizacyjna Top-gum handlujaca na allegro oponami nie wysyła mi przesyłki od 23 października. Kupiłem u nich w zeszłym roku komplet i wszysto było w jak najlepszym porządku. Niestety jedna opona z tego kompletu poniosła śmierć na studzience razem z felga. Postanowilem więc dokupic brakujaca mi sztuke. Tutaj zaczynaja sie jednak schody.
aukcja http://www.allegro.pl/item258911057_opony_zimowe_bieznikowane_155_70r13.html
mój nick to drowningpool
przelew poszedł 24 października.

Czy ktoś móglby podjechac do tej choojowej firmy i zapytac sie co do chooja z moja przesyłką??? Telefon nie odpowiada, na maila raczej nie odpowiadaja na gg tez nie. Ewentualnie jesli byłaby taka mozliwość to zabrac od nich oponke i wysłać mi poczta. Oczywiscie wszelkie koszty bym pokrył no i na pół litra też by było.
Jeśli ktoś byłby w stanie coś zdziałac to prosze o kontakt gg 2672116 lub telefon 509212198. Wystarczy sygnał ja oddzwaniam. Z góry dziekuje.

Adres tych debili P.H.U TOP-GUM 43-300 BIELSKO-BIAŁA UL.KRAKOWSKA 226A

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-14 15:30:56 /


No i to mnie zaskoczyłeś bo ja u nich wymieniam opony i kupuje już od kilku lat i nigdy nie było problemów. (coprawda nie na ul. Krakowskiej ale w ich oddziale na ul. Cieszyńskiej)
Oczywiście postaram Ci się pomódz w tej sprawie ale muszę znać więcej szczegułów tej sprawy.
Odezwij się na 790 531 425.

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-14 17:02:50 /


Wracając z pracy mogę tam zajrzeć. Podaj mi więcej szczegółow na priv, (kto zamawiał, numer przelewu, kwota, z kim gadałeś, a porozmawiam w Twoim imieniu tak jakbym to ja kupował, albo Ty dla mnie. )

magic Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-15 11:06:32 /


Dzięki, tematem zajmuje sie narazie Eclips.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-16 11:37:36 /


http://klub.chip.pl/kacor/negatyw2.txt

Moja historia zostanie opisana jak się zakończy. Narazie trwa prawie miesiąc. Mimo zapewnien, że paczka została wysłana nadal nic nie dostałem. Nie wierze, że wysłali tą paczke.
Mam już dosyć tych kootasów. Przez nich popłynałem na 3 stówy. Nie dostałem opony, zima sie zaczęła i musiałem kupic na szybko 2 w sklepie.

Może uda mi się kiedyś być w BB to zajade i powiem co mysle.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-18 07:41:44 /


Wczoraj po raz kolejny byłem w oddziale firmy Top-Gum i zapewnili mnie, że sprawdzili i opona została wysłana w ubiegłym tygodniu a wg. nich opóźnienie jest spowodowane tym, że od niedawna zmienili firmę dostarczającą przesyłki bo poprzednia okazała się do D... Tłumaczyli, że Przez bardzo dużą ilość zamówień związanych z "nagłym" nadejściem zimy przesyłki idą do dwóch tygodni.
Dla pewności podjadę po niedzieli do głównego oddziału na ul.Krakowską i jeżeli faktycznie wysłali to wezmę od nich numer przesyłki i dowiem się dokładnie jaka firma miała ją do Ciebie dostarczyć.

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 09:17:24 /


Opona własnie dotarła. Trwało to prawie miesiąc. KURIER OPEK OK. TOP_GUM KŁAMCY. Opisze szerzej jak bede miał chwile czasu.
Eclips dzieki za zajęcie się sprawa.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-19 12:58:38 /