logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Gryźliny - WC

Gryźliny - WC

Ostatnio w Gryźlinach chyba nie było toalet.Może czas o tym pomysleć.My facececi sobie poradzimy ale kobietom by to znacznie ułatwiło życie.Taki "Toi To" chyba nie jest tak strasznie drogi a dwa lub trzy powinny załatwic sprawę.

Arni12 / 2003-07-05 00:40:26 /


Sprawe pewnie by zalatwil i jeden. W sumie wygodna sprawa, ale to jest wlasciwe antyzlot, prawda? No a poza tym mozna sobie skoczyc na stacje Orlenu, ktora jest niedaleko :) (Ale jakby co to ja jestem raczej za)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-05 00:44:18 /


Kupcie ode mnie :D http://www.roxxim.com/obiekty.htm , jeno ja mam takie podłączane do mediów i przeznaczone do zarabiania na nich... BTW każdego zainteresowanego dystrybucją zapraszam na priv (cena 23.000, ale zwraca się po roku)! Sorki za autoreklmę, ale skoro wyszedł temat srania to się podłączyłem, a cel szczytny bo zbieram wiadomo na co :) Proszę o wyrozumiałość...

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-05 08:46:39 /


a nie bedzie w tym wc smierdziec? bo w opisie nie ma o "zbiorniku" na kupe, tylko ze jest system wodno-kanalizacyjny. a na gyzlinach nie ma za bardzo gdzie tego odprowadzic... no chyba ze bedziecie rowy kopac hehee

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-05 10:31:25 /


chyba ze albatros dorzuci ze dwie lopaty gratis do klopa...co by wykopac podwaliny ;-)

Jabol / 2003-07-05 10:46:06 /


He he he są następujące możliwości: zbiornik wziemny na szambo i na wodę (jak jest prund) a jak go nie ma to grawitacyjny (na wode, nie na szmbo ;D ), lub w miejsce szamba zbiornik na aktywator chemiczny. Ale to generalnie są obiekty do stawiania tam, gdzie jest kupa (!) ludzi, więc i media ;)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-05 11:24:26 /


HAHAHA ...prąd i woda.... jest za to szpadelek i dołek ;)
"Niestety" atrakcyjność Gryźlin polega też między innymi na tym, że jest wpełni wyizolowanym i swobodnym zlotem :)
Owszem, że można i przytargać klopa, ale tylko jeśli to komuś sprawi więcej przyjemności niż kłopotu ;)
Jakoś nie wyobrażam sobie "salonowych" warunków... a może potem prysznic? :D
Wszystko jest w zasięgu naszych wozów, co z tego, że nie nóg?
pozdro
P.S. popytam, jeśli coś się znajdzie przy okazji, to może będzie, ale podkreślam: PRZY OKAZJI ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-07 07:57:49 /


Spoko Karol, prysznic też jest w ofercie ;D Tak jak kiosk, zaplecze kuchenne, budka telefoniczna i inne ;) Można całą infrastrukturę zbudować! ;)))

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-07 08:05:20 /


Ja osobiscie nie mam nic przeciwko odrobinie luksusu , idea antyzlotu wcale mi sie tak bardzo nie podoba i parę rzeczy można by zorganizować a nie zostawiac wszystkiego "jakos to bedzie" (chociaż podobno jakoś to działało i też było fajnie)

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-07 08:06:13 /


Arni najprościej będzie jak załatwisz i weźmiesz ze sobą taką "toalete" !!!!!
Bo to przecież żaden problem, tylko w bagażnik Capri albo przyczepka i tak ze 200 km. z "kiblem"
Dzięki bo to naprawde pomocne.
Dzięki.
P.S. ...najlepiej koloru zielonego jakbyś dał rade - bo wiesz nie bedzie sie odróżniać.
Dzięki.A Ja wezmę za to papier toaletowy - też gratis.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-07 08:11:50 /


propnuje kupe zrobic w domu, w toalecie

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-07 09:02:13 /


My jesteśmy twardzi ale może kobiety się wypowiedzą one napewno są czulsze na ten temat i nie ma się co dziwić. Byłem na niejednym zlocie (motocyklowym co prawda) i wiem jak to jest gdy wchodząc do lasu więcej papieru toaletowego jak drzew.

Piotr Nowak / 2003-07-07 09:44:20 /


a tam, w lesie na swiezym powietrzu, co chwile zerkajac czy ktos nie idzie calkiem dobrze zalatwia sie potrzeby fizjologiczne.
a prysznic taki jak w mash ( o ile mi sie serial nie pomylil ) hehehhehe
cruiser wymoczysz sie w jeziorze ;)
goras to milego zatwardzenia zycze:)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-07 10:48:10 /


ja moge sie wymoczyc w jeziorze ale myslałem , że bedziecie chcieli pływać
(no i te zdechłe ryby)

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-07 10:59:54 /


Arni najprościej będzie jak załatwisz i weźmiesz ze sobą taką "toalete" !!!!!
Bo to przecież żaden problem, tylko w bagażnik Capri albo przyczepka i tak ze 200 km. z "kiblem"


Tyle że Arni ma 500 km ;-)))
Ale propozycja dobra 1zł kasujesz od wstępu do ustępu i kasa za paliwko zwrócona ........ tylko nie montuj haka do JEDYNECZKI !!

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-07 11:16:09 /


... jakie zdechłe?! jakie zdechłe?!
Nie byłeś u nas i nie widziałeś, że to są rybki pielęgnice :D
A i w lesie nie dało się nigdy po kilku dniach zauważyć większej ilości papieru niż drzew! Tu u nas nie tak łatwo zasr...ć las ;)
Wbrew pozorom nie wszystko jest zdezorganizowane ;P

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-07 11:52:12 /


karol cruiserowi chyba chodzi o to, ze po jego kapieli beda zdechle ;)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-07 11:55:00 /


wiem, wiem, ale też i w tej intencji specjalnie tresowane rybki po wejściu do wody skubią i pięlęgnują każdego delikwenta ;)
To taka atrakcja turystyczna :)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-07 12:00:42 /


"skubia i pielegnuja delikwenta" - to juz pod zoofilie podchodzi :P

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-07 12:04:11 /


hmmm....brzmi zachęcająco , nie zdechną i poskubią.....no no

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-07 12:05:22 /


Rybka zwana Wandą...co to niemca nie chciała ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-07 12:17:49 /


"skubia i pielegnuja delikwenta"....do białej kości
toż to sa piranie a nie pielęgnice :-P

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-07 12:59:52 /


Dzwoniłem do ToiToi w Giżycku tel. (087) 429 12 38 lub 0605 / 655-260. Za Dwie kabiny podstawione w piątek i zabrane w niedzielę chcą 428 zł. Zakładając że będzie około 100-150 osób na łebka by wypadło po 2,83zł do 4,28 zł.Jeśli większość te ceny nie zwalą z nóg to można zamówić.A jeśli nie to się dostosuje do większości.
Ponieważ jak Mike napisał mieszkam ok 500km od Gryźlin wskazaniem miejsca gdzie mają stanąć musiał by się zająć ktoś kto ma najbliżej.
Tylko przypomnę historyjke z poprzednich wakacji gdy jednemu facetowi wgryzł się kleszcz w pewne ważne miejsce dla każdego mężczyzny :)

Arni12 / 2003-07-07 13:24:58 /


Arni ma racje. To tylko w Polsce są tendencje do srania w krzaki. W cywilizowanych krajach na każdym pikniku, czy parkingu w środku lasu stoi klop, a za robienie poza nim nakłada się wysokie kary. I nie jest to nic dziwnego. To tylko kwestia kultury i edukacji ekologicznej danego społeczeństwa. Ktoś może powiedzieć, że gówno jest ekologiczne, bo się rozkłada i użyźnia, ale nie tak do końca niestety. Pozatym dla czego narażać kogoś, kto chciałby sobie w tym samym miejscu zrobić zlot, albo cokolwiek innego na wąchanie i podziwianie pamiątek po spocie capri.pl? Nie jesteśmy sami koledzy, pamiętajmy, że to co zostawiamy następcom, czy potomnym po sobie świadczy o nas samych ;) Sorki za przydługi wywód :D

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-07 17:29:16 /


JA osobiście będąc pod namiotem czy w Gryźlinach mam tendencję do srania w krzaki, niekoniecznie jednak 20 m od miejsca biwakowania. Dłuższy spacer po lesie jeszcze nikomu nie zaszkodził.
Mimo iż mieszkam w najbliższej okolicy nie pomogę w ustawianiu plastikowych kibli. Sorry.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-07 17:46:58 /


Dodam jeszcze, że jeśli mam czekać do kibla w 20 osobowej kolejce i korzystać z niego po 150 osobach(z których to 150 osób przynajmiej 80 ma biegunkę po pifku), to chyba wolę ze względów estetycznych załatwić swoje potrzeby w lesie.
Pozdrawiam :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-07 17:55:21 /


Na rozluźnienie ;)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-07 18:10:06 /


No to patrzcie, jak Eskimosi łowią:

Lloyd / 2003-07-07 20:34:29 /


Ja tam sobie moje pojechac na Olrena 5km, ale co tam, jak postawicie (tylko nie na widoku) tojtojke to sie dorzuce ;) Chodz, wole Gryzliny jako zlot pozbawiony organizacji.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-07 22:06:16 /


popieram szajbe , bo tez wole sie na swiezym powietrzu zalatwic.
do lasu kazdy idzie z lopatka, kopie dolek na swoja kupe, zalatwia sie i zasypuje :)hehehehhehe
a tu kilka filmikow we flashu dla rozluznienia atmosfery :P
http://www.doodie.com

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-08 01:41:03 /


jak byłem mały i sie jechało pod namiot, brało sie ze soba taki wynalazek zwany 'saperka' na kijek wkładało sie papier i udawało sie w spacer... czysto i estetycznie.
Co do toytoya ... to faktycznie nastepnego dnia to bedzie strach tam wejsc :(

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-08 01:51:50 /


No a jak ktos w niego wjedzie (chyba nie bylo jeszcze zlotu bez dzwonka jesli byl to przypomnijcie swoja droga niezly temat na nowy wontek DZWONY NA ZLOTACH I ICH AUTORZY :-))) )
No wlasnie jak ktos wjedzie Caprim w taki tojtoj to ........ i tu moja wyobraznia przyspiesza -strasznie przyspiesza. Mysle ze stacja benzynowa to dobry pomysl a taki toj toj na gryzlinach 150 osoob go ladujacych a potem jeden desperat..............Dopiero Albatros bedzie kraj cywilizowany
NARRA

Q_Back / 2003-07-08 09:09:24 /


a'propos "kultury" wysokocywilizowanych krajów:
... jedziemy z niemiecką wycieczką ichnim "Autos(r)anem" wszyscy się zachwycają widokami (jeszcze na zachodzie), oglądają, ach-ają i och-ają, na parkingach/stacjach sr..ją, płacą za kibelek i się zachwycają jak to stać trzeba do niego...
...mijamy granicę Polską... PRZERWA! sr..ć się komuś zachciało! Autos(r)an stoi na górze, na wzniesieniu, na podwójnej ciągłej... czereda rozlała się po ulicy, po wzgórzach i w krzole, aż im dupska z krzaków wystają, bo 2 m od drogi to już za daleko...oczywiście po powrocie do "siebie" wróciła im wiedza co to WC ;)
Dotyczy nie tylko jednego przypadku i nie tylko "najbliższych" zachodnich sąsiadów.

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-08 09:31:29 /


Qba, masz u mnie browca za pomysła z dzwonem :D
...robimy w TOY TOY, a potem OJ OJ OJ... ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-08 09:34:25 /


ale tak zeby jeszcze byl wybuch .
w kazdym razie rozbijam namiot jak najdalej od tojtoja :P

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-08 09:38:24 /


I kto przywali tak zeby obryzgac namiot Segal -konkurs - a jak nie da rady to zawsze mozna jej przed namiotem kolami albo poprostu narobic
BUAHAHAHHAHAHAHA
NARRA

Q_Back / 2003-07-08 14:39:05 /


qback, no ja ci sie zesram przed namiotem !!! :P
srajac pod namiot segal srasz pod namiot coke!!! wybor nalezy do ciebie
w razie czego przeniose sie do cortinki ;)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-08 14:42:01 /


Macie strasznie gówniany temat !!!!!!! Dajcie spokój !!!!
Zaraz ktoś wyskoczy że może prysznice by sie przydały !!!

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-08 14:43:02 /


i na...robimy do tego mesia z 77 :P

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-08 14:45:15 /


Kibel w Gryźlinach stanąłby w sprzeczności z podstawowymi założeniami tej imperezy. Więc kibla nie będzie - nawet mi nie jest przykro z tego powodu. Tak, wiem, jestem nieokrzesanym dzikusem ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-08 14:56:52 /


A co z konkursem ???? :-(

NARRA?

Q_Back / 2003-07-08 15:51:07 /


no chyba żeby zorganizować nowe zawody ;) jazda na oklep na toy-toyu za caprikiem ;D

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-08 15:57:02 /


Trójkącie, proszę Cię..

goha / 2003-07-08 16:22:33 /


zwierzęta ! a ja już kupiłem wieszak na przylepce do mojego różowego papiera toaletowego

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-08 17:08:21 /


3kat :))))))))))))) segal zagada gohe i mozna sprobowac 400m na oklep :P
cruiser, na tylna klape bedzie jak znalazł ;) hihihii :)))))

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-08 18:09:54 /


BTW. Albatros widzialem "Twoj" kibelek wczoraj w nocy, ale sie nie skusilem.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-09 15:35:37 /


:) He he he Jakby ktoś kciał na żywo zobaczyć i sprawdzić funkcjonalność organoleptycznie to stawiamy je w Olsztynie ;D Ale już więcej nic nie piszę, bo zaraz bana dostanę...

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-09 18:11:10 /