logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Jestem miłosnikiem klasyka czy POZEREM.....

Jestem miłosnikiem klasyka czy POZEREM.....

Witam wszystkich mam bzika na punkcie starych smieci tzn wszystko co stare oprucz kobiet.Jestesmy/jestem miłosnikiem swojego auta kocham klasyke czy zwykłym pozerem np:kupuje auto na allego za 500zł i się chwale..Moje auto ma byś wyłącznie takie jak zostało wyprodukowane 100% standardu czy wiejski tuning.

Chodzi o klasyke/szaczunek/miłosć do starych aut czy -- OSZPECENIE ZNISZCZENIE DUSZY AUTA.

PODAJE KILKA FOTEK DO ZROZUMIENIA OCO MI CHODZI.

PRZYKłADOWE FOKI.PRZEPRASZAM WłAśCICIELI AUT /ALE TO JEST OKROPNE...

DnBMarecki Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 00:33:42 /


jak myślał tak myślał, ale Tak To Jest Agrotuning

paras / 2007-11-18 00:37:41 /


...przynajmniej dla mnie.
sorki

paras / 2007-11-18 00:38:24 /


kwestia gustu :P

słucham nirvany i korna , jestem pozerem czy prawdziwym tru metaluchem :) że tak to porównam. Każdy robi auto pod siebie. Ja uważam że capri było piekne takie jak wyjechało z fabryki, co nie znaczy że dla własnej wygody nie zmienie kilku rzeczy, gdybym mial kase to bym miał oryginał i custuma, a tak mam customa który nie każdemu sie podoba ale trudno, nie Tobie ma sie podobać a mi :)
pozdro

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 00:38:42 /


poprostu mnie to boli jak ktos szpeci i niszczy klasyke...

DnBMarecki Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 00:40:00 /


słucham nirvany i korna , jestem pozerem czy prawdziwym tru metaluchem :) hehe nie oto chodzi /nirvana jest w pozo /słucham dnb/rage/stara muza 70's/80' tez jestem pozerem..???

DnBMarecki Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 00:43:10 /


dla ciebie szpeci , dla niego jest fajne, a jakby nie patrzeć to auto pojeździ przynajmniej jeszcze parę lat najwyzej zeszpecone, ale nie będziesz sie nim golił :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 00:43:55 /


moje porównanie miało pokazać ze ja od jakiegoś czasu zaczynam mieć straszną bekę z tego jak nie którzy sie klasyfikują na tych coś są TRue i na pozerów,z perspektywy czasu zauważasz jak śmieszne są takie waśnie dlatego tak napisałem :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 00:47:18 /


OSTATNIA FOTKA DO ZROZUMIENIA.

DnBMarecki Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 00:47:39 /


cywilnie ten czerwony, ale na miacho i dycho ten niebieski :D no bo dupeczki tylko na niebieskiego poleca :P

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 00:53:40 /


DnBMarecki: a auta z fotek poniżej... wieś czy nie wieś? Jakie jest twoje zdanie?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-18 01:26:36 /


http://www.youtube.com/watch?v=URVCj4WYyKQ&feature=related

czy to też podchodzi pod oszpecenie ?? ;-))


A ten z pierwszego zdjęcia z tego folderu ??
http://www.capri.pl/library/folders/range/rs-1986

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-18 01:30:30 /


dzięki;)

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-18 01:58:27 /


ale wali mnie to czy jestem dla Ciebie pozerem czy nie.Miałem taką wizję a nie inna.Przedłuzyłem mu życie o jakieś dziesięć lat.I to mi wystarczy.Wole mu dodać nieorginalna listwe progową niż jeździc rdzewiejącym strupem (bo to oryginał) ...
A na dodatek wychodzi jeszcze jeden podobny...:)

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-18 02:08:49 /


Je osobiście jestem za Oryginałem ... ale delikatne "udoskonalenia" według własnej wizji mi nie przeszkadzają (wręcz popieram), drastyczne zmiany, jeśli profesjonalnie zrobione, też jestem w stanie zaakceptować (ale nie zawsze). Osobiście pragnął bym posiadać 100% oryginał i własną "na maxa wypasioną" wersję (według mojej wizji). Niestety nie jestem w stanie tego osiągnąć i robię coś ... pomiędzy.

yaycash_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 04:51:10 /


Mario, pewnie chodziło o ten nieoryginalny spoiler z przodu ;-)

radzieckii / 2007-11-18 09:49:19 /


DnbMarecki
Będzie nieoryginalny silnik, skrzynia, cały układ napędowy, zawieszenie, układ hamulcowy, nieoryginalna deska, całe wnętrze i wiesz co? To mój samochód.

white_wolf Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 10:15:24 /


ktos chyba szuka dziury w calym albo ma za malo problemow z samochodem... za duzo czasu.. zamiast czepiac sie innych daj swoj dobry przyklad

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-18 10:25:14 /


white_wolf, ważne że w fordzie wszystko od forda :)

Mysza liil (EM) / 2007-11-18 10:31:47 /


Będzie nieoryginalny silnik, skrzynia, cały układ napędowy, zawieszenie, układ hamulcowy, nieoryginalna deska, całe wnętrze i wiesz co? To mój samochód./hmmmm no wiesz ja w to nie wnikam co ty zrobisz z własnego samochodu ale uwazam ze wsadzanie do strych samochodów /spoilerów/progów/KOSTEK RUBIKA JAK W MALUCHU PO TUNINGU/i nie wiadomo czego jeszcze.Wygląda to wszystko ja gówno a nie stara fura.Z własnej strony przyjmuje to ze Ford Granada jest limuzyna a Ford capri Europejskim muscle car.I powino to zostac jak jest silnik to pikus bo to częśc zamienna a kezdemu tu chodzi o moc!!.Chodzi tu o wygląc auta.....KLASYCZNY WYGLąD

DnBMarecki Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 11:54:10 /


DnBMarecki - opanuj się trochę, młody jesteś, nowy na forum, dopiero co samochód kupiłeś ale już próbujesz ludzi nawracać. Pojeździj pare lat starym fordem (jeśli dasz radę) zobaczysz jak to jest. Wtedy będziesz mógł coś powiedzieć bo będziesz miał doświadczenie. Powodzenia

Guzik Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 12:03:20 /


Dobra koniec tego wszystkiego...mam nadzieje ze kogos nie obraziłem i jego limuzyny z kostka rubika.PRZEPRASZAM allllll "Wiejski tuning"

DnBMarecki Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 12:06:12 /


To co kto robi z własnym samochodem to jego sprawa. Ja wole ludzi zabawnych od takich co krytykują innych.
Panie Marecki czy należysz do tej grupy konfliktowych ludzików? Jeśli tak to zmień forum.

Michał.. / 2007-11-18 12:06:32 /


Co za głupota.Napisz Panie Marecki o czymś pożytecznym a nie to co na język naniesie.Nie podoba Ci się spoko zachowaj to dla siebie.Każdy ma swój gust i tego nie zmienisz,więc po co takie wywody robić na ten temat.

PSIAŁA / 2007-11-18 12:19:14 /


Moje auto, mój cyrk i moje małpy. Uważam, że każdy może robić ze swoją własnością, co tylko mu się podoba i ile tylko nie szkodzi to innym.

-MS- Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-18 13:12:02 /


no pewnie.. wiadomo ze "kazdemu tu o moc chodzi..!":) - a nei wiesz ze kazdy spojler to + 5KM a jezeli jest czerwony albo zolty to daje +7?:) ...zaskocze cie - nie zawsze chodzi o moc tylko i wylacznie... zreszta to co gadasz tak co 3 wypowiedz kloci sie samo ze soba... koniecznie oryginalne ale o moc ma chodzic... samochod oryginalny ale silnik to co innego..."pikus"

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-18 13:46:08 /


a x-pack to wiejski tjuning :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 13:48:16 /


Nie kumam o co chodzi z tym tematem :) nie widziałem na tej stronie żadnych drastycznych modyfikacji jeśli chodzi o nadwozie.
Jestem zwolennikiem przeróbek jeśli są w klimacie tamtych lat, nie kumam metrowej wysokości spoilerów i innych badziewi.
Koledze DnBMarecki chodziło chyba o to że nie ma sensu wstawiania silników od poldka czy diesla i z tym pewnie wszyscy się zgadzamy bo kilka tematów już było o takich chorych pomysłach (ekonomia i stare fordy do siebie nie pasują :D ), natomiast chęć wstawienia większego fajniejszego silnika np V8 jest jak najbardziej wskazane.

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 15:32:50 /


A ja widziałem kilka drastycznych przeróbek - jedna skończyła w hucie , drugą Pająk zasuwał jakiś czas, teraz przycichło ;-)) Ten obniżany kombiak jeszcze jeździ ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-18 16:00:44 /


ejj z 5x czytałem i nie ogerniam tego tematu:) i teraz nie wiem czy jestem za bardzo trzezwy czy pijany:) w sensie ze mam powiedziec czy jestes milosniikiem klasyka czy pozerem?
mnie tam się podoba x-pack ,a pozostałem granie też i jezdzą..no Spawna "dziwka" to nie wiem czy jezdzi czy nie, ale jest zajebista, ja robiu auto na fabryke, ale z następnym to wiem że sobie popłyne..zrobie pod siebie i pewnie bede pozornym miłosnikiem klasyka:) a pozery mylą:P
Pozdro

Havel aka Gaweł Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 21:27:10 /


Ja tak samo czytam czytam nie moge zjarzyć o co chodzi ;/

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-18 21:48:37 /


tez sie napije a z tym pytankiem to chyba do doktora,bo to dosc skomplikowane a tu najczesciej porady techniczne.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-18 22:07:52 /


ja mnie j więcej kleje o co chodzi, sam nie trawie plastików spojlerów i wynalazków na starych autach, no ale każdy ma swoja wizje auta, ja waham sie nad zamontowaniem spojlera rs czarnego pod zderzak,fakt nie lubie plastiku ale akurat ten był dedykowany do capri i jako jeden z nielicznych prezentuje sie całkiem ciekawie pozatym dobrze maskuje pewne niedociągnięcia

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 22:25:08 /


Już Ci odpowiadam Marecki: jesteś pozerem.

Jeśli piszesz, że dla Ciebie najważniejsza jest zgodność z oryginałem a potem piszesz, że rozumiesz zmianę silników, bo "moc", to dla mnie jesteś pozerem. To znaczy, że jakbyś miał oryginalną MK1 z 1.4 V4 pod maską, to byś zmienił na 2,3 żeby mieć większą moc.
A jeśli chodzi o kostki i inne elementy wnętrza, to najpierw dowiedz się o co chodzi. Kostki były w autach od lat 60-tych. Więc coś chyba mają z klimatu starych aut. Poza tym wklejasz fotkę oryginalnego X-Pack'a vs jakiś gówniany golf. To znaczy o Twojej niewystarczającej wiedzy co do tematu Capri. Więcej pokory radzę na przyszłość. A zamiast zakładać coraz to nowe wątki (nic nie wnoszące zresztą..) - poczytaj NAS i zobaczysz z ludźmi jakiego pokroju masz przyjemność. A nie pytaj kto pozer a kto nie.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 22:44:38 /


mam nieodparte wrażenie, że ten wątek jest bez sesnu. No ja nie mam takich problemów z tożsamością.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 23:02:16 /


nie no temacik jest spoko gust gustowi nie był nigdy równy i dzięki temu mamy tak wiele wspaniałych maszyn które na każdym zlocie możemy podziwiać. Marecki twoje porównania Granady z trampem czy Xpack z kaszlakiem(szacunek dla niego:P) to chłopie nie Tu. Sam wcale długo na forum nie jestem ale polecam najpierw wejdź na forum i czytaj codziennie wchodząc na stronę czytaj a poznasz na czym stoisz i jacy tu są ludzie. Moim zdaniem to nie trafiłeś z tym tematem w zwłaszcza jak napisałeś że jesteś za oryginałem ale zmiana silnika jest ok... konsekwencje niestety.
JA mojego Tajniaka staram się zrobić po swojemu zachowując linie i charakter klasyka. Aha i nie obchodzi mnie czy ktoś powie na mnie "pozer" a jeśli tak powie to tylko temu że mi będzie zazdrościł :P

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-19 00:30:15 /


Marecki do biblioteki i foldery przeglądać. Poczytac co to X-pack!!!!!!!

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-19 00:34:38 /


jak mam Granade MK II b a zdezaki od MK II a bo ladniejsze i dostanie plastikow do "b" nie uszkodzonych graniczy z cudem, to jestem pozerem, lamerem, tunerem, czy renowatorem z brakami? :)

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-19 07:27:47 /


Czytam, czytam i nie ogarniam o co chodzi.
Jak ktoś ma oryginalnego X-PACKa to jest wiejskim tunerem, ale już jak ktoś zakłada do forda gaźnik od fiuta to jest miłośnikiem klasyka?
Ważne aby z wierzchu było ładnie, a pod maską mechanika na druty i części od tarpana. To jest dopiero wiocha!

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-19 08:36:24 /


Ja nie ogarniam o co chodzi w tym watku(może dlatego że mam temperature i chory jestem). Totalnie bez sensu jest on dla mnie:/
Pozdr

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-19 12:03:01 /


Jak od Tarpana, to najlepiej wsadzic do Capri silnik od 239D :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-19 14:19:59 /


Ta perkins od ciągników:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-19 14:51:15 /


Dobra koniec nie pisałem o cadnym pieprzonym x-packu bo nawet nie wiem co to jest NIE PISAłEM ZE MAM GZNIK OD FIATA ANI OD TARPANA kazdy zwas przekreca wszystko i jtak nikt nie wie oco chodzi..dzieki :::

DnBMarecki Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-19 15:37:17 /


Przestań sie ciskać Marecki,dziwisz sie takiej reakcji??Zakładasz jeden z bardziej durnych i nic nie wnoszących wątków na forum,wyśmiewasz auta z klubu i wklejasz ich zdjęcia bez zgody właścicieli:/ Następnym razem jak koniecznie będziesz chciał jakoś zaistnieć na stronie to najpierw pomyśl(najlepiej kilka razy) i napisz coś z sensem a nie zaśmiecaj strone takimi serami...

kacheł / 2007-11-19 17:07:30 /


No to Marecki się dowiedz co to jest X-pack... i nie jest on pieprzony.. no-najwyżej troche solony;] hehe

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-19 17:08:38 /


"nie pisałem o cadnym pieprzonym x-packu bo nawet nie wiem co to jest" hehehehe a wklejasz zdjecia capri w x-packu i mówisz ze wiocha :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-19 17:23:26 /


i graniowe oryginalne dokładki RS za które dał bym się w paski pokroić...;) i choć na dzisiejsze standardy taki pług nie wygląda najpiękniej to jednak moja grania kiedyś taki dostanie.... Jak go zdobędę;) co chyba bedzie graniczyć z cudem;)

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-19 17:26:43 /


Nikt z nas nie przekręca nic tylko mówi że zakładasz durne posty

PSIAŁA / 2007-11-19 19:25:00 /


dbmarecki. Zawsze mi się wydawało, że gaźnik od tarpana (f233) jest taki sam jak we fiacie 125p. :D

-MS- Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-19 19:31:54 /


Chłopaki nie piszcie, że będziecie robić pod siebie .... ;-)) Ja wam tego nie życze, chyba, że na bardzo późną starość i macie tak wybiegające w przód plany... no, ale mimo wszystko nie życze.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-19 21:30:44 /


plagiat :)

Mysza liil (EM) / 2007-11-19 21:36:22 /


Chłopaki to są w agencji towarzyskiej my jesteśmy młode wilki heheh :P

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-19 22:49:45 /


Pewien jesteś, że Twój samochód to MkIIa? Czy to tylko pozeranctwo?

radzieckii / 2007-11-19 23:22:49 /


Tarpan z silnikiem S-21 mogl tez miec jednogardzielowy gaznik Jikov :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-20 01:58:19 /


debilny wątek, jaki miał cel?

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-23 13:55:51 /


Rozrywkowy ;)

-MS- Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-23 14:40:26 /


hehe dawno mnie nie było ale patrze debilizm sie szerzy na maxa:D

skroban Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-23 19:42:39 /


dlatego przydałby się ktoś kto wprowadzi "twardą rękę" i pozamyka wszystkie kretyńskie tematy da nowym blokadę pisania tematów udostępni tylko wyszukiwarkę! a jak sie jakiś przedrze koleś z takim tematem to usunie zanim go założy:P

Blokada na nowych i komunikat czerwony najlepiej "wyszukiwarka!!!!" myśl i szukaj :P

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-23 23:01:20 /


z wyszukiwarka to fakt ,jest dużo ale niestety tematy czy tytuły są tak często dziwnie pisane że potem cos odnaleść to katorga,nawet sam kiedyś dałem jakiś lipny typu -rzucanie silnikiem-co zaowocowało pytaniami typu czy to jest jakaś nowa dyscyplina zlotowa.Zakładając nowy wątek należałoby tez przemyślec tytuł coby jak najłatwiej i tematycznie znaleść.

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-23 23:09:48 /


No to już jak dla mnie logiczne temat jest jedną z najważniejszych rzeczy danego problemu czytelny klarowny i trafiony żeby każdy wiedział o co chodzi i każdy mógł znaleźć

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-23 23:47:36 /


Ale to też jest wytłumaczone. Przy zakładaniu nowego wątku... Właśnie o to się rozchodzi, żeby ludzie zaczęli MYŚLEĆ! Bo jak na razie to ręce opadają... :/

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-24 01:11:49 /


Milo, takiego cudu to nawet Tusk nie potrafi ;)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-24 02:48:06 /


cudu pewnie nie, ale gdyby tak nowemu użytkownikowi udostępnić czytanie na forum i tylko wyszukiwarkę na pierwsze 3 miesiące bez używania forum to może by się nauczyli.
sam kiedyś spędziłem 30 minut przeszukując forum żeby coś tam znaleść i jakoś nie umarłem, no ale po co marnować swój czas skoro mogłem napisać nowy temat i poczekać aż się ktoś odezwie ;)

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-27 12:38:48 /


tja... Można znaleźć potrzebne info, czasem to zjamuje długo z powodu pisowni, błędów i tytułów które nie mówią nic, ale można. A jak już potrzebuje się dokładnie dowiedzieć to pisze jak najdokładniej i jest cacy, wszyscy się rozumiemy i jesteśmy zadowoleni. A tytułu w stylu "pomocy" lub "nie wiem" są boskie...

Pozdrawiam

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-27 12:59:13 /


nie rozumiem za bardzo o co chodziło autorowi watku, o gustach sie nie dyskutuje, ja lubie zarówno klasyke czyli w 100% oryginalne autka np taki capri v4 a lubie też ciekawe potwory. Nie każda przeróbka mi sie musi podobać ale to własnie jest kwestia gustu... prosty przykład...

http://www.capri.pl/image/car/1149/1619/77649

wg mnie ten samochód (uznany zostałby zapewne przez autora wątku za wiejski tuning) nie dość że został w profesjonalny sposób wyremontowany i przerobiony to ma coś w sobie. Dla mnie jego przód jest genialny a tył mi sie nie do końca podoba ale nie powiem że jest brzydki.

Pospiech Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-29 22:55:54 /


Jak dla mnie to auto jest genialne

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-30 12:39:09 /


fajny ale jestem ciekaw jak przeglad?kola ,kierunki.czy na przeglad sie to zmienia?

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-01 14:50:32 /