logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » ostatni dzwonek :)

ostatni dzwonek :)

Witam,
Miałem niezwykłą przyjemność spędzić ostatni tydzień na wyspie Wolin.
Jednocześnie dość blisko miał tam miejsce zlot gwiazd polskiego kina. Co prawda ja tych gwiazd nie znam ale skoro tak mówią to widocznie to gwiazdy. W każdym bądź razie pojawiała się tam wszedzie reklama Lexusa jako luksusowej marki chyba wlasnie dla artystow bo malo kto moze sobie na takie auto pozwolic. Jak tak dalej pójdzie to wspomniane gwiazdy zaczną kupować lexusy bo tak wypada :)

Mam propozycje, zeby jezeli jeszcze sie da rozkręcić szeroką kampanie mającą na celu wylansowanie Capri jako auta bez którego wstyd pojawić się w towarzystwie :) Tylko nie bardzo wiem jak sie do tego wziac :)
To już ostatni dzwonek .... niedlugo lexus dopnie swego i będzie za późno :)
--
pozdrawiam
piotrek

belunch / 2003-07-07 09:08:58 /


Dobre, dobre - ceny pójdą w górę jak Lexusa i nigdy sobie Capri nie wyremontuję ;)))

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-07 10:47:10 /


A ja bym wolal, zeby moda na stare samochody szybko minela, bo mnie osobiscie wkurza (troche dobrego przynosi - sa restaurowane auta). Wiec jak spotkam jakas znana/bogata osobe to bede ja zniechecal ;)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-07 11:29:57 /


Ja nie chcial bym zeby cala holota polskiego szol biznesu, gwjazd, estrady i inni i innego biznesu, przyjechala na Gryzliny czy na puchar. Na kiego ..... mi tam oni.
Ja wole nas jako nas: bez lansowania, bez udawania, bez stresowania, bez reklamy, medioow, Czy jest choc jeden z n/was kto ufa mediom?
Czy liczy ktos na poprawe czegokolwiek jak sam nie poprawi a moze ktos tu chce byc gfiazDom
albo szol biznez ?????
KTO ????

NARRA :-)

Q_Back / 2003-07-07 13:48:15 /


Zgadzam się z przedmówcami - na to trzeba samemu zachorować i samemu do tego dojść. Poza tym nie szyuka qpić wyremontowane Capri, tylko samemu wypatrzyć egzemplarz i doprowadzić do ideału.

Pozdrawiam wszystkich Maniaków!

Lloyd / 2003-07-07 14:15:35 /


To nawet nie o to chodzi, sie mi wydaje -kto wyszuka, kto zrobi. Ale funkcja gfjazdy to nie jest: taka sobie funkcja - to TAKAAA FUNKCJA a jak Capri bedzie mialo TAAAKOM FUNKCJE to
moze byc tak ze bedzie Big brader o Capri albo Familjada bedzie w swieta z gosciem specjanym, gfijazdom co ma Capri :-P. I wtedy - no wlasnie co wtedy ?
Lepjej bedzie?. Bedzie: ale masz Capri kiepskie, Woloszanski ten to ma....-historyczne ma ....
A Kookoolska Natty ta to ma takie wypasione ...... a jakie ma Olbrychsky lepsze niz starssky:-P
A przecie to samochood nie dla mas tylko dla nas :-)
NARRA

Q_Back / 2003-07-07 14:35:39 /


taaa... Big Brother... kumpel to chciałby mi (na szczęście to nie możliwe ;)) zamontować kamerę na ruch w garażu i fiuuu do neta :D ...to by była kronika :)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-07 14:49:12 /


A potem taki jeden z śmiech troje kupiłby Capri i wysadził go granatami(alibo dyjamentami) i sprzedawał na Allegro żeby zarobić kilka punktów w publice.
Lepiej żeby stare samochody zostałby dla tych którzy naprawde czują ich wartość a nie dla tych którzy chcą przez 2 miesiące zaistnieć w mediach i na zlocie zabytków porozdawać autografy.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-07 15:02:48 /


ja jestem przeciwko komercji a juz zwlaszcza komercji naszych FORDOW niech se te pseudo gwiazdy z ogorkowa dolnego jezdza leksusami i mercedesami a my oryginalnie capricami
i cortinami takze :)

Michal FAZI / 2003-07-07 18:11:01 /


big brader w garażu ... kolejny dobry pomysł :)
temat oczywiscie z usmieszkiem w tle ... nie bierzecie go
powaznie jak sadze. juz predzej capri na auto rzadowe.

belunch / 2003-07-07 19:07:37 /