logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » SZUKAM I NIE ZNAJDUJĘ!!!!!!!!!!!!!

SZUKAM I NIE ZNAJDUJĘ!!!!!!!!!!!!!

Czy ktoś zna kogoś bądź nim jest, kto pomoże znaleźć mi jeżdżące Capri 2.8 za niewilką kasę? Bo ja chyba jestem jakiś ułomny, bo nie mogę znaleźć. Please! Dajcie jakiś kontakt. Pozdrawiam wsich!!!

SKRÓT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-08 10:24:25 /


www.mobile.de ale problemy z przywozem:-((((

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-08 12:07:44 /


Ale z Polski. A ogłoszenia już dawałem, szukałem, jeździłem i nic godnego uwagi.

SKRÓT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-08 12:21:27 /


1. ilość Capri 2.8i jest ograniczona.
2. ilość Capri 2.8i w Polsce tym bardziej jest ograniczona.
3. trochę cierpliowści i wytrwałości (co nagle to po diable)
4. w dziel OGŁOSZENIA jest pozycja KUPIĘ

to tyle.

Adas' Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-08 12:23:14 /


Po pierwsze forum to nie tablica ogłoszeń. A ten wątek to takie przykamuflowane ogłoszenie. Ponieważ autor już po raz czwarty zadaje praktycznie identyczny tekst na forum, za każdym razem w nowym wątku, to dla autora w nagrodę dodatkowa potrójna szansa na wczytanie się w regulamin przed następnym postem.

A w samym temacie braku podaży 2.8i na rynku, to jak dla mnie jest to objaw powolnej stabilizacji rynku caprikowego - przynajmniej w kontekście atrakcyjniejszych modeli (jak 2.8i właśnie). Nareszcie skończona liczba tych samochodów trafiła do ludzi, którzy wiedzą co mają, szanują to co mają, i posiadanie tego samochodu nie jest ich chwilowym kaprysem, do momentu zorientowania się ile to pali, albo ile wymaga pracy. Stąd też rotacja niewłaściwych właścicieli zmalała do poziomu, przy którym podaż praktycznie zanikła.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-08 15:13:29 /


kup sobie 1300 i wymien silnik :)

m.i.c.r.o.n. / 2003-07-08 16:24:45 /


Ktoś się orientował, ile kosztują fabrycznie nowe silniki? Może to by wyszło podobnie / trochę drożej / taniej niż reYmont? A może http://www.silniki.com.pl? To NIE jest żadna reklama.
A o opinie na powyższe pytanie też bardzo proszę.

Lloyd / 2003-07-08 17:54:34 /


Aha, zapomniałem dodać, że nie wiem, jak to z nimi jest ;)) Mi nie odpisali na moje zamówienie, a raczej zapytanie bardziej :/

Lloyd / 2003-07-08 18:02:48 /


lloyd zadzwon, na maile nie odpowiadaja

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-08 18:21:18 /


juz kiedys do nich dzwonilem i tani nie sa oczywiscie cena zalezy od stanu silnika ktory oni jakos tam sobie szacuja zadzwon to sie dowiesz z tego co pamietam to duzo mieli do zaoferowanie

Michal FAZI / 2003-07-08 19:11:45 /


ja kiedys napisalem maila a oni oddzwonili do mnie. za silnik 2.8 wolali sobie jakies 2-2,5 tys. oczywiscie zalezy od stanu no i chyba daja gwarancje.

Wolff(miłosz) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-08 22:53:09 /


No cóż. Nie miałem w zamiarze uskuteczniać kryptoreklamy. Jeśli tak to zostało przez niektórych odebrane, to przepraszam. Próbuję po prostu zebrać jak największą ilość info. Prawdą jest, że mogło to tak wyglądać. Jeszcze raz przepraszam i życzę wszystkim szerokich dróg bez zakrętów i ograniczeń. :)

SKRÓT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-10 09:59:19 /