logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Parę zmian na forum

Parę zmian na forum

W związku z postulatami, zrobiłem parę drobnych zmian na forum:
- strona główna forum nie pokazuje listy nowych postów, tylko ich ilość, i jest link do osobnej strony z listą nowych postów
- w ten sposób wyszukiwarka awansowała wyżej, i jest widoczna od razu (co i tak zapewnie nie zwiększy jej popularności)
- po otwarciu wątku z listy nowych postów na samej górze wątku jest podana ilość nowych postów w tym wątku, i link który pozwala skoczyć do pierwszego nowego postu
- nowe posty w wątku oznaczone są czerwoną literką N (za nazwą autora i datą), co pozwala zobaczyć które posty są nowe.

To na razie tyle.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-12 18:06:00 /


Bardzo dobrze te zmiamy wyszły. I o wiele wygodniej teraz...
Dzięki :)))

Lloyd / 2003-07-12 18:46:38 /


Capri.pl, Capri.pl Ojczyzno Moja
Ty jesteś jak zdrowie , nikt sie nie dowie kto Cie stracił
Dziś miłość i piękność Twą w całej ozdobie
Widze i poisuję bo Tęsknie po Tobie.............

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-14 07:55:26 /


jak milo sie poniedzialek zaczol wlasciwie tydzien fajne fajne i wygodne zmiany pozdr.

Michal FAZI / 2003-07-14 17:20:21 /


Nie było mnie dwa tyg. a tu znowu zmiany i znowu na lepsze... Tak trzymać Michał...

bryzol Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-18 10:40:43 /


Przepraszam za małostkowosć, ale tytuły działów "zasilanie paliwem" i "instalacja gazowa" troszkę są nie teges. Przecież gaz też jest paliwem. Proponuję zmienić jeden z tytułów na : "zasilanie benzyną" i wszystko będzie jednoznaczne.

ADRIANna44 Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-20 12:32:02 /


Ale nie "instalacja gazowa" na "zasilanie benzyną" ;)))

A ja proponuję możliwość pisania na forum tylko po potwierdzeniu maila. No, chyba że już tak jest, to jeszcze lepiej :)

Lloyd / 2003-07-20 22:06:42 /


ale w zasilaniu paliwem chodzi tez np. o gaznik, itp. wiec jak? osobno mialoby byc? IMHO bez sensu :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-20 23:16:33 /