logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Essex

Essex

Dlugo sie zabieralem za te pytanie i zapewne czesc osob mnie zjedzie za to ze zadaje je tutaj a nie daje po prostu ogloszenia. Rozchodzi sie o to ze juz od dluzszego czasu poszukuje manualnej skrzyni do 3.0 Essex i za cholere nigdzie jej nie ma. Dzwonilem do roznych firm, polecanych przez rozne osoby i konczylo sie na tym: tak zalatwimy i oddzwonimy jutro i powiemy co i jak. Czy tej skrzyni naprawde nie ma? Czy moze to poprostu naszym rodzimym firmom nie chce sie w to bawic. Jesli ktos ma jakies NAMIARY na firme lub osobe ktora bylaby w stanie sie wywiazac z takiego zamowienia to bardzo prosze o kontakt.

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-14 13:57:06 /


powiem tyle do mnie nie dzwoniles ale spoko
jak ktos ma to nie sprzedaje bo to rarytas

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-15 00:04:03 /


Ello może to nie miejsce na żale i płacze ale CHUDER troche mnie zrobiłeś z tą maską i lampami któe mi miałeś wysłać do Taunusa ...no nic robota stała przez to tydzieńdłużej.... Tak na przyszłość pamieaj komu miałeścoś sprzedać.. :(

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-15 10:21:59 /


czesci sa i czekaja tylko jak sie zapytalem ile to kosztuje to zwatpilem cena wyslania jest wieksza niz wartosc czesci
pisalem maila do ciebie o tym myslalem ze doszedl i nie bylo dopowiedzi od ciebie jezeli chcesz posle ale niewiem czy to sie oplaca tobie

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-16 22:10:47 /


a poza tym moj kolego mogles zadzwonic i zapytac co sie dzieje zanim publicznie na kogos zaczniesz pisac

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-16 22:20:40 /


Chuder zrorum ze ja tu na nikogo nie pisze!!! Poprostu chcialem Ci o tym przypomnieć!!! Mail faktycznie nie doszedł, więc sie troche skomplikowało....na cześci juz jest za późno bo autko jest zrobione jeszcze brakuje mi tylko atrapy od MKII i tyl zderzaka ale tego nie masz wiec no nie dzieki.....

Fakt mogłem zadzwonić i w tym aspekcie nie twierdze ze jestem bez winy!

Dobra było mineło.....


Pozdro

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-19 11:33:19 /