logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » Capri w Wielkiej Księdze Legend Motoryzacji - wasze zdanie

Capri w Wielkiej Księdze Legend Motoryzacji - wasze zdanie

Niestety przedruk. Dziennikarze chyba nigdy nas nie zaskoczą w tym temacie.. :( A szkoda. Mogliby naprawdę znaleźć jakiegoś właściciela Capri i porobić nowe fotki.
Na otarcie łez mamy RS200, Zephyra i 12M Coupe.
To moja opinia.
Wkurza mnie jeszcze to, że piszą takie pierdoły jak "przełączniki nie zachwycają dziś wyglądem" (artykuł o Golfie MK1)... To taki przykład, Wszędzie piszą jakieś głupoty: że brakuje bocznego podparcia albo regulacji fotela na wysokość albo regulowanej kolumny kierowniczej. Ci ludzie chyba nie wiedzą do końca, że w czasach świetności tych aut nie było takich wynalazków w standardzie! A wskaźniki, cienkie koła kierownic i chrom na klamkach to rzeczy, które kiedyś porwały kogoś za serce i porywają do dziś.
Co sądzicie o tych artykułach?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-07 12:18:35 /


a dal bys rade wrzucic ciut wieksze zeby dalo sie przeczytac..? :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-07 12:44:39 /


Widziałem ten katalog, szału nierobi i dlatego go nie kupiłem.
Można go obejrzeć po empikach

paras / 2007-12-07 12:51:44 /


też go trzymałem i nie kupiłem..na stacjach benzynowych też można spotkać..

Havel aka Gaweł Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-07 13:03:06 /


panowie, a czego sie można spodziewać po Auto Świecie?
cieszcie się ze wogóle tam się capri znalazł...

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-07 19:52:11 /


przegladalem,zdawkowe informacje,ogolnik dla stawiajacych pierwsze kroki miedzy dorosla motoryzacja.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-07 22:22:31 /


Najfajniejszy jest Mustang ;-) szukajcie liczby zaworów na cylinder ..... AŚ żenada ....

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-08 02:05:46 /