logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Youngtimerowe Świąteczne Gawędy w Oldsmobil Pub (sobota, 15.12.2007) - Kraków

Youngtimerowe Świąteczne Gawędy w Oldsmobil Pub (sobota, 15.12.2007) - Kraków

Ho, ho, ho... Merry Christmas!
Nie mogłem sobie odmówić tego, w dzisiejszych czasach niepoprawnego politycznie pozdrowienia :D Niewtajemniczonym chętnie wyjaśnię wszystko na najbliższym spotkaniu - w każdym razie w US of A można za to teraz dostać kare grzywny :D

Ale może przejde do konkretów... ostatnio rozmawialiśmy z Core'm i stwierdziliśmy, że dawno nie było typowo Youngtimerowego spotkania. A że zbliża się Świąteczny czas to jest okazja na podsumowanie roku, pomysły na przyszłość, ale głównie na gawędy i zaśpiewy przy wiśniówce bezalkoholowej.

Zatem zapraszam Wszystkich do Oldsmobil Pub przy ul. Św. Tomasza 31 w Krakowie (niedaleko skrzyzowania z ul. Św. Krzyża) 15 grudnia 2007 (sobota) od godziny 20:00.

Jak to mawiają w Kole Emerytów: Prawda leży daleko stąd - w zaspie! :)

Shevretti Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-08 17:57:41 /


Jesi dobrze liczę to jest za tydzień. :)
Wpadł bym ale jak zwykle nie mam czym dojechać a na motor troche za zimno.
No chyba zeby mnie ktoś podwiózł :))

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-08 18:24:10 /


Tak, rowno za tydzien. A dojazd własnym środkiem transportu z założenia odpada ;)

Shevretti Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-08 19:52:23 /


Hmmm... spojrzałem na mape. Po pierwsze strefa. Po drugie centrum Krakowa stare miasto. Po trzecie ogólnie dostępne napoje alkoholowe (jak sądzę )
Tyle ze jak ja wrócę do domu w środku nocy ? Nie zamierzam iść 60 km na piechotę :D

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-08 20:06:30 /


ja mam 100 km, ale w razie czego mam gdzie przenocowac w KRK.
trzeba bedzie rozwazyc ta opcje.

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-09 00:21:51 /