logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Polecam mechanika w Wawie

Polecam mechanika w Wawie

w poszukiwaniu dobrych mechaników znalazłem na stronie scorpio takie ogłoszenie; "Jest gościu który robi cuda i wszystko zrobi na cacy i taniutko. Przereguluje wyreguluje umyje maszyne na koniec. Jest to fanatyk i co najlepsze to 100% znający sie na rzeczy. Gwarantuje ze jeszcze nikt wa,m nie opowiedział waszym sacochodzie tyle co on w 10 minut. Moje scorpio po jego naprawach bryka jak odrzutowiec...Naprawde polecam.
Tel 501164785 (Marek)
ul. Polska 29", więć pojechałem do niego moim zdechłym kapciem, a teraz też go polecam, pozdrawiam zniechęconych

gutek / 2003-07-15 19:27:19 /


Skorzystałem z Waszego polecenia, udałem się w zeszłym tygodniu do tego warsztatu i niestety wyszła niezła wtopa. Przez telefon mówiłem że chcę ustawić zawory, zapłon i ogólnie podregulować silniczek. Jako że w tygodniu otwarte było tylko do 16 powiedział że mogę przyjechać w sobotę. Pojawiłem się o 10 rano i totalna olewka, najpierw konsumowali śniadanie a później stwierdzili że mi dziś nie zrobią bo jest sobota i nie maja czasu. Ani przepraszam ani nic totalna zlewka, zakręcili się i zaczeli dłubać coś w jakimś poldku. A ja pół soboty stracone i pare km na darmo. Nie wspomne już o scenach jak z "Misia" jeden pacjent chodził i mówił jedno a później pan Marek przychodził i mówił żebym nie słuchał tamtego bo gada głupoty. NIE POLECAM!!!

Piotras / 2004-07-09 10:15:13 /


lepiej tego nie brac pod uwage komentarz jest wycienty ze stronny sierra fan ten co to napisal nie ma juz capri tak dla jasnosci

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-10 00:03:14 /