logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Kurewsko potrzebne ;/

Kurewsko potrzebne ;/

Potrzebuje schematu instalacji elektrycznej do Scierki 2.8 v6 badz granaday 2.8 v6 bo co sklep co spec to mowi mi co innego na temat tego silnika.
Pozatym jak to jest u was mamy aparat zaplonowy z ktorego wystaje kostka i tam sa 3 wsowki jedna jest na mase (czarny kolor) a pozostale to co to, z czym to sie je ?

Z gory dziekuje za pomoc, a za schemat jak ktos bedzie mial mi go mozliwosc udostepnienia to jak kiedys dojade na jakis zlot to umrzemy razem w odchlani alkocholowej :)

Malik / 2003-07-17 01:46:24 /


Dzień dobry tu straż przybrzeżna - prosimy wysławiać sie kulturalniej i zadawać tytuły wątków sensownie (tak aby oddawały choć w minimalnym stopniu treść wątku).

Dziękujemy i życzymy owocnej współpracy :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-17 02:09:58 /


...dobre wychowanie,
idz do ksiegarni technicznej i kup kasiazke 'sam naprawian ford sierra' sa schematy.
kabelki z aparatu sa do modułu sterowania zapłonem.
Aha najprawdopodobniej schematy elektryczen sierry i granady sa rozne... zreszta co to ma miec wspolengo z silnikem 2.8 to nie wiem, tam nei ma zadnej elektryki (poza modułem ... no chyba ze 2.8 efi ale to nie granada...)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-17 02:12:01 /


idź do księgarni....... Hej caprikowcy jak nie chcecie komuś w potrzebie doradzić i pomóc to NIE PISZCIE NIC ,NAJLEPIEJ !!!!!!!

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-17 08:12:57 /


ale nie mam zastrzeżeń co do tytułu anonsu , więcej kultury fakt !!!

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-17 08:14:37 /


..."Hej caprikowcy jak nie chcecie komuś w potrzebie doradzić i pomóc to NIE PISZCIE NIC ,NAJLEPIEJ ..." - a co to ma być? koncert życzeń?
Kolega nie tylko urąga kulturze, ale i wyraźnie daje do zrozumienia, że nie interesują go merytoryczne odpowiedzi.
Tak stawiając sprawy łatwo odwrócić zdanie: " Jak nie chcesz pomocy, to po co tu piszesz?"
Brak ochoty na przeczytanie strony o historii (pyt. o rok i model), forum (pyt. o rej. na zabytek, gaz w nim), itp. itd. potwierdza wysławianie się przez niego.
Twoja odpowiedź utwierdza go tylko, że "tu jest gówniarstwo i tak można z nim gadać".
pozdro
P.S. Ja białe rękawiczki już odkładam w tego rodzaju zachowaniach - mam dość

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-17 09:20:45 /


ups, pomyłka, pomieszałem dwa wątki, z powodu pracy :)
dotyczyło ogólnie zachowania, ale i te odnośniki w nawiasach to były adekwatne do sytuacji Kingpina w wątku http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=3f155b9722d43&t=323030332d30372d31372030373a34303a3239 , czyli gaza dusząca w zabytku itp.
Jednak intencja moja pozostaje bez zmian
Z uszanowaniem

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-17 09:26:33 /


Bardzo mi przykro za uzyte slowo w temacie, jak bede na zlocie to dam sie zlinczowac za nie ;/

Pozatym ze bede mogl otrzymac taki mail to sie nie spodziewalem :

"Mam całą książkę - schematy to kilkanaście stron. Jeśli chcesz, to
całość wysyłam za 45 złotych (to znaczy ksero z oryginału). "

Nie ma to jak pomoc bratniej duszy.

Malik / 2003-07-17 10:05:26 /


Niestety sam zaobserwowałem że na moje pytania czasmi mam też tego typu odpowiedzi spójrz tam a tam , a po co ci to i owo.
Jeżeli ktoś zdaje pytanie to niech konkretnie mu odpowiadają ci co sie znają.
Dziękuję.

Albi_Poznan / 2003-07-17 14:11:43 /


ale czasem wypadalo by sie troche potrudzic :P

Michal FAZI / 2003-07-18 17:57:02 /


Jezeli jeszce chcesz tych schematow to cos takiego mam, a te dwa przewody to ida do modulu zaplonowego, dzieki ktorym odczytuje on moment zaplonu. U mnie w Sierze ta masa byla podlaczona do plecionki okalajacej te dwa przewody tylko od strony aparatu bo spełniała ona tylko role ekranu magnetycznego.

Seba / 2003-07-22 10:52:56 /