logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » instalacja gazowa » Pytanie o rozwizanie problemu dlawika na wlot powietrza do zasilania gazem

Pytanie o rozwizanie problemu dlawika na wlot powietrza do zasilania gazem

Sory ale ponawiam temat dlawika w zasilanmiu gazem, od niedawna mam auto z silnikiem 2,0 v6 (jest to Sierra), a Wasza strona w porownaniu ze stroną Sierry jest istna skarbnica wiedzy w porownaniu z tamta, dzie nie ma prawie NIC :-(, posiadam instalacje gazowa ale jakis gosc ma tam zalozony dlawik na wlocie powietrza , ztego co sie doczytalem na wszej stronie jest to zle, a po zdjeciu ssilnik zbytnio nie chce chodzic, co moze byc powodem, lub co sprawdzic, brakuje mi przewodu laczacego kolektor wydechowy z dolnym wlotem powietrza do filtra, z tym dlawikiem silnik chodzi ok, ale spozycie ma okolo 16-17 l /100, czty to dobrze,czy zle

Joga / 2003-07-19 12:19:55 /


2.0V6 optymalnie wyregulowany bez zadnych dlawikow na dolocie powinien spalac 12-14 l/100km max, przy normalnej jezdzie (ostro ale bez katowania)

Mysza liil (EM) / 2003-07-19 22:35:45 /


Mysza ma racje:)
dławik beeeee:(
wymień (napraw) parownik!! (ewentualnie b. zły mikser:( )
i tak jak wyżej bez dławika (beeee) musi chodzić lux i spalać 12-14/100 max!!
bez katowania.... (i kto to mówi.... , to do Myszy.......)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-20 02:42:36 /


JA to dławik mam na gardle jak jadę na stację gazu :)Chuj z dławikami moim skromnym zdaniem niemam chuja we wsi musisz go odkręcić z umiarem i bedzie oksilnik musi dostać swoją dawkę gazu a dławik jest poto by zmniejszyć dopływ powietrza bo gaz jest mocno skręcony po zatym sprzwdź elktryke silnika bo jak jest cieniutka to spalanie idzie w górę!Mam granie ja zjechałem ze spalaniem nawet do 14 na utomacie!ale 100km/h to MAKS był.....dobra bo pisze i piszę

gilmor / 2003-07-20 03:43:31 /


jeśli masz dławik na wlocie powietrza to gazownik źle dobrał mixer bądź założył za mało czuły parownik... warto to zmienić bo auto bardzo dostaje na dynamice przez takie patenty...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-21 08:50:25 /