logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Gryźliny - wielkie łatanie

Gryźliny - wielkie łatanie

W ramach tego co wcześniej obiecałem, a i Szajba stoi za mną murem otwieramy uroczyście w przyszłą niedzielę (27.07.2003) o godz. ok 10.00-11.00 akcję łatania pasa startowego (czyli to co z niego zostało :)).
Potrzebne pomocne dłonie do latania z miotłą i szpadlem.
Potraktować można to jako "mikrozlot", zamiennik siłowni, aerobicu, czy innego callaneticsu ;)
Zaprasza się wyłącznie niezobowiązująco tylko te osoby które przebywając w pobliżu chcą wpaść na "chwilkę" - nie lecieć specjalnie np. z Krakowa ze szpadlem!
Szajba ma transport, załatwimy więc wszelkie materiały, potrzebne przychylne do pomocy serca, a dla nich narzędzia ;)
pozdro
P.S.Zapraszamy! bo sami nie damy rady za dużo zdziałać

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-21 13:10:52 /


ja chetnie, ale jako ze mam dosyc daleko to bede z wami duchem .
dam na tace i sie pomodle zeby wam sie lepiej pracowalo ;)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-21 14:00:38 /


spoko chetnie wpadne ale czy musi to byc tak wczesnie nie wyrobie sie
pozniej bym podskoczyl kolo 14-15 bede na mazurach to bym troche pomogl

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-21 23:20:41 /


spoko, po pierwsze to zapraszamy "przejeżdżających" w pobliżu - w końcu sezon letni, a to ma być atrakcja sezonu ;)
po drugie to zejdzie nam wystarczająco długo, by zaskoczyła na zima - będziemy robić tak długo ile się da :)
Jeśli możesz to jakieś narzędzie weź ze sobą.

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-22 07:24:47 /


I będzie naprawiony ? .....a taki był ładny, amerykanski, szkoda !

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-22 08:10:35 /


W ten wekend to Olsztyn może by zajechał do Mragowa. Będzie jak co roku sporo ciekawych bardziej i mniej autek i nie tylko. Impreza ogólnie troche powiedzmy,albo nie powiem,ale sporo ludków przyciąga z całej polski. Zapraszam wszystkich zainteresowanych i nudzących się szczególnie w niedziele:parada łamerykańskiej motoryzacji,nagrywana przez TVP,oczywiście każdy może się dołączyć...

Pozdr.

aro / 2003-07-22 12:29:26 /


ja to wiem doskonale, bo sam tam latam ...o ile zdążę. (3 lata temu tak się spóźniłem na paradę, że wiśniowym Junakiem M-10 robiłem honorowo razem z ...konikami - im się podobało :))
Jednak nie tym razem, bo jestem w proszku, robota się pali, że ani się urwać, a mógłbym polecieć kosztem albo składania Capryśki, albo łatania, więc co wybrać? ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-22 15:12:35 /


Wybrać?...A co sobie chcesz tak byś zdążył tym razem na paradę.

aro / 2003-07-23 10:53:59 /


hmm...

Wielcy posiadacze starych fordow gdzie byliscie jak was nie bylo...
kazdy do gryzlin zmierza a nikt poza Karolem, Szajba, Jabolem z dziewczyna, Trojkatem z Gosia, Kordianem i mna nie przyjechal latac lotniska...

Jak wy chcecie jezdzic po dziurawej nawierzchni?
chyba bedzie duzo do naprawiania po zlocie jak taka aktywnosc bedzie nastepnym razem...

I otoz komisja ekipy remontowej ustalila ze kazdy z przybylech na miejsce zlotu musi wniesc oplate w postaci jednego piwa od kazdego auta na poczet dobrego sampoczucia i rekompesaty ciezkiej pracy wyzyej wymienionej ekipy remontowej moze to was zmobilizuje aby przybyc nastepnykm razem troche polatac.

a tak poza tym bylo wesolo

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-28 01:43:08 /


Wstydźcie się braci caprikowa!!! dziewczyny własnoręcznie zbierały i układały kamienie w dziurach, żebyście mogli bezpiecznie jeździć... pas byłby lepiej podłatany a tak skupiliśmy się tylko na dziurach które groziły oberwaniem koła lub połamaniem zawieszenia... została jeszcze masa drobniejszych nierówności ... ale da się bezpiecznie jeździć ;))) !!!.

trochę statystyki łatania ;)
- czas od 10 rano do 22
- 12 worków cementu
- 1,5T piasku
- 0,5T wody
- masa masy wypełniającej, kamieni kawałków płyt i innych

wszystko przeżucone własnoręcznie przy pomocy łapat i szpadli....

za te zakwasy i spalone plecy popieram chudera :) o wniesienie darowizny na rzecz ekipy remontowe ;) Wiec co łaska ale nie mniej jak piwo od autka ;)))


Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-28 08:32:20 /


Wielkie podziękowania dla ekipy z Wa-wy za pomoc :)
Dzięki ich młodzieńczemu zapałowi i zaangażowaniu udało się dokończyć dzieła.
Wysiłkiem swoich rąk zapewnili nam bezpieczną i przyjemną zabawę podczas zbliżającego się antyzlotu w Gryźlinach.
Wykonaliśmy 150 % normy.

WIWAT PRZODOWNICY !!!

PS. Gocha a gdzie zdjęcia ??

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-28 08:39:14 /


jako, że został otwarty oficjalnie wątek przez Michała na stronie http://www.capri.pl/club/gryzliny-2003-announcement.php
raport bociana (pelikanów zabrakło ;)) "ku potomnym" zostanie tam opisany.

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-28 09:26:56 /


widzę, że jak preparowałem opowiastkę , to też nie próżnowaliście - zresztą tak samo jak i przy łataniu ;)
Dziewczyny były dzielne i napracowały się straszliwie, przy tej kamieniarskiej pracy.

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-28 09:29:59 /


fakt ;) ciężko w kamieniołomach pracowały ;D kiedy my piwko sączyliśmy ;)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-28 09:31:06 /


Akcję "Pifko dla fizola(czyt. filozofa)" popieram całym sercem.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-28 09:32:27 /


bardzo miło się pomagało
i caprikiem buszowało po okolicznych lasach :-)

pozdrowionka
i do zobaczenia

a całej ekipie Olsztyńskiej podziękowania za miłą gościnę

dagna / 2003-07-28 11:47:13 /


dagna / 2003-07-28 11:51:21 /


no więc namiastka tego co działo się dnia wczorajszego ;)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-28 11:52:13 /


sorki Trójkąt

dagna / 2003-07-28 11:55:46 /


ładnie ładnie....
widze że nikt nie próżnował.Teraz tylko polożyć parkiet albo czerwonego persa i będzie gicior :-)

a na poważnie, jestem pełen uznania dla budowniczych.Żałuję tylko że nie miałem środka lokomocji, ale obiecuję poprawę :-)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-28 12:02:46 /


nie wiem czy Jabol już to zrobił, ale przy okazji równie wielkie podziękowania dla ekipy trójmiejskiej
Kornik i Maciasek to mistrzowie gościnności
ten pierwszy prawie zasnął z wyczerpania próbując zapewnić nam wszelkie możliwe rozrywki, a drugi udostępnił nam bazę wypadową dzięki której zwiedziliśmy całe Pomorze
jeszcze raz dzięki

i zapraszamy do Wawy

dagna / 2003-07-28 13:01:38 /


dziękował dziękował; o, tutaj:
http://www.capri.pl/services/page.php?id=3e5ea906c5a80

dobrze że nikt nie narzekał na brak rozrywek :-)
znajdźcie jakiś fajny tor kartingowy na napewno się zjawię :-)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-28 13:20:03 /


fotki pewnie macie też i lepsze, ale z tego to albo płytkę zróbcie, albo jeszcze lepiej dla Michała podesłać na oficjalną stronkę :)
Co do kartingów, to myślę że można już zaryzykować jazdę na Gryźlinach bez utraty życia. Coś trójkąt wspominał, że jak się wyrobi, to.... niech z resztą sam powie ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-28 14:07:25 /


moze chlopaki powinnyscie pomyslec o budowie autostrad? pierwsze koty za ploty, no niezle! tak patrze, czytam i mysle sobie ze chyba was niezle porabalo, jestescie nienormalni, ale o to chodzi... ku chwale caprikom

ps. no nie wierze!

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-28 14:57:09 /


mamy WIELKIE plany, za rok owal, a za następny wewnętrzny sprawnościowy dla kartingów ;)
a tak naprawdę, to nie wiem jak się teraz wczołgać pod caprychę by zrobić ten nowy ukł. wydechowy i wał... :)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-28 15:13:13 /


ja wlasnie siedze w robocie nachylony w kierunku stolu.... plecy sie zepsuly od slonca i sie nie da opierac o oparcie :-) ale co tam, chyba w sobote po tych rekompensujacych piwach sie z trawy nie podniose :-) wiec bylo warto.

Jabol / 2003-07-28 16:28:15 /


Góras - mnie osobiście to szajba odbiła, a porąbało resztę ;)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-28 17:27:27 /


No wspaniale koledzy i koleżanki - widzę, że tor tak wyrównany żę będą się tu odbywać mistrozstaw formuły 1.

Albi_Poznan / 2003-07-28 17:51:07 /


a ja tak zawsze
zarazilem sie od reszty

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-28 20:28:09 /


No i cóżeście zrobili najlepszego? Teraz Wam będzie brać lotnicza jeździć po pasie... A sezon na zloty (z-)lotnicze już za pasem :P

Lloyd / 2003-07-28 23:09:24 /