logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » gaźniki » Jaka pompa przypasuje do K-Jetronica?

Jaka pompa przypasuje do K-Jetronica?

Jak pech to pech :-(, jak już moja Sierrka jest gotowa, jak mam założony gaz to poszedł przekaźnik od pompy paliwa a potem sama pompa. Przekaźnika nigdzie nie mogę dostać, nawet w sklepach specjalizujących się w Fordzie nie mieli o takim pojęcia. Może w środę będę miał jakiś podobny.
Oryginalna pompa do K-Jeta kosztuje coś około 700zł, boschowskie pompy zewnętrzne, które prawdopodobnie by podlazły kosztują 500zł. Czy ktoś próbował wsadzić jakąś tańszą pompę? Jeżeli tak to byłbym wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat.

XR4x4 Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-25 20:58:43 /


spróbuj zadzwonić pod nr warszawski (0-22)828-10-09 to jest sklep i warsztat specjalizujacy się benzynowymi układami zasilania i układami zapłonowymi i może tam ci coś doradzimy jesteśmy w godzinach 8-16

DOBERMANNN / 2003-07-26 20:50:56 /


może być również pompa od mercedesa bądź audi... oczywiście takich które latały na k-jettroniku...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-28 08:43:20 /


Wszystkie pompy ktore sa dedykowane do K-Jetronica podpasuja.

Seba / 2003-07-29 00:05:29 /


Dzięki dobrzy ludzie za dobre słowo. Gdyby jeszcze ktoś podpowiedział mi gdzie w woj. śląskim można dorwać w miarę tanino taką pompę i ten !@#$%^&*ny przekaźnik to byłbym mu bardzo wdzięczny.

XR4x4 Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-29 12:00:14 /


porzekaźni9k ostatecznie można zastąpić zwykłym... tylko w razie krasztastu nie odetnie ci pompy paliwa... ale jeździć da się ;)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-07-29 15:03:30 /


Rozwiązanie ze zwykłym przekaźnikiem już przetestowałem - pompa chodzi cały czas, nie działa obrotomierz i czasem autko gubi zapłony i zdycha (pewnie dlatego, że się przekaźnik zagrzał) :-(. Jutro spróbuję podzwonić po sklepach, w sobotę wybiorę się do "zagłębia szrotowego" w Bielsku a w niedzielę skoczę na giełdę w Gliwicach.

XR4x4 Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-07-29 21:42:44 /