logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Garaż

Garaż

Witam
Mam taki problem a mianowice poszukuje od jakiegos czasu garażu ale bezskutecznie najlepiej by było wynając go od jakiejs spółdzielni ale jak to zrobic nie mam zielonego pojecia może wiecie jak to załatwic taka sprawe czy od jakich instytucji zaczac załatwianie.

yanko20 / 2008-01-12 12:11:04 /


W granicach 2 tys możesz sobie postawić swój własny blaszany garaż o wymiarach odpowiadających jakimś małym remontom tzn.jest miejsce na samochód i na jakieś niewielkie manewry.Na allegro jest na pewno jakieś ogłoszenie,w internecie też sie coś znajdzie.W okolicach Limanowej jest taka firma ......ale musisz mieć swój kawałek ziemi.
Pozdro

bon / 2008-01-12 13:54:34 /


no i właśnie problemem jest najczęściej kawałek ziemi - ja u mnie na starówce porozklejałem kartki ze poszukuję garażu do wynajęcia - zero odzewu. Kto ma garaż trzyma go kurczowo i nie odda

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-12 16:56:55 /


Z tego co się orientuję każda gmina miejska ma jakąś własną pulę garaży do wynajmu.
Np. koło mnie są chyba ze 3 garaże do wynajęcia, i jak już się złoży mój dziobaczek to chyba będzie tam zimował. Chyba, bo koszt to od 400 pln/miesiąc w górę:/, a i tak to różnie bywa, bo są one przyznawane na zasadzie przetargu z ceną minimalną. Tzn. dajesz wniosek z sumą jaką zamierzasz płacić i modlisz się żeby nikt Ciebie nie przebił.

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-12 17:10:28 /