logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » Okrągłe światła tylnie w Mk1

Okrągłe światła tylnie w Mk1

Co sądzicie o zamontowaniu takich świateł jak w Mancie A, Oplu GT itp.
Wypowiedzcie się.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-05-28 20:21:55 /


Pewnie, że można.... A propos - czy można zaprowadzić komunizm w Kanadzie? Można, tylko po co? Jak musisz mieć okrągłe, to lepiej w "jedynce" niż Mk II/III, bo tam za Chiny nie spasują. Tyle tylko, że Ford poza Cortiną Mk I chyba nigdy nie miał z tyłu okrągłych lampek, zostawiając to rozwiązanie GM, Simce, BMW, Fiatowi i Zaporożcowi. Pytanie brzmi: czy to jest dobre towarzystwo dla Kapryśnej? A może wolisz 6 kwadratów (z Ikarusa 280) - miałem założone w swoim Mk I, oddam gratis.

Pe®ana Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-05-28 22:07:24 /


Dzięki Perana ale nie skorzystam.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-05-29 21:01:31 /


No i chwała Bogu - ja też już nie korzystam. Powiem ci, że jak zobaczyłem ten Ikarusowy wynalazek, to o mały włos a nie wziąłbym całej Kaprychy. A teraz i tak muszę skądś skombinować cały pas tylny, bo gostek zostawił dziury takie, że helikopterem można wlecieć do kufra i wylecieć.:-))

Pe®ana Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-05-29 21:21:32 /


Ja mam zamiast oryginalnych wsadzone od dwójki ale te też nie będą.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-05-29 21:34:42 /


Macie pier................ą k..............a obsesje (co niektórzy) do zmian lamp w Capri !!! Szkoda mi Was i Szczerze Wspólczuje Waszym CAPRI - Niech Bóg Będie z Nimi !!!

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-01 11:01:45 /


Nie mamy żadnej "pier................ą k..............a obsesji" poprostu chciałem żebyście się wypowiedzieli i twoje zdanie już znam - dzięki.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-01 20:50:10 /


nie przejmuj sie
edynki bym nie zmienial, przynajmniej przed faceliftingiem
ale w mojej trojce tez myslalem o zmianie tylu, jest to jedyna rzecz ktora mi sie w nim nie podoba, myslalem o wstawieniu calego tylu od starej corvetty, wygladalo by chyba niezle ale troche z tym roboty, szczegolnie ze corvetta jest z laminatu
jesli chcesz to zrobic porzadnie to ok, ale jesli chcesz wstawic swiatla od ciezarowek dostepne na stacjach benzynowych to miej litosc , nie profanuj tego samochodu

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-01 21:10:43 /


Dzięki Camaro właśnie o takie wypowiedzi mi chodziło.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-06-02 12:50:18 /


Dlaczego profanacja...?
Zalezy czy chce sie miec klasyka,czy "swoj" samochod.
Kolega Trojkat w "Black Widow",Taunusie I,wstawil okragle,tylne swiatla od Zuka.
Wygladaja niczego sobie.

SCARAMANGA / 2002-06-06 20:44:29 /


jasne, każdy może mieć "swój" pojazd. Tak myślało wielu posiadaczy Junaka i cieło go na chopery. Teraz o orginalny egzemplaż trudno i ceny też powoli idą w górę. wniosek: za parę lat taki samochód po przeróbkach, będzie tyle wart co oryginalne części, które w nim zostały.
Dla mnie dobrze: będę miał samochód, który zawsze mogę sprzedać bez problemu, a tak serio to trochę szkoda przerabiać drastycznie capri, przecież bez tego to super bryka

dudim / 2002-10-05 21:53:39 /


moim, powtarzam, moim zdaniem pojazdy tego rodzaju co capri powinny pozostac w jak najwiekszym stopniu orginalne, jesli chodzi o konstrukcje i wyglad. wiadomo ze jest to trudne zwarzywszy na burzliwa chistorie wiekszosci egzemplarzy, ale w tym tkwi wartosc takiego cacka ze jest jak z fabryki. i to nie z fabryki rur, zyrandoli, badz autobusow tylko z fabryki samochodow.
pozdro

robert g / 2002-10-05 23:20:26 /


Jestem za oryginalnością... ale nie mam nic przeciwko tuningowi z głową i oczywiście z kasa np. niektóre niemieckie Capriki:)))
Pozdro

jagoolmk2 / 2002-10-06 00:59:31 /


Pisałem już w czerwcu - w moim Mk I zamontowane były z tyłu światła od autobusu Ikarus... Pierwsze co zrobiłem po zakupie, to zacząłem szukać oryginałów (tu pomógł mi Sebustus - za co wielkie Dzięki). Tuning może być, ale z rozwagą. Pewnych rzeczy nie mozna poprawiać po fabryce bo samochód traci swój styl i niepowtarzalny charakter... Osobiście uważam że ingerowanie w Silnik, Zawieszenia, Koła, nawet w nadwozie - ale z rozsądkiem (zdjęcie zderzaków, czy też lekkie poszerzenie- ale tylko takie które utrzyma się w stylu samochodu i będzie wyglądało jak poszerzki na ówczesnych wyścigówkach, czy rajdówkach) jest O.K., ale wymiana świateł na inne, czy też zakładanie plastikowych zderzaków mija sie z celem !!! Mój tylny pas miał wyrezane otwory o wymiarach 45/15 pod światła po każdej stronie - teraz jest już jak nowy (oczywiście tylko tylny pas :) )!!! Jeśli tylko sie da, to zostańcie przy oryginałach !!!

Pe®ana Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-10-06 01:57:54 /


wydaje mi się że Perana ma rację. Po co niszczyć coś co jest piękne i obniżać wartość tego jakimś zupełnie niepoterzebnymi przeróbkami ??? ZASTANÓWMY SIĘ BO PO CO HELIKOPTERY BAGAŻNIKEIM WPUSZCZAĆ :) !!!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-10-06 02:37:08 /


Perana, Twój Capri nie był jedynym w Polsce egzemplarzem z tylnymi lampami od Ikarusa. Mniej więcej rok temu widziałem we Wrocławiu takiego MkI. Cholernie szpetnie to wyglądało...

Jan Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-10-06 10:34:51 /


Jeśli chodzi o MKI to i ja coś naklepie. Może to będzie powtórka po Peranie ale co tam. U mojego misia nadwozie bedzie musiało wyglądać jak 100% orginał, Broń Boże żadnych czarodziejskich lamp , spojlerów itp. No może wsadze alu, ale najprawdopodobniej krzyże. Ale chciałbym mechanicznie go odrobine wzmocnić ( zawiechy . chamy, no i powoli silnik )

Pozdro

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-10-06 15:53:33 /


Ja też jestem za takim tuningiem do jakiego przymierza się Kuba,
a z okrągłych świateł zrezygnowałem.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-10-06 16:10:54 /