logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » NOWY Warsztat blacharsko - lakierniczy.

NOWY Warsztat blacharsko - lakierniczy.

Jestem na etapie przejmowania takowego wraz z ekipą speców od takich prac.
Specjalizacja starsze samochody, blacharka i lakier.


Ciekawi mnie czy będą chętne ze swoimi Caprikami lub innymi autami do naprawy BLACHARKI I LAKIERU.
OCZYWIŚĆIE GOSTYNIN.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-01 12:48:43 /


Zależy na ile porządnie. Jesteś ich pewien?
Mam dwudrzwiówkę do zrobienia, mało roboty, ale musi być pierwsza klasa.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-01 12:58:05 /


Czy porządnie. Nie, wiesz raczej szpachla na rdze.
Ci co mnie znają to wiedzą na ile porządnie.
Tylko że za porządnie trzeba zapłacić.
I tu sądze że jest problem.

A tak na powaznie to ekipa którą chyba przejme tzn. blacharz, lakiernik i ich pomocnik zajmowali się tylko renowacją starych aut. M.in. moje Capri 2.8Si było tam remontowane. Szef sprzedaje firme bo więcej go tu nie było (w Polsce) niż był. I troche nie było komu dyrygować.


Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-01 17:58:34 /


zapotrzebowanie na takie usługi, będzie tak długo jak długo nic nie poradzimy na utlenianie się naszych aut.

Pozostaje kwestia jak przekonasz swoich ewentualnych klientów do "jakości za rozsądną cenę". Bo na dobrą opinię będziesz musiał sobie zapracować .... co najlepiej wiedzą Ci koledzy klubowi, którzy wspierają już nas od dawna, naprawami i zaopatrzeniem w części.

Powodzenia!

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-01 19:47:18 /


Jak się kiedyś za swoją granadę sam nie wezmę, to pewnie, że reflektuję:) Oby było dobrze- w co, jak będziesz szefem, nie wątpie!:)

Bartuś Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-01 22:14:46 /


Za dobrą robotę zawsze się płaci. Odezwę się na wiosnę jak granadę obudzę.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-01 22:19:56 /


Uważam, że to bardzo dobry pomysł.Czytając forum uważam, że warsztatów, gdzie do starych samochodów podchodzony by sercem jest "jak na lekarstwo".
A poza tym połączycie przyjemne z pożtecznym!
Zycze powodzenia

Imperatore Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-02 15:05:55 /


Ja robiłem blacharkę trzy lata temu i już pojawiły się pierwsze purchle :(. Teraz wiem co zrobiłbym inaczej. Pewnie jeszcze z dwa lata pojeżdzę i będe robił znowu blacharkę. Oglądałem stronkę z renowacji Twojego 2.8 i wiem, że napewno tam się zgłoszę ;).

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-03 12:53:08 /


Marzy mi się porządna blacharka i lakier dla mojego Consula i zapewne chętnie skorzystałbym z usług naprawdę oddanego dla starych aut i porządnie robiącego warsztatu. Do tego nie mam aż tak daleko do Ciebie...
Tylko niestety na razie nie wygląda, żeby mnie było na to stać w najbliższej przyszłości :(

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-20 19:30:02 /