logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Lakierowanie nadwozia MK III

Lakierowanie nadwozia MK III

Ludzie pomocy!!!!
Doradzcie mi na jaki kolor mam pomalowac moje mk III?????
Mam Mętlik w głowie maxymalny!!Miałem dwie opcje:
pierwsza to kolor czerwony brylant,taki sam jakim maluje sie motocykle Yamaha,do tego chromowane ATS'y i lusterka
Druga opcja to kolor niebieski metalik(taki sam jak na Subaru Impreza 2003)i
do tego złote ATS'y(kolor złoty zresztą taki sam jak na Subaru Imprezie)
A może ktoś ma jeszcze jakiś fajny pomysł??
Generalnie nie chce przesadzic,żeby nie zrobić wiochy i nie przedobrzyć,w ogóle jakie zestawienie kolorów pasuje do Capri?

m.i.c.r.o.n. / 2003-08-14 11:02:09 /


popieram opcje niebieska - ja tez mialem ten problem i jestem bardzo zadowolony z wyboru niebieskiego. Bardzo fajne jest tez Capri w zlotym (ale ciezko znalezc odpowiedni zloty).

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-14 11:10:44 /


tylko nie maluj na czerwono.
moze jakis bardziej wyszukany kolor poza niebieskim i czerwonym? amerykanska zielen? bordo-wisnia? ... wszyscy maja albo zolte albo niebieskie albo czerwone ... nudy :P

bad ass boy / 2003-08-14 11:25:07 /


pochromuj cały samochód...

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-08-14 12:03:25 /


... i wstaw czerwone ats-y

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-08-14 12:04:18 /


Do złotych felg będzie pasował fiolet... Jakbyś tak jeszcze walnął złote obwódki szyb, zderzaki i inne detale, to by dopiero było! :-)
Albo na różowo! Takiego chyba jeszcze tu nie ma.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-14 12:40:04 /


Dla mnie to w jedynym słusznym kolorze ;) Grobowym :)

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-08-14 12:46:04 /


czy będe monotematyczny jak zaproponuje czarny mat ;))) ??

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-14 13:08:29 /


Zoggon, czy fiolet ze złotym nie będzie taki no 'trumienny' ?

Farmaceuta Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-08-14 13:10:08 /


Czarny - jedyny słuszny :) !!!!!!

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-08-14 13:13:29 /


Dla mnie na przykład MkII (w tym także tzw. MkIII) w opcji ciemnej najlepszy byłby ciemnooliwkowy British Racing Green na złotych felach (i oczywiście do tego tapicerka piasek). Jeżeli tapicerę masz czarną, to srebrny z takimi czarnymi elementami jak u Trójkąta, a jeżeli granatową - to identyczny wzór, ale biały z granatową maska i tylnym pasem.
Ale generalnie to kwestia bardzo prywatna i nigdy nie wpadłbym na pomysł zadawania takich pytań nawet żonie czy bratu - po prostu dostaniesz kilkadziesiąt odpowiedzi i znajdziesz sie ponownie w punkcie wyjscia.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-14 13:23:39 /


Moj Conul malowany jest na czarno. Bedzie czarny jak smola.
Pozdrawiam

Malik / 2003-08-14 14:15:50 /


ja bym walnął na błekitny metalik, albo ew. czarna perła lub jeszcze czarny mat, pozdrawiam

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-08-14 16:08:29 /


Khaki.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-08-14 17:22:39 /


a propos... jak ktoś chce sobie Capri w kolorze khaki machnąć, to mam b. dużo tej farby z wojska do oddania gratis...

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-14 17:33:08 /


NA moje zajebiście by wyszło w khaki na czarnych stalowkach... Albo full polerka jak koncept audi A8. ;)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-08-14 17:36:42 /


oka pobije wszystkich ;) zawsze chciałem mieć auto w czarnym macie baranku ;))) /tyle że takim grubym baranku :)

wiem że było by to niepraktyczne bo by się nie domyło ale efekt zajebisty ;))))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-14 20:49:17 /


cala fura w baranku, to jest wypas! ;) Widzialem cortine na lodzkim bazarku motocyklowym w tym roku, co byla cala w baranku i pomalowana na jakis ceglasty kolor... oka podbijala i to niezle... ps. Q_back pewnie ja teraz znajdzie i oka wlascicielowi podbije ;)))

Mysza liil (EM) / 2003-08-14 21:55:16 /


Ej no spoko jestem jak naj bardziej za kombinacjami lakierniczo poklepawszymi hehe swiadczy o tym mooj przood hih Tylko zeby duzo pod macha z FSO nie wkladac i zeby tak cos mialo czasem napisane Motorcraft no i wiecej jezdzilo niz stalo -szczegoolnie w nocy :D
Pozdro dla tych co jezdza w dzien Mi tam na to nie pozwala opcja z k?ami ;)
NARRA

Q_Back / 2003-08-14 23:15:34 /


w stylu tej mk2
lub mk3

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-08-14 23:51:00 /


Barwa nadwozia to czesto wielki problem podczas remontu . Sam miałem taki dylemat a właściwie mam go jeszcze.Myśle ze lakierek będzie taki jak jest oryginalnie na tabliczce zanamionowej czyli bialutki.Proszę tylko nie piszcie juz o czarnym matowym właśnioe wróciłem z Dulmen gdzie byłem na zlocie Capri ....oj był ich nie mniej niz 150 i ani jeden na pewno nie był czarny mat zatem z jakich powodów jest u nas tak podziwiany nie mam pojęcia . Jedyne wytłumaczenie to chyba rzeczywiście chistoryczny model T miało byc tanio ....i u nas co ze smutkiem stwierdzam remont samochodu traktujemy jak zakupy w Biedronce ma byc tanio

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-18 11:28:49 /