logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » łożysko w kolumnie kierowniczej (???)

łożysko w kolumnie kierowniczej (???)

mam cholernie duże luzy na kolumnie kierowniczej, tzn. kierownica lata mi w każdą strone, więc zdjąłem plastiki osłaniające, ale nic nie widać. Czy tam powinno gdzieś być jakieś łożysko, jakie??? gdzie je kupic??? jak wymienić??? czy z tym w ogóle da sie jeździć, czy lepiej postawić i nie jeździc aż do usuniecia usterki??? pozdrawiam.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-08-16 13:16:27 /


tak,w kolumnie jest specjalne lozysko, nie dostaniesz zamiennika
oryginaly mam

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-19 07:41:26 /


Luz przez łożysko ?? Hmmmm może, może...
Radziłbym jednak najpierw sprawdzić krzyżaki na kolumnie kierownicy i końcówki drążków.

Murol / 2003-08-19 07:49:19 /


tzn jesli luz jest podczas obracania kierownicy to cos innego
ale zrozumialem ze ona lata na wszystkie strony bez obracania jej, wtedy przyczyna jest rozsypane lozysko w kolumnie co sie czesto zdarza

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-19 09:13:32 /


aha no to wszystko jasne, dzięki, Camaro ile chcesz za takie łożysko??? a jak sie to wymienia???

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-08-20 14:12:47 /


lozysko kosztuje 55zl
wymienia sie je prosto
nie jestem pewien czy nie trzeba wyciagnac calej kolumny, moze wystarczy zdjac kierownice ale raczej kolumne
jak wymienialem to z kolumna na stole

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-20 18:10:26 /