logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Jastarnia - baza noclegowa

Jastarnia - baza noclegowa

Oto wyniki dzisiejszej wycieczki do Jastarni:

ogólnie ceny są wszędzie zbliżone, za to warunki i możliwości np. spania w przyczepach i namiotach, albo bezpośrednio pod maską zróżnicowane.

Po wstępnych ustaleniach z Szajbą padło na camping "POD CYPRYSAMI".

WARUNKI:
dużo miejsca, dla autek też, sanitariaty, ciepła woda, na miejscu bar gdzie na pewno będzie jeszcze można zjeść rybkę lub domowe pierogi, w odległości 50m. hurtownia piffa, w której pracuje mój znajomy-może uda sie załatwić ławy i stoły jak w 2000r; możliwość wypożyczenia na miejscu-nieodpłatnie-grilla.
Cennik:
- 1 os. w przyczepie 20,-/doba
- 1 os. w namiocie 10,-/doba
- samochód 4,-/doba
- dzieci - połowa ceny, a jak utargujemy jeszcze to może i gratis.

powinny do tego dojść jeszcze opłaty klimatyczne/1,50,-,osobna opłata za namiot-10,-,za korzystanie z prądu/5,- ale pani była bardzo miła i zaproponowała, że jeśli przyjedzie nas grupka, ok 10 autek, to policzy tylko to, co podałam powyżej.


Bardzo ważne:
miejsca w przyczepach trzeba rezerwować - są różnej wielkości, łóżka jedynki albo podwójne.
Bardzo proszę o zgłoszenia na mój tel. z podaniem Kto i liczby osób na jedną przyczepę,. najlepiej SMS 0-607-624-997
Wstępną rezerwację mam zgłosić już jutro- w poniedziałek ok. godz. 18.

Agniecha

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-08-23 20:03:02 /


poniedziałek ,to dopiero pojutrze oczywiśie.

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-08-23 20:22:49 /


a co to za sobotaż nowym wątkiem? ;P
Sprawa dotyczy zlociku w ostatni weekend lata (30-31.08.2003) http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=3f41c5f0518fa :)
Będę pod namiot, wystarczy zaklepać dla mnie w dowolnym miejscu 2m kw. ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-25 09:52:45 /