logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Podziękowania dot. mojej awarii na urlopie

Podziękowania dot. mojej awarii na urlopie

Chciał bym tą drogą serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że cało i zdrowo dane mi było wrócić z urlopu w Augustowie.
W szczególności dziękuje KAROLOWI. Bez jego dobrej woli i lewego kolektora czekała by mnie nie lada przejażdżka :) (250 km bez lewego wydechu).
MK dziękuję za "cierpliwość sekretarki".
Bułasowi dziękuję za pomocną radę.
To na prawdę miłe i bardzo pomocne, że jesteście Wy - Caprimaniacy.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam...

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-25 17:41:39 /


No to ja też mogę naisać pod tym samym tematem wątku.


Wielkie podziękowania dla Hoovera za pomoc w prawdzie nie jego ale dzięki niemu.
Jak jechałem z wypoczynku w Gdańsku na zlot do Gryxlin 10 km za Gdańskiem samochód stanął.Na drugi dzień dzięki koledze Hoovera dokupiłem wadliwy element
i no i dzieki temu dotarłem na zlot w Gryźlinach.

No i dzięki Trójkatowi za bardzo pomocną poradę na w.w. zlocie, dzieki której bezproblemowo dojechałem da drugi koniec polski.

Fajnie że jesteście :)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-25 22:35:09 /


z tą "dobrą wolą" to już przesadziłeś, a kolektor i tak nie był mój, bo zapodziałem gdzieś w "nowej" jedynce i trzeba by "ruskiego miesiąca" by go odnaleźć ;P
No problem :)
Pozdro
P.S. my to robimy dla siebie ... bo jak nam się fura rozkraczy ... KRRRAAA ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-26 07:41:00 /


Chyba Rayo zapomniałeś o sympatycznych kolesiowcach z tartaku w Gruszkach i lajkonikowi - pomocnikowi.
pozdr

magpie / 2003-08-26 08:47:08 /


A co to za xywa nowa Sroka, znaczy magpie?

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-08-26 17:55:09 /


Sroka z ang. magpie - nick staropolski sroka juz funkcjonuje na Capri.pl

magpie / 2003-08-28 08:24:36 /